Dawn Of Man Indir

Dawn Of Man Indir

5/5 - (1 vote)

Dawn Of Man Indir

İlk modern insanların bir yerleşiminin kontrolünü elinize alın, hayatta kalma mücadelelerinde çağlar boyunca onlara rehberlik edin. Dawn of Man, Planetbase’in yaratıcılarından bir hayatta kalma / şehir kurucusudur. Oyun Taş Devri’nde başlar ve sizi 10.000 yıldan fazla insan tarih öncesi süren Demir Çağı’na götürür. İnsanlarınızın, atalarımız gibi, çevrenin size atacağı zorluklarla yüzleşmesi için hayatta kalmasını, genişlemesini ve gelişmesini sağlamalısınız. Hayvanlar, eski insanlar için hayati bir besin ve kaynak kaynağıydı. Kıyafetlerini yapmak ve hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağın araçları yapmak için etlerini insanlarını, derilerini ve kemiklerini beslemek için kullan.

Çok uzun zaman önce, insanın Şafağı olarak da adlandırılan ve insanlığın Şafağı olarak adlandırılan yeni bir kentsel planlama / hayatta kalma strateji oyunu piyasaya çıktı. Bu kez, standart olmayan bir ortamda, ilkel bir toplulukta hayatta kalmak zorundayız. Dawn of Man,  ilginç oyun ve yerleşimin akıllı gelişimi ile harika bir  stratejidir . Bu oyun, strateji, hile, plan ve dikkatli oynama hayranları olan herkese şiddetle tavsiye edilir.

Dawn Of Man İndir

Nasıl oynanır?

Ya bütün bir yerleşimi yönetme şansınız varsa, onu küçük bir topluluktan büyük bir yerleşime dönüştürürseniz? Ve şimdi bunların hepsinin taş devri boyunca, sadece kabilelerin, yırtıcı hayvanların saldırılarından değil, aynı zamanda hava koşullarındaki değişimlerden kurtulmaya çalıştığınızda da (bu bir apartman dairesinde yaşamıyor) hayal edin. İlk olarak, sadece bir topluluk oluşturmamız gereken 5 nüfusa sahip küçük bir yerleşim yeri var. Görevimiz, kulübelerin montajı, kesilmesi ve inşa edilmesi için kuklamıza emirler vermektir. Malzemelerin başarılı bir şekilde toplanması, kışın avlanması veya hayatta kalması için, bize yeni binalar, din (bir şekilde), hayvanları evcilleştirme vb. Oyun çok iyi gelişmiştir ve her zaman belirli bir gelişim dalı açmak ilginçtir.

Hedefinize ulaşmak için, yani bir topluluk inşa etmek, kabilenizi geliştirmeniz gerekecektir, çünkü eğer bir gelişme yoksa, yeni insanlar çok sık gelmeyecek ve doğum oranı en aza inecektir. Eh, bu arada, biraz garip düzenlenmiş yaşlılık gibi küçük bir şeyi unutma.

İnsan ve Medeniyetin Şafağı

Atmosferik oyun çok karlı görünüyor. Neden? Bakın, bir çok dönemi kapsayan, ancak belli bir dönemde gelişme, koruma ve hayatta kalmaya devam etmeden oldukça yüzeysel olarak geçen bir Medeniyet var. Evet, bu iki stratejinin işlevselliği çok farklıdır, ancak oyuncuları en başından beri büyüleyen Dawn of Man’daki detaylara dikkat edilir. Medeniyette sadece birkaç saatin geçtiği yerde, Dawn of Man köyünüzü geliştirmek, korumak ve güçlendirmek için düzinelerce saat alır. Dahası, medeniyette olduğu gibi, haritanın kenarından ve arkasından kaçmamak için, yerleşimimizin birkaç noktasını inşa edebiliriz. Ancak, bu özelliği tam olarak incelemedim ve nihayetinde ne kadar iyi çalışacağı hala bir soru.

Dawn Of Man PC Oyun Bedava Yükleme

Hayatta kalma kasabası inşaatçıları, kaynaklarını izlemek ve sakinlerini mikro yönetmek için yatırım yapan katılımcıyı tutmak için uygun bir karışım bulmalıdır! Aynı zamanda onları hangi yaratılışın daha sonra araştırılacağı konusunda kararlar alma işlevine yerleştirirken! Onları gerçek bir şef olarak kaba davalara yönlendirin. Sonuç olarak, bu akılda, Madruga Works Dawn of Man sporu, bizi Planetbase’i içeren stüdyoda güzel bir şekilde bitmiş bir hayatta kalma kontrolü tanımlamasıdır.

OYUN ÇAĞINDA BAŞLIYOR

Dawn of Man, Demir Çağı boyunca Taş Devri’nin başından itibaren oyuncuları uzun bir maceraya atar! Sonuç olarak, 10000 yılı aşkın kültür. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse, nüfusunuzu zorlu örneklerle korumak için etkili bir şekilde kontrol ettiğinizde gerçek bir zevk duygusu vardır. Mülkiyet dolaşan bu büyük mamutlar arasında avlamak. Özgür bilgisayar Dawn of Man, basitleştirilmiş eğitimiyle mekanizmalarına bir tanesini tanıtmak için olağanüstü bir etkinlik yapar. Ama sizi hareketlerle tartmaz ve daha çok insanlarınızı idare etme sevginizi bırakma özelliğinden ayrılır. Örneğin, bir şeyden hayatta kaldıklarından emin olmak kendi tarzlarında gelir.

YENİ TEKNOLOJİ KİLİDİNİ AÇ

Oyuncular, daha yüksek nüfus tehlikesi için ek ev evleri geliştirip geliştirmeyeceklerini seçebilecekleri basit yapı özelliği var. İmalat merkezlerinin yanı sıra nüfusun finansal duygusu. Ancak fonksiyon çoğunlukla sevgi iş alanlarına dönüşür. En önemlisi, belirli bir tür kaynağı toplamak için birkaç kişiyi haritada işaretlediğiniz pozitif bir yere devredersiniz! Hayvanları, balıkları araştırın veya kır çiçekleri toplayın. Bu, yaşam tarzınızı çok daha kolay hale getirir ve istediğiniz maksimum kaynak miktarını bile yönetebilirsiniz! Buna ek olarak, o konuma delege kuran kişi, ulaştıklarında çalışmayı durduracaktır.

Dawn Of Man Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Man Dawn bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Dawn.Of.Man.v1.6.0.rc5.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Dawn Of Man klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64 bit)
 • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1 GB VRAM (Shader Model 3)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

Leave a Reply