Dayz Indir

Dayz Indir

Dayz Indir

Day Z Bağımsız Free Download geliştirildi ve Bohemia Interactive tarafından sundu . DayZ Standalone, yerde yalnız kalan ve kendi hayatta kalması için savaşan kişinin mükemmel hikaye çizgisine dayanan bir oyundur. DayZ Bağımsız PC oyunu mükemmel bir arsa var ama oyun hakkında bazı ilginç gerçekler var. Bir zombi uyumu var ve kahramanın hayatta kalması gerekiyor. Ama en kötüsü, haydut olan ve diğer insanların hayatlarını almaya çalışan bazı insanlar var. Onlardan çalıyorlar ve başıboş bırakıyorlar. Hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek tüm yiyeceklerinizi ve eşyalarınızı alırlar. Her şey tek kişilik bir gösteri ve bu oyun size bu deneyimi sunuyor. Oyunun karakteri bazı becerilere sahip normal bir kişidir. Yapmanız gereken tek şey oyunun sonuna kadar hayatta kalmasına izin vermek. Oyun bana Nasıl Hayatta Kalınır adlı başka bir oyunu hatırlatan sürprizlerle dolu  . Oyun gerçekten kurgusal ve bu oyunun nasıl biteceğini beklemeyeceksiniz. Bu oyunun mükemmel bir sonu var ve hepsi bitiş sahnesinde tüm mücadeleyi ve mücadeleyi haklı çıkarıyor.

DayZ Standalone  oyununun grafik ve görsel efektleri  gerçekten şaşırtıcı ve bu oyunla ilgili en iyi şey, zombi diğer filmlerde ve oyunlarda gösterildiği gibi çok farklı. Daha ölümcül, hızlıdırlar ve bir sürü olduğunda sizi öldürebilirler. Oyun interaktif ve ilginç. Oyunun ses efektleri gerçekten şaşırtıcı ve nesnenin her sesi, içinde çok fazla ayrıntı olması nedeniyle duyulabilir. Buna çürüme durumu denilen başka bir oyun  var ve aynı sıradan ses efektlerine de sahip.

Dayz Indir

DayZ oyununun  şeylerin büyük düzeninde ne kadar hayati olduğunu göz önünde bulundurarak  , verimli toprağı PUBG’ye teslim ediyor  ! Sonuç olarak, savaş royale türü diğer hayatta kalma oyunları sayısız ilham güzel! Bohemia Interactive’in  kendi kutlamalarına geç bir dokunuş getirmediğini düşünmek artık zor  değil. Bununla birlikte, bu değerlendirmeyi bir kayıt dersine dönüştürmek istemeden, son bildirgeyi biraz bağlamsallaştırmamak artık kaba olacaktır. Benzer şekilde, DayZ ilk olarak Dean Rocket Hall’un yardımıyla tasarlanan Arma 2 için bir mod olarak ortaya çıktı.

Hayatta kalma oyun alanı etrafında

Bohemya’nın kıç tarafına bakan mod hoş topluluk, hızlı bir şekilde Hall’ın zombi dolu hayatta kalma moduna ısındı. Örneğin, insanlar hızlı bir şekilde Arma 3’ü satın alıyorlar   ! Buna ek olarak, onlar hayatta kalmak ne kadar uzun görmek için sunucularına cesaret ücretsiz pc DayZ oynayabilir  ! Sağlam ve sabit zombi kıyamet verilen mod. Ancak, Arma stüdyosu bu katılımcının içerik malzemesi yaptığını mesajı aldı! Bundan sonra, kendi yaşam tarzları ve Hall, bağımsız bir spora göstermek için işe alındı.

DayZ Bağımsız PC Oyununun Özellikleri

Aşağıda, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz DayZ Bağımsız Ücretsiz İndirme’nin temel özellikleri verilmiştir.

  • Grafikler ve görsel efektler inanılmaz
  • Yapılan zombi karakteri çok farklı
  • Rakibiniz senin kadar akıllı olmayacak ama onlar hızlı
  • O sokaklarda saklanan katiller var
  • Sunulan silahlar basit ve kullanımı kolay ve nişan alıyor

DayZ Standalone PC Game Sistem Gereksinimleri

DayZ Bağımsız Ücretsiz İndirme işlemine başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 ve 8.1
  • İşlemci: Pentium D 830 3.0 GHz
  • Rastgele erişimli hafıza: 1 GB
  • Sabit disk Alanı: 12 GB

Leave a Reply