Dead By Daylight Indir

5/5 - (1 vote)

Dead By Daylight Indir

Şafalacak mısın?

Küçük stüdyo PC oyunlarının hayranları, Daylight tarafından Dead’e bayılacaklar, çünkü indie ve AAA arasındaki o tatlı noktada duruyor, burada indie fiyatlarında tam, yüksek kaliteli bir oyun elde ediyorsunuz  . Bu oyun tam fiyat oyunu kadar iyi görünüyor ve heyecan verici 4’e 1 formatlı çok oyunculu bir oyun olarak da oyundan kaçmıyor. Bir oyuncu katildir ve geri kalanı hem kooperatif hem de PvP’ye sahip olan bu hayatta kalma korkusunun potansiyel kurbanlarıdır.

Geceden kim kurtulacak?

Adından da anlaşılacağı gibi, Dead by Daylight  bir gece  boyunca klasik korku filmi tarzında hayatta kalmakla ilgilidir . Bu tüyler ürpertici bir katil, ciddi şiddet ve tonlarca kanlanma ile birlikte gelir, bu yüzden kalp zayıflığı için değil. Ancak onu gerçekten parlatan şey, oyunun bu dinamiği  sürekli bir gerilim ve montaj korkusu ile desteklemesi.. Yakalanmadan kaçmanın basit amacı, sorunlar ve gerçek şok anları ile doludur. Daha da kötüsü, hayatta kalanların aslında işbirliği yapmaları gerekmez. Bazıları şanslarını artırarak veya azaltarak yalnız başına gidebilir. Alternatif olarak, avınızı kasvetle takip ederek tamamen farklı bir oyun deneyimi yaşamak için katil olarak oynayın. Tabii ki, bu, katilin hayatta kalanlar kadar hızlı veya uyarlanabilir olmadığı ve birinci şahıs görüşüne kilitlendiği için, işlerin kolay olduğu anlamına gelmez.

Gerçek görünen ve hissedilen korku!

Dead by Daylight ana temasını çeşitli şekillerde destekler. Akıllı bir yaklaşım, prosedürel olarak oluşturulmuş, değiştirilebilir bir ortamdır, bu da iki oyunun tamamen aynı olmadığı anlamına gelir. Bu, köşede ne olduğunu bilmediğiniz için sürpriz ve çaresizlik hissini korumaya yardımcı olur. Bu oyunda ayrıca  büyük bütçeli bir konsol oyununda görmeyi beklediğiniz bazı  kaliteli grafikler ve karamsar görseller bulunuyor. Gölge ve sisin sürekli varlığı, ormanı baskıcı hale getirir ve atmosferi gerçekten oluşturur. Buna ek olarak  iyi yapılmış ses ve ses efektleri doğrudan bir korku filminden geliyor gibi görünüyor. Aslında, geliştiriciler çeşitli korku alt türlerinin hayranlarını memnun etmeye çalıştılar. Örneğin paranormal güçlere sahip doğaüstü bir katil ile oynayabileceğiniz için pala kullanan bir psikopatik katil ile sıkışıp kalmazsınız. Her katilin kendi oyun stili ve açılabilir beceri ilerlemesi vardır, aynı şekilde hayatta kalanlar da bir dereceye kadar özelleştirmeye izin verir. Aşağı yönde, biraz yorucu olan ve motorun pürüzlü kenarları olan tüm olağan korku tropiklerini göreceksiniz.

Dead By Daylight İndir

Korku hayranları bu slasher-sim’i sevecekler

Dead by Daylight,   her zamanki klişeleri veya oyunun kapsamının çok sınırlı olduğu gerçeğini önemsemeyen gerçek korku hayranlarını hedefliyor . Olduğu söyleniyor, tekrar değeri var. Katil ya da hayatta kalan seçeneği biraz uzun ömür katıyor, ayrıca prosedürle oluşturulan oyun alanı işleri daha uzun süre taze tutuyor. Düşük küçük stüdyo fiyat etiketi ve gerçek gerilim ve korku ile oynama şekli göz önüne alındığında  , bunu oynamak için dört arkadaşınızı bir araya getirmeye değer.

Oyun oyunculara eşsiz bir deneyim sunuyor. Hayatta kalanlar katile saldıramaz, sadece kendilerini savunabilir ve katilin saldırılarından kaçmaya çalışabilirler. Katilin saldırısından zarar görmelerini önlemek için pencereler, ahşap paletler ve diğer nesneler gibi engelleri kullanabilirler. Hayatta kalanların, katillerin saldırılarından kaçmalarına yardımcı olacak çıkış kapılarını açmak için jeneratörleri onarmaları gerekiyor. Tüm oyun boyunca katilin amacı, hayatta kalanların yaşamını, gün ışığında ölülerin hükümdarı olan Varlığa feda etmektir. Hayatta kalanlar yakalandıktan sonra et kancalarına kilitlenir ve kurban etme süreci başlar. Özel bir animasyon katili kullanmak kurtulanları doğrudan öldürebilir.

Hayatta kalan kişi ilk kez kilitlendiğinde, kaçma şansının% 4 kadar düşük olduğu ilk aşamaya girer. Ancak, kilitli olan kurtulanlar diğer kurtulanlar tarafından serbest bırakılabilir ve kurtarılabilir. Hayatta kalan kişi bir şekilde kaçar ve ikinci kez tekrar yakalanırsa, mücadele aşamasında olduğu bilinir. Bu aşamada, hayatta kalan kişi kendini Varlık saldırılarına karşı korumak için mücadele etmek zorundadır. Hayatta kalan kişi de mücadele aşamasından kaçmayı başarırsa, ancak üçüncü kez yakalanacak kadar talihsizse, derhal ölecek ve kaçma fırsatı verilmeyecektir. Oyundaki katil, silahından kanı silmek için zamana ihtiyacı olduğu için hayatta kalanlardan daha yavaş bir hıza sahip. Hayatta kalanlar, el feneri, araç kutuları, anahtarlar, haritalar, sandık arama,

Puanlar

Gün ışığında ölü ilginç, stratejik ve düşünceli bir oyundur, ancak bazı insanlar değerli içeriğe sahip olmadığını düşünür, eğer hayatta kalan biriyseniz kazanmak çok zor olabilir ve grafikler olağanüstü şaşırtıcı değildir. Bazı insanlar bile oyunun biraz iyileştirilmesi ve yükseltilmesi gerektiğini düşünüyor, böylece beşte üç olarak derecelendirilebiliyor.

Oyun Nasıl Kurulur?

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Dead by Daylight” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Gün ışığından Ölü Özellikleri

Aşağıda, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Dead By Daylight’ın temel Özellikleri verilmiştir.

  • Heybetli eylemler ve 4vs1 korku oyunu.
  • Katil ya da kurtulan olarak oyna.
  • Katil 1. şahıs bakış açısıyla sahne alacak.
  • Hayatta kalanlar 3. kişi açısından oynayacaklar.
  • Grup olarak ya da tek başına oynayabilir.
  • Prosedürel olarak oluşturulan seviyeler.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...