Dead Space Indir

5/5 - (1 vote)

Dead Space Indir

Dead Space’e Hoş Geldiniz 1, harika hikayeye ve ilginç arsaya dayanan en iyi aksiyon, dövüş atış PC oyunlarından biridir. Visceral Games bayrağı altında geliştirilmiş   ve 14 Ekim 2008’de piyasaya sürülmüştür  . Bu oyun inanılmaz hikayesi nedeniyle diğerlerinden çok farklı.

Bu, insanların uzayı da koruyacağı ve dünyanın sadece insanların sınırını oluşturmayacağı geleceğin hikayesidir. Ölü Uzay 1 Oyunda tanıtılan silahları ve cephaneyi oynamak için en iyi oyun benzersiz ve tamamen şaşırtıcı. Uzaylıların saldırdığı bir gemi var ve ekip üyelerinizin gemiyi koruması ve bu işgali durdurması gerekiyor. Uzaylılar, insanları öldüren o eski silahı ateşleyerek ölmeyecekler, bu yüzden bu ilginç oyunda teknikler ve beceriler gerçekten farklı. Grafikler ve görseller gerçekten harika ve bu oyunun en iyi yanı, geminin iç tasarımı ve oyunun haritası gerçekten farklı ve takdire şayan. Bu oyunun ses kalitesi çok harika ve istenilen lokasyonlara fon müziği ekleniyor ve en iyi özelliği takım üyesi olarak bir grup içerisinde hareket etmeniz ve ayrıca takım arkadaşlarınızdan destek almanız gerekiyor. Tamamen bu oyunu oynamak gerçekten ilginç.

Dead Space’e Hoş Geldiniz, şaşırtıcı hikayeye ve Çekici arsaya bağlı olan atış PC oyunlarıyla savaşan diğer etkinlikler arasında göze çarpmaktadır. Visceral Games bayrağı altında oluşturuldu ve 14 Ekim 2008’de yayınlandı  Bu oyun, çarpıcı hikayesi nedeniyle diğerlerine göre benzersiz bir yığın.

Dead Space Download Pc, insanların mekanı da izleyecekleri ve dünyanın sadece insanların sınırlarını aşmayacağı zaman gelecek şeylerin hikayesidir. Dead Space, oyunda sunulan silahları ve mühimmatı oynamak için en iyi oyundur ve tamamen şaşırtıcıdır. Dışarıdan gelen saldırıların ve meslektaşlarınızın gemiyi emniyete alması ve bu saldırıyı durdurması gereken bir gemi var.

Dead Space Indir

Dead Space  , bir  madencilik uzay aracı olan ABD Ishimura’da geçen üçüncü şahıs bir hayatta kalma  korku oyunudur . İnsan mürettebatının bedenlerini toplayan ve onları hasta ve tuhaf canavarlara dönüştüren tuhaf mutant uzaylılar tarafından istila edildi.

Karanlık, ayrıntılı ölüm

Dead Space’in açılış anlarından güzel ve detaylı grafikler hemen karşımıza çıkıyor.  Etrafındaki en  etkileyici görsel deneyimlerden biridir . Aynı zamanda kan ve korku dolu daha korkutucu oyun deneyimlerinden biridir.

Sürükleyici arayüz

Dead Space ile ilgili en yenilikçi şeylerden biri arayüzüdür – ekranda geleneksel bir baş üstü görüntüsü yoktur – bilmeniz gereken her şey ana karakterin kıyafetinde gösterilir. Kontroller iyi düşünülmüş ve  ses, yol boyunca oldukça akılda kalıcı ve unutulmaz efektlerle mükemmel .

Garip işler

Dead Space’in açılış bölümlerinden sonra, üstlenmeniz gereken görevlerden birkaçı biraz zorlanmış hissetmeye başlar  ve hikayenin çok büyük bir  kısmı, geminin çeşitli bölümlerini düzeltmek için kaçabilmeniz için işleri yürütmekle harcanır .

Korku yükseklikleri

Yavaş bir orta bölüme rağmen, Dead Space,  oynayacağınız en gergin,  korkutucu ve heyecan verici hayatta kalma korku oyunlarından biridir ve eğer korkuyu kaldırabilirseniz, bazıları olağanüstü derecede güzeldir.

Sadece Ölüler Hayatta Kalır. Devasa bir derin uzay madencilik gemisi, uzak bir gezegende garip bir eser ortaya çıkardıktan sonra karanlığa gömülür. Mühendis Isaac Clarke, sadece kabus gibi bir kan banyosunu ortaya çıkarmak için onarım görevine başlıyor ?? geminin mürettebatı korkunç bir şekilde katledildi ve uzaylı belası tarafından enfekte edildi. Şimdi Isaac kesildi, tuzağa düştü ve hayatta kalmak için çaresizce bir savaşa girdi.

Dead space, türü tamamen değiştiren çığır açan bir korku hayatta kalma oyunudur. İnsanların Silent Hill ile aynı nefeste konuşmaması beni şaşırtıyor,  Resident evil  , bu unvanlarla aynı saygıyı hak ediyor. Her oyun mekaniğinde sürekli yenilikler yapar ve gerçekten benzersiz bir başlıktır.

Bu oyunun bir aşk emeği olduğunu ve geliştiricilerin oyunu olduğu gibi bir başyapıt haline getirmek için ellerinden gelen her şeyi yaptığını biliyorsunuz. Kelimenin her anlamıyla bir klasik ve gerçekten de neslinin en iyilerinden biri.

Dead Space Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Ölü Alanın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ölü Boşluğa Çıkart.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan alabileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir  ).
 4. Dead Space klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Microsoft Windows® XP SP2 veya Vista
 • İşlemci:  2.8 GHz veya daha hızlı
 • Bellek:  Windows XP için 1 GB RAM veya daha fazlası (Vista için 2 GB)
 • Grafikler:  DirectX® 9.0c uyumlu ekran kartı, Shader Model 3.0 gerekli, 256 MB veya üstü, NVIDIA GeForce 6800 veya üstü (7300, 7600 GS ve 8500 minimum sistem gereksinimlerinin altında), ATI X1600 Pro veya üstü (X1300, X1300 Pro ve HD2400 minimum sistem gereksinimlerinin altındadır)
 • Sabit Disk:  7,5 GB boş alan
 • Ses:  DirectX® 9.0c uyumlu ses kartı

Dead Space Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Dead Space Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...