Dark Souls Remastered Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Dark Souls Remastered Indir

Dark Souls Remastered  , oyunculara akıllı grafikler, saniyede artan sayıda kare, çeşitli dengeli düzenlemeler ve taşınabilir Nintendo Switch’te bir çıktı sunan kült rol yapma serisinin ilk bölümünün yeniden yayınlanmasıdır. Ayrıca, oyun birkaç küçük denge değişikliği, güncellenmiş bir şenlik ateşi düzenlemesi (örneğin, Vamos’un demirci iskeletine yeni bir şenlik ateşi eklendi) ve çeşitli görsel güncellemeler aldı. Dark Souls Remastered, 4K’ya kadar çözünürlükleri, Blythtown’da bile saniyede 60 kare hızında sabit çerçeveleri ve diğer teknik iyileştirmeleri destekliyor.

KOYU SOULS HATIRLATILDI Güncelleme v1 03-CODEX Torrent Bedava İndir. Sonra bir yangın çıktı. Başlatan, büyük beğeni toplayan, tür belirleyen oyunu deneyimleyin. Güzelce yeniden düzenlenmiş, 60fps’de çarpıcı yüksek çözünürlüklü ayrıntılarla Lordran’a dönün. Dark Souls Remastered, ana oyuna ek olarak Abyss DLC Artorius’u da içeriyor.

Dark Souls Remastered Torrent İndir

DARK SOULS ™: REMASTERED bir Aksiyon oyunu ve 24 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanmış ve Microsoft Windows için tasarlanmış olan FromSoftware tarafından yayınlanmıştır. Sonra ateş vardı. Her şeyi başlatan eleştirmenlerce beğenilen, tür belirleyen oyunu yeniden deneyimleyin. Güzelce yeniden düzenlenmiş, 60fps’de çalışan çarpıcı yüksek çözünürlüklü ayrıntıda Lordran’a dönün. Dark Souls Remastered ana oyunu artı Uçurum DLC Artorias içerir. Derin ve Karanlık Evren. Her Son Yeni Bir Başlangıçtır. Oynanış Zenginliği ve Olanakları. Öğrenme, Ustalaşma ve Başarı Duygusu. Bu yazıdan DARK SOULS ™: REMASTERED Oyununu ücretsiz indirin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Dark Souls serisine aşina iseniz, sitemizde en yeni versiyonun mevcut olduğundan çok memnun olabilirsiniz. Dark Souls Remastered Download PC  nihayet bizim sayfamızda mevcut! Yeni kurulum cihazımızla gurur duyuyoruz. Dahası, size tamamen açık ve büyük şeref sahibi herkes için mevcut olan oyunu veriyoruz. Tam olarak kilidini açmanın ne demek olduğunu sorabilirsiniz. Bizim için diğer sayfalardaki gibi değil. BT ekibimiz bu yükleme cihazını hazırlamak için saatler harcadı, bu nedenle Internet’in yarısını ek dosyalar, çatlaklar veya yamalar aramak zorunda kalmazsınız. Bu sürüm sadece indirmek, yüklemek ve elbette oynamak için iyi hazırlanmış.

Yükleme işleminin tamamı, yüklemeyle aynı çok kolaydır. Onu almak sadece biraz zaman alır ve aynı zamanda Dark Souls Remastered size unutulmaz bir eğlence sunar. Meşru prodüksiyonlar yarattığı için piyasada iyi tanınıyoruz ve bu yüzden herhangi bir sorun hakkında endişelenmenize gerek yok! Şimdi oyuna bir göz atalım.

Bu üretim, Xbox One X ve PlayStation 4 ve ayrıca PC için geliştirilmiş geliştirilmiş grafik sunuyor. 4K çözünürlükte ve saniyede 60 karede bile oynamanıza izin verir. Dark Souls Remastered Download  , 2011’den itibaren Dark Souls’un geliştirilmiş bir versiyonudur. Bu prodüksiyon orijinal olarak Xbox 360 ve PlayStation ve PC’lerde ortaya çıktı ve yedi yıl sonra açıklanan versiyona geliyor. Bu başlık temel olarak düzgün geliştirilmiş grafik yüzeyinde değiştirilir, yüksek çözünürlükte ve daha iyi animasyonda doku sunar. Dahası, bu oyunun tüm versiyonları altı oyuncu için çok oyunculu moda sahiptir.

Dark Souls Remastered Torrent İndir

Dark Souls Remastered PC’yi İndir Karanlık fantezi iklimine dayanan, örneğin Berserk Kentaro Miury ile karşılaştırılabilir bir RPG aksiyon oyunudur. From Software stüdyosunun önceki tasarımıyla karşılaştırıldığında, oyun dünyası ayrı seviyelere bölünmedi. Buna karşılık, farklı çevre ile bölgeler ve büyük alanlar arasında düzgün geçiş var. Oynatıcı, ekranınızda görebileceğiniz her yere erişebilir. Bu şekilde, geliştiriciler keşif rolünü arttırır ve daha zorlu yerler yaratır. Oyun sırasında belirli bir harita olmadan kale koridorlarında daha derine iniyoruz ve zindanları terk ediyoruz. Kahramanımızı yaratarak maceraya başlıyoruz. Cinsiyet, görünüm, isim ve sınıf seçebiliriz. Bu öğelerin sonuncusu geleneksel değildir, çünkü her karakter herhangi bir şekilde geliştirilebilir ve herhangi bir yönergeyi dikkate almak zorunda değiliz.

Dark Souls bize çeşitli silahlar verir. Her silah için çok sayıda ayrılmış eser ve karakter animasyonu var. Her şey kahramanımızın yeterliliğine bağlı olmasına rağmen. Bahsetmeye değer son gerçek, karakterinin çift wielder olabileceği veya tek elli bir silah olabileceği. Geliştiriciler ayrıca birçok durumda çatışmalarımızda bize yardımcı olan fizik projeksiyonundan sorumlu oyun motorunu geliştirdi. Dahası, kahramanımız büyüyü mükemmel bir şekilde kullanır. Ödeme araçları ve deneyim noktası elbette katledilen rakiplerin ruhlarıdır.

In  The Dark Souls Remastered Tam Sürüm  temel rolü ve rekabet değil aynı zamanda onları bıraktığı mesajlar başkalarının ölümü izliyor ve nihayet okuma fırsatı (sırayla yardımcı olmak karşılıklı çağrılmasına) işbirliği sağlamaktır. Bu şekilde, oyuncu çevreleyen evren hakkında biraz daha fazla şey öğrenir. Dark Soul dünyasının sakinleri de birbirlerinin kaderini etkiledi. Bu şekilde Dark Souls, herkes diğer insanlarla deneyim alışverişinde ayrı ayrı oynadığında, eski RPG oyunlarının (örneğin Dragon Quest) geçiş ruh halini yakalamaya çalışıyor.

Dark Souls Remastered Torrent İndir

KOYU RUHLAR Ücretsiz İndir.

ana Özellikler:

  • Derin ve karanlık evren.
  • Her son yeni bir başlangıçtır.
  • Oyun zenginliği ve olasılıkları.
  • Öğrenme, Ustalaşma ve Uygulama Duygusu.
  • Özel sunucularla 6 oyuncuya kadar Çok Oyunculu Mod.

 Minimum:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir.
  • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 64 bit Windows 8.1 64 bit Windows 10 64 bit.
  • İşlemci:  AMD FX-8150 AMD Ryzen 3 1300X veya Intel Core I5-2500K.
  • Bellek:  4 GB RAM.
  • Ekran  Kartı : Minimum 2GB VRAM AMD Radeon HD7870 vb. Veya Nvidia GeForce GTX760.
  • DirectX:  Sürüm 11.
  • Depolama:  8 GB kullanılabilir alan.
  • Ses Kartı:  DirectX 11 Ses Aygıtı.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...