Deadpool Torrent Indir

2.3/5 - (6 votes)

Deadpool Indir

Deadpool  , gelecek yıl çok sabırsız olduğum birkaç filmden biri ve gösterimi 12 Şubat’ta yapılacak. O zamana kadar tek yapmamız gereken daha sabırlı olmak ve fragmanı tekrar tekrar izlemek.

Piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra, film indirilmeye hazır olacak ve sinemaya bir yolculuk ve bilet ödemeden alabileceksiniz.

Resmi fragman birkaç gün önce piyasaya sürüldü ve mükemmel, komik ama bu film hakkında iyi olacak her şeyi açığa çıkarmadan, bu yüzden fragmanı daha önce izlemediyseniz, kendinize bir iyilik yapın ve şimdi izleyin !

Deadpool Torrent

Film, sağlık sorunları ve vücudunda yayılan kanser nedeniyle ordudan emekli olan aynı klasik Deadpool’a sahip Wade Wade (ağızda merc), süper iyileşme yeteneğine sahip bir süper kahraman ve klasik ile donatılmış Deadpool olur silahlar, iki kılıç ve silah ve karanlık bir mizah anlayışı.

Ryan Reynolds’un kahramanı oynadığı bu film, bir süper kahramandan daha başarısız bir deney olduğu X-Men Origins: Wolverine’de ortaya çıkan Deadpool ile ilgili değil.

Birçok TV şovundan tanıyabileceğiniz Morena Baccarin, Vanessa (veya Copycat) rolünü oynayacak ve komedyen TJ Miller gibi Jack Hammer (Weasel) olarak oynayan diğer tanıdık yüzleri göreceksiniz.

Bu yüzden iyi aktörlere sahip olacağımızı ve hikayenin yasal olacağını biliyoruz, o zamana kadar 2013’te yayınlanan resmi oyundan çok daha fazla Deadpool alabiliriz ki bence bu çok komik ve kesinlikle oynamanız gerektiğini düşünüyorum.

Çizgi romanlar Deadpool hakkında daha fazla bilgi edinmenin başka bir yoludur ve bunun neden en sevilen anti-süper kahramanlardan biri olduğunu göreceksiniz, çok eğlenceli ve ona ve onun muazzamlığına aşık olacaksınız. Bu film çıktığında izlediğinizden emin olun!

Bu film için kırmızı bant fragmanını izlemeyi unutmayın! Deadpool’u neden bu kadar çok sevdiğimizi göreceksiniz.

Deadpool Torrent

Bu oyun bir süper kahraman aksiyon-macera video oyunu ve Marvel Comics dayanmaktadır. Oyun 25 Haziran 2013’te Activision tarafından yayınlanan ve High Moon Studios tarafından geliştirilen bir oyundur. PC Oyunları için PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek oyunculu bir video oyunudur. Deadpool iki silah ve kılıç ile donatılmıştır, ancak ek olarak canavar çekiçlerine, plazma ateşli silahlarına ve farklı seçeneklerin kapsamına yaklaşır. Işınlanma hareketlerinin kısa bir kapsamı da düşünülebilir. Zararları desteklerken yavaş yavaş kendini yok ettiğinden, oyuncular iyileşmek için daha fazla zarardan uzak durmalıdır. Tesadüfen (ve bir olayda kısıtlı olarak) Deadpool, sürtünme silahları veya ateşli silahlarıyla düşmanları gizlice gönderebileceği için bazı gizli mekanikler var, silah “gizli” cinayetleri derhal diğer tüm düşmanları telaşa uğratacaktır. Marvel hayranları oyunun temasını ve özelliklerini sevdiği sürece oyun en çok oynanan oyunlardan biridir.
Evren Marvel’in bu kahramanı diğer karakterler gibi değil. Hiç kimseye benzemiyor! Sesler duyuyor, oyuncularla konuşuyor, Meksika mutfağını ve bikinili kızlar. Dünyayı, başkaları gibi, bu pathos işgalini tam bir şaka haline getirebilir. Birisi onun deli olduğunu söylüyor, ama hayranlarının ordusu farklı tartışıyor. O Deadpool. Her şeyi yapabilir! Tarihte ilk kez, Deadpool eylemin ana karakteri haline geldi ve gerçekten dükkandaki meslektaşlarını tutmak istiyor. Kara Şövalye tarzında ciddi bir Hatham katliamı yerine – katana, ağır silahlar, patlayıcılar ve parlak, beyin keskin witticizm. Wolverine’nin öfkeli gazabı yerine – ifade edilemez havlu mizahı. Donuk yardımcılar yerine – elbise tarafından seçilen popüler çizgi romanlardan davet edilen konuklar … ya da daha doğrusu, yokluğunda. Deadpool, süper kahramanlarla ilgili oyunlarda yeterli olmadığını biliyor. Ve teslim eder.
Deadpool Torrent

Oyunun özellikleri:

Ateşli delilik bir kısmı ile tatlandırılmış gerçekten gerçek dışı bir eylem! Deadpool, savaş yoluna gider ve birisinin onu durdurmasına izin verin.
Daniel Wei’nin eşsiz hikayesi! Marvel evreninin kahramanları hakkında birçok popüler çizgi romanın yazarından yeni bir hikaye.
Şablonu kırın – oyuncu ile diyalog! Kafadaki sesler, odadaki sesler, her yerde sesler. O senden hoşlanıyor. Sen, chimichang ve bikinili ateşli kızlar.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...