Dead Cells Torrent Indir

Rate this post

Dead Cells Indir

Ölü Hücreler –  özellikle metrodiving türünün diğer tüm temsilcileri arasında düzinelerce benzer indie oyunundan çok fazla şey çıkarıyor. Karmaşıklık ortalamanın üzerinde olmasına rağmen karmaşıklığa odaklanmaz. Kullanıcının bazı beklenmedik katlanmalar, soyu tükenmiş medeniyetler, tanrılar, kötü adamlar ve benzeri hikayelerle karmaşık bir plana girmeye zorlamıyor. Özünde Motion Twin’in medya ürünü, türün tüm klişeleri ve stereotipleriyle dalga geçmek için tasarlanmıştır. Bu tür oyunların en iyi geleneklerinde, Ölü Hücreler’de bir karakterin ölümü kalıcıdır.

Ölü Hücreler Torrent İndir

Buna rağmen, oyun bir şekilde kendini neredeyse hiç tekrarlamıyor, bu da her ırkın farklı hissetmesini sağlıyor. Çoğu zaman, her yeni teşebbüsle düşmanlar değişir, gizli yerlerin yerleri, silahlar, nesneli dükkanlar ve bazı odalar. Oyun yaklaşık bir yıl erken erişimde kaldı. Bu süre boyunca, oyunu test eden topluluk, oyun geliştiricilerinin bu projenin geliştirilmesi için doğru yolu seçmesine yardımcı oldu. Aslında, tam sürüm çok fazla içerik, yüzlerce düzeltme, iyileştirme ve bu olağanüstü güzel metro istasyonuna fayda sağlayan diğer her şeyi aldı.

Oyunda çok sayıda rakip var, ancak kombine darbeler ışınlayabilen ve dağıtabilen seçkin canavarlar belirli bir rahatsızlık veriyor. Neyse ki, kahramanı onlar için de bir hak bulacak. Kahramanın cephaneliğinde el bombaları ve zehirli oklar ve tuzakları olan yaylar ve saldırı değiştiricileri olan her türlü kenarlı silah var. Doğru, tüm bunları kullanmak ve ölmemek için, oyuncunun oyunun ritmini hissetmesi gerekir.

Ölü Hücreler simit türünde, sizi kötülüğe karşı bir savaşçının yoluna davet eden bir yandan manzaralı bir oyun projesidir. Çok sayıda hain yaratık ve acımasız düşman kuvvetlerinin bulunduğu devasa bir kalenin muazzam genişliklerini açmadan önce. Yolda, açılması çok kolay olmayacak gizli odalar olacak, ancak kendi içlerinde oldukça değerli şeyler tutuyorlar. Hayatta kalmak için uygun yolları bulurken mümkün olduğunca uzun süre gitmelisiniz. Burada kalıcı bir ölüm var, bir yenilgiye uğradığınızda oyuna en baştan başlıyorsunuz. Ancak bu daha da iyi olabilir, çünkü her yeni yaşamda, bu veya bu konumdan geçmenin diğer yollarını keşfetmenizi sağlayacak yeni kale seviyeleri keşfedeceksiniz. Buradaki savaş sistemi iyi gelişmiştir ve eylem mekaniği bir zevk getirmektedir.

Ölü Hücreler Torrent İndir

Oynanış Ölü Hücreler  , modern grafiklerin yardımıyla, bilgisayar oyunlarının klasik unsurlarını oldukça iyi bir şekilde canlandırabileceğinize bir örnektir, çünkü şimdi platformlara atlamanın, eğlenmenin ve daha fazla yeni öğrenmenin ne olduğunu hatırlamanız gerekir. Yerel hikayeyi geçeceğiniz hileler. Bu durumda, yerel arsa kampanyasının geçişi doğrusal olmayan hale geldiğinden, yerel görevleri kesinlikle herhangi bir sırayla tamamlayabilirsiniz.

Ölü Hücreler  , modern grafiklerin yardımıyla, bilgisayar oyunlarının klasik öğelerini oldukça iyi bir şekilde yeniden canlandırabileceğinize bir örnektir, çünkü şimdi platformlara atlamanın, eğlenmenin ve tüm yeni hileleri öğrenmenin tekrar olduğunu hatırlamanız gerekir. yerel hikayeyi geçeceksiniz. Aynı zamanda, yerel ödevleri kesinlikle herhangi bir sırayla geçirebilirsiniz, çünkü yerel hikaye kampanyasının geçişi doğrusal değildir ve sadece sonun yaklaşımından daha fazla zevk verir. Bunun için, geliştiriciler aslında bu projeyi yarattılar, çünkü kendileri de arcade makineleri için bilgisayar oyunlarında büyüdüler ve bu deneyimi hala tüm bunları yakalamayı başaramayan daha genç bir nesil ile paylaşmak istiyorlar.

Ölü Hücreler Torrent İndir

Özellikleri:

  • RogueVania : Bir haydut lite’nin tekrar oynanabilirliği ve kalıcı olmayan adrenalin pompalama tehdidi ile birbirine bağlı bir dünyanın aşamalı keşfi.
  • 2D Souls-lite Aksiyon : Zor ama adil bir savaş, elli’den fazla silah ve benzersiz oyun ile büyü ve elbette, beladan kurtulmak için acil panik rulosu.
  • Doğrusal olmayan ilerleme : Kanalizasyon, Ossuary veya Remparts? Kilidi açıldıktan sonra, özel kalıcı yetenekler hedefinize ulaşmak için yeni yollara erişmenizi sağlar. Mevcut yapınıza, oyun tarzınıza veya sadece ruh halinize uyan yolu seçin.
  • Keşif : Gizli odalar, gizli geçitler, büyüleyici manzaralar. Biraz zaman ayırın, taze deniz sisi infüzyon havasında kuleleri ve nefesi …

Gereksinimler:

Minimum Gereksinimler

İşletim sistemi: Windows 7+
İşlemci: Intel i5 +
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 veya daha yüksek
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ek notlar: OpenGL 3.2+

Önerilen Gereksinimler

İşletim sistemi: Windows 7+
İşlemci: Intel i5 +
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800 veya daha yüksek
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ek notlar: OpenGL 3.2+
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...