Dealer's Life Indir

Dealer’s Life Indir

Dealer’s Life Indir

Krupiyenin Yaşam – Piyon Dükkanı Tycoon  – Android ekonomi Yöneticisi oyuncudan kendi dükkanının ustası olmasını ister. Oyuncu, birçok müşterinin getireceği değerli eşyaların satın alınması ve yeniden satışında bir servet yapmak zorunda kalacak. Büyük miktarda para kazanmak için, kullanıcı sezgilerinizi kullanmalı ve sadece satmak için karlı olabilecek şeyleri seçmelidir. Eşyaların değerlendirilmesi için oyun uzman uzmanların hizmetlerini kullanabilecektir.

Dealer’s Life, kendi piyon dükkanınızı yönettiğiniz komik bir kralı oyunudur. Sonsuz üretilen ürünleri satın almak ve satmak için sonsuz üretilen müşterilerle pazarlık yapın! Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın! Prosedürel nesil, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bir sonraki adımın ne olacağını asla bilemezsiniz!

Satıcının Yaşam İndirimi

Benzersiz davranışları ve özellikleri olan binlerce benzersiz müşteri: hepsi müzakereler sırasında görünümlerine yansıyan benzersiz psikolojik özelliklerine göre farklı davranırlar. Insight yeteneğiniz karakterinin yardımıyla, önünüzde kimlerin olduğunu, onlara nasıl davranılacağını, ne zaman itileceğini ve tekliflerini ne zaman kabul etmeniz gerektiğini anlamak size kalmıştır.

Daha iyi bir görünüm ve daha iyi şehir yerleşimi ile yeni bir piyon dükkanına transfer etmek için yeterli para toplamaya çalışın: günlük müşteri sayınız kesinlikle büyüyecek! Ve daha da fazla müşteri çekmek için efsanevi öğeleri toplayarak envanterinizi öğelerle dolu tutun!

Dealer’s Life,   kendi piyon dükkanınızı yönettiğiniz  komik bir kralı oyunudur . Sonsuz üretilen ürünleri satın almak ve satmak için sonsuz üretilen müşterilerle pazarlık yapın! Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın  ! Prosedürel nesil, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bir  sonraki adımın ne olacağını asla bilemezsiniz !

Satıcının hayatı: Piyon dükkanınız  – kendi piyon dükkanınızı çalıştırın. Ziyaretçilerinizden çeşitli nesneleri, iyi bir fiyata satmak için satın alın. Bu Android oyununda başarılı bir işadamı olun. Müzik aletlerinden sanat eserlerine, modern silahlara veya eski uygarlıkların eserlerine kadar antik objeler sunacak sayısız müşteriyle tanışmaya hazır olun. Psikoloji ve sezgi bilginizi gösterin, pazarlık yapın ve uzmanları işe alın. Kârlı mallar sat ve milyarlar kazan.

Satıcının Yaşamını satın almak istiyorsanız, bu mütevazi Widget ile doğrudan satışları kabul ediyoruz: bir Steam anahtarı alırsınız ve bu yöntemden en fazla parayı kazanırız!

Dealer’s Life,   kendi piyon dükkanınızı yönettiğiniz  komik bir kralı oyunudur . Sonsuz üretilen ürünleri satın almak ve satmak için sonsuz üretilen müşterilerle pazarlık yapın! Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın! Prosedürel nesil, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bir  sonraki adımın ne olacağını asla bilemezsiniz !

Krupiyenin Yaşamı Ana Özellikleri

  • Sonsuz ürün  satın almak ve satmak, tüm procedurally üretilen, kaçınmak için sahte ve taklit öğelerle (veya istismar!) İçin
  •  Her biri kendi kişiliğine ve görünümüne sahip, hepsi prosedürel olarak üretilen sınırsız müşteriler . Kişiliklerini sadece onlara bakarak tanımayı başarabilecek misiniz?
  • Gördüğünüz en teknik olarak en gelişmiş müzakere motoru
  • En akıllı ve en hızlı teklif veren olun ve heyecan verici açık artırmalarda prestijli ürünler satın almak için rakiplerinizi  yenin !
  • Karakterinizin becerilerini özelleştirin  ve size en uygun oyun stilini bularak, artırmaya karar verdiğiniz şeye bağlı olarak farklı oyunlar oynayın
  • Rehin dükkanınızın özelliklerini yönetin : envanterinizi, şehirdeki konumunuzu, günlük maksimum müşteri sayısını ve daha fazlasını takip edin
  • İşinizde  size yardımcı olması için çalışanları işe alın: en iyi uzmanları, restoratörleri, profil uzmanlarını, analistleri, katipleri ve daha fazlasını arayın. Büyük kazanç için satın alın, onarın, tahmin edin ve yeniden satış yapın!
  • Rastgele olaylar, tekrarlanan karakterler ve farklı oyun sonları her oyunu eşsiz bir deneyim haline getirecek  !
  •  Kült filmler ve video oyunlarından bir sürü mizah ve alıntı

Benzersiz davranışları ve özellikleri olan binlerce benzersiz müşteri: hepsi müzakereler sırasında görünümlerine yansıyan benzersiz psikolojik özelliklerine göre farklı davranırlar. Insight yeteneğiniz karakterinin yardımıyla, önünüzde kimlerin olduğunu, onlara nasıl davranılacağını, ne zaman itileceğini ve tekliflerini ne zaman kabul etmeniz gerektiğini anlamak size kalmıştır.

Leave a Reply