Dark Souls 3 Torrent Indir

Dark Souls 3 Torrent Indir

Dark Souls 3 Indir

DARK SOULS ™ III, türün yüzünü belirleyen ünlü destanın yeni bölümünde oyuncuları güç için test etmeye devam edecek. Yangın söndürüldü, dünya harabeye dönüyor ve daha da muazzam düşmanlarla savaşacaksın. Geleneksel kasvetli ve çekici bir atmosfer, yoğun savaşlar ve daha dinamik bir oyun bulacaksınız. Dizi ile tanışmaya başlamanız veya uzun süredir adanmış bir hayran olmanız önemli değil: hataları ve beceri için ödülleri affetmeyen bir oyun ve çarpıcı grafikler sizi uzun süre yakalayacak. Karanlığın içinde sadece kömürler yanıyor … Ruhla toplan ve karanlığa atıl!

Dark Souls 3 Torrent İndir

Oyun Dark Souls 3’ü ücretsiz indirin. Başka bir iki bin onbirinci yıl oldukça kasvetli bir eylem / RPG Dark Souls sunuldu ve on dördüncü yıl iki bin kadar bir RPG’ye tamamen mutasyon geçirdi. Bu yıl Nisan ayında, mevcut tüm konsollar için bir sunum yaptı ve daha yakın zamanlarda İnternet’te on altıncı yüzyılın başında iki bin yılın piyasaya sürüleceği ve oyunun üçüncü bölümünün söylentileri vardı. Bunun sadece bir söylenti ve gerçeklere dayanan varsayımlar olmadığını söylemeliyim. Böylece, örneğin, You Tube’da yayınlanan The Know, yayınının bir parçası olarak, ekran görüntüleri sunuldu ve Dark Souls 3’ün bazı detaylarını anlattık. Ayrıca, IGN gazetecileri baskısında bir şövalye karakteri tasvir eden sanat var. Ayrıca sanat çok ilginç bir yazıt içeriyor: “Dark Souls 3” ve “2016 Başı”.

Ayrıca şovlardan birinde, Studio From Software’in Dark Souls’un yeni bir bölümünün daha fazla görkemli ölçeğin yayınlanacağı daha fazla görkemli ölçeğin planlandığı haberleri yayınlanıyor. Ayrıca, Dark Souls’un tüm olası konsollar için 3 formatta piyasaya sürüleceği, örneğin Play Station 4, Xbox One ve PS önerileri var. Oyunun hikayesine gelince – bu hala bir gizem, ancak oyun bilinen bir şey. Örneğin, oyuncu en fazla üç kişiden oluşan yalnız veya arkadaşlarıyla oynayabilir.

Dark Souls 3 Torrent İndir

Ayrıca oyuna diğer oyuncular çevrimiçi çevrimiçi bağlanma yolu geliştirildi. Daha önce, bu beyaz tebeşir çizimi ve gerekli işaretler kullanılarak yapılabilirdi ve şimdi fedakarlık teklifinin bir ritüelini yapmak zorundaydı. Bir oyuncu bu eylemi gerçekleştirdiğinde, dünyası başkaları tarafından kullanılabilir hale gelir. Ayrıca patronlarla değişiklik çatışmalarına uğrar, bu yüzden Dark Souls 3, oyuncak Demoh’s Souls sayesinde iyi bilinen Eğilim’e benzer bir şey olabilir.
Ayrıca, başarısız olmadan, oyuncular yeni türler ve vvoruzheniya omunitsii bir sürü alacak. Ayrıca savaş sistemi iki eşsiz fırsattan oluşur:
1) ciddi hasara neden olabilecek bir saldırı yöntemi, ancak burada sağlığın bir bölümünü kaybetme olasılığı vardır;
2) Düşman saldırılarından sonra kaçabilme, sağlığa kavuşabilme becerisi. Katılıyorum, gelecekteki proje gerçekten entrika yaratıyor, ancak en ilginç değil.

2011 yılında kasvetli eylem / RPG Dark Souls piyasaya sürüldü. 2014 yılında, tamamen bir RPG olarak yeniden nitelendirilen bir netice ortaya çıktı. Bu yılın Nisan ayında, yeni nesil konsollar için bir devamı yayınlandı ve daha yakın zamanda, 2016 yılının başlarında serinin üçüncü bölümünün yayınlanacağı söylentileri Web’de dolaşmaya başladı. Bu söylentiler sadece uydurulmuş değil, bazı gerçeklere dayanmaktadır. İlk olarak, YouTube’da yayınlanan The Know’da ekran görüntüleri gösterildi ve Dark Souls 3 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. İkincisi, zırh içinde yanan bir şövalye sanatı, IGN’nin Amerikan baskısının gazetecilerinin eline geçti. Bu sanatta iki ilginç yazıt ortaya çıkıyor: “Dark Souls 3” ve “2016 Başı”. Yeni projenin resmi açıklamasının 16 Haziran – 18 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan E3 fuarında gerçekleşeceği varsayılıyor,

Dark Souls III, oyunculara bir kez daha marka kılıcı ve büyücülük mücadelesi ve ödüllendirici aksiyon RPG oyunu sunuyor. Oyuncular, yaklaşmakta olan kıyametten kurtulmanın bir yolunu ararken, birbirine bağlı bir meydan okuma ve derin RPG oyun dünyasında çok çeşitli yerlerde seyahat edecekler.
Yine vahşi gişe rekorları kıran aksiyon-RPG serisinin üçüncü girişi ile ölmeye hazırlanın. Karanlık ve düşünceli bir fantezi macerası, korkunç canavarlarla, dolambaçlı tuzaklarla ve gizli sırlarla dolu geniş bir bükülmüş dünyada oyuncuları bekliyor. Bir zamanlar gururlu bir krallığın közleri bu yeni maceraya zemin hazırladı. Sırlarla dolu gizemli bir toprakta çeşitli silahlar ve büyü ile korkunç düşmanlara ve patronlara karşı savaşın.

Dark Souls 3 Torrent İndir

Bu yüzden Dark Souls 3 torrent’i web sitemizden indirmenizi tavsiye ediyoruz:
– Farklı sosyal sınıflardan on sıra dışı karakterin varlığı;
– İnanılmaz olayların on iki yeri;
– On beş çok sert patron;
– Kırk beş düşman türü;
– Kırk kişilik zırhlı koruma kitleri;
– Yüz gelişmiş silah seçeneği;
– Ve altmış dakika kadar nefes kesici videolar.

Eğer öyle çıkarsa, From From Software aslında E3’te görüntülenir ve Dark Souls 3’ü yayınlarsa, çok daha ilginç bulabiliriz. Biz de bekliyoruz!

Özellikler repack:
“CODEX serbest bırakılması dayanmaktadır ” Kesmeyin
/ hiçbir recoded yok
“1.12 sürüm 1.31 yamalı kuralların
“Kurulum süresi HDD’ye 10 dakika (bilgisayarınıza bağlı)

Ek:
▪ Dark Souls III- Ariandel Külleri
▪ Dark Souls III- Ringed City

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit;
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300;
RAM: 4 GB;
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950;
Ses Kartı: DirectX® 11 ile uyumlu ses cihazı
Sabit diskte boş alan: 19 GB

Leave a Reply