Darksiders Torrent Indir

Rate this post

Darksiders Indir

Darksiders 1 (9.68 GB) Vigil Games tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunu. Oyun, 5 Ocak 2010’da yayınlandı. Oyun, internet ve inceleme eleştirmenlerinin hepsinden çok olumlu eleştiriler aldı. İntikam dolu bir Melek grubu tarafından avlanan Savaş, cehennemin güçlerini almalı, avladığı şeytanlarla huzursuz ittifaklar kurmalı ve intikam ve hakaret arayışı üzerine Dünya’nın yıkık kalıntıları arasında yolculuk yapmalıdır.% 100 çalışma sağlıyoruz oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme!

Darksiders Torrent İndir

Siz Savaşsınız ve tek göreviniz Kıyameti insanların dünyasına getirmek, ölüm ekmek ve Kıyamet Günü’nde Tanrı’nın cezası olmaktır. Ve sonra bu saat geldi, arandın … ama bu nedir? Yere gelince, Savaş yıkım görür – Yeryüzündeki cehennem, kelimenin tam anlamıyla! Şeytanlar ve insanlar birbirlerine bir ölüm tutuşuyla yapıştılar ve tüm bu ateş ve ölüm kargaşası sizi yuvarladı. Ve sonunda en güçlü iblisin elini öldürüyor … Cehennemdesin … 100 yıl hapisten sonra konsey savaşı çıkarır, ama cezadan kurtarmak için değil. Bu savaşın her şeyi suçlamak ve mevcut durumu düzeltmeyi önerdiğine inanıyorlar. Böylece, önemli bir rolünüz olan Cehennem ve Cennet arasındaki mücadelenin hikayesi başlar. Hain kim? İnsanlık zaman sınırından önce kimler tarafından yok edildi? Bütün bunlar, belki de, son birkaç yılda yaratılan en havalı hikayelerden birinde gizlidir. Bu oyun sizi Apocalypse dünyasına tamamen kaptıracak. Mendillerle doldurun, periyodik olarak monitörün ekranından akan melek ve şeytani kandan yüzünüzü silmek için bir istek var ve oyundan ayrıldığınızda penceredeki tüm binalar tarafından şaşıracaksınız.

Kıyamet atlıları her zaman talihsizlik getirmez, örneğin, Darksiders Wrath of War oyununda, ünlü Quartet’in süvari seçilir, bu da dengeyi restore etmeli ve melekler ile anlaşmayı ihlal eden şeytanları cezalandırmalıdır. Bu kez, tüm insanları öldüren durumu stabilize etmeyi amaçlayan “Savaş” adıyla en güçlü sürücünün rolünü üstleneceksiniz. Şeytanlar gevşedi ve şimdi kaosu onarıyor, saldırı beklemeyen melekleri durdurabiliyor ve şimdi Savaş durumu düzeltecek ve ömür boyu sürecek ve sona erecek vaat eden savaşa son verecek. Kullanmak için savaş becerileriniz, pompalanabilir, sadık at ve büyük bir kılıç duşu olacak.
Darksiders Torrent İndir
Darksiders Genesis  – GOG versiyonu, Lucifer şeytanları ile gerçek bir savaşa gitmek zorunda olduğunuz bir macera fantezi aksiyon oyunu, dizi oyunlarında olan her şey için bir tarih öncesi oyun. Oyunun olayları, önceki tüm oyunlarda meydana gelen olaylardan çok önce gerçekleşir. Zamanın başlangıcından beri Konsey dünyada dengeyi korumaya çalıştı ve emirleri Nephilim atlıları tarafından yerine getirildi. Ancak yıllar geçti ve Konsey binicilere tüm klanı yok etmelerini emretti. Böylece onun tek temsilcisi olarak kaldılar. O zaman binicilerin ilk görevi, dengeyi bozmaya her ne pahasına olursa olsun Lucifer’in yok edilmesi oldu.

Darksiders Genesis  – Serinin oyunlarında olan her şeye tarih öncesi bir oyun, Lucifer şeytanlarıyla gerçek bir savaşa gitmen gereken bir macera fantastik aksiyon oyunu. Oyunun olayları, önceki tüm oyunlarda meydana gelen olaylardan çok önce gerçekleşir. Konsey zamanın başlangıcından beri dünyada dengeyi korumaya çalıştı ve emirleri Nephilim atlıları tarafından gerçekleştirildi. Ancak yıllar geçti ve Konsey binicilere tüm klanı yok etmelerini emretti. Böylece onun tek temsilcisi olarak kaldılar. O zaman binicilerin ilk görevi, dengeyi bozmaya her ne pahasına olursa olsun Lucifer’in yok edilmesi oldu.

Oyuna gelince, söylenecek ilk şey, nihayet geliştiricilerin oyuncuların Discord sürücüsü için oynamalarına izin vermesidir ve bu zaten oldukça havalı. Eşsiz yetenekleri vardır, şokta kalacağınız kaos yaratabilir, sadece tüm grupları değil, tüm gruplardaki rakipleri yok edebilir. Geri kalanı türün ve dizinin tipik bir temsilcisidir. Şeytanlarla dolup taşan bir fantezi dünyasının geniş bölgesini keşfedecek, büyük şeytanlarla savaşacak ve patronlarla savaşacak, sayısız görev ve görevi tamamlayacak ve çok daha fazlasını yapacaksınız.

Darksiders Torrent İndir

Bir başka önemli nokta – Darksiders Genesis’te, oyuncuların biniciler arasında serbestçe geçiş yapmalarına ve böylece oyun stilini değiştirmelerine izin verilir. Süvari Savaşı bir kılıç ustası ve Discord bir okçu. Kendilerine özgü savaş sistemleri var ve her biri rakipleriyle kendi yollarıyla ilgileniyor. Ve karakterleri pompalamak için düşünceli bir sistem, çok sayıda öğe, silahlar için özel amplifikasyonlar ve sadece bulacaksınız. Lucifer şeytanlarıyla savaş ve evrende dengeyi korumaya çalış.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
:  Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci:  AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz) veya daha iyi
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 960
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  15 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  Ön Sistem gereksinimleri

ÖNERİLEN:

64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
:  Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci:  Intel Core i7-3930K (3,2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 (3,2 GHz) veya daha iyi
Bellek:  8 GB RAM
Grafik :  NVIDIA GeForce GTX 1060
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  15 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  Ön Sistem gereksinimleri

Oyun Nasıl Kurulur

  1. Tam oyunu  torrent üzerinden indirin .
  2. Tam ISO-imaj oyununu « UltraISO » ile monte edin .
  3. Oyunu PC’nize yükleyin,% 100 kurulum için bekleyin.
  4. « HOODLUM » klasörünün tüm dosyalarını oyun klasörüne kopyalayın.
  5. Windows güvenlik duvarındaki oyun klasörünü kilitleyin.
  6. Oyna!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...