Dark Souls 2 Torrent Indir

Dark Souls 2 Torrent Indir

Dark Souls 2 indir

Dark Souls 2 PC Oyunu Bedava İndir. Bu, From Software tarafından geliştirilmiş ve Bandai Namco tarafından sunulmuştur. Bu eski zamanlar savaşın mükemmel bir hikaye hattı dayalı bir oyundur.

Dark Souls 2 Torrent İndir

Dark Souls 2, Software’den geliştirildi   ve Bandai Namco tarafından  eski zamanların savaşının mükemmel hikaye çizgisine dayanarak sunuldu  . Oyun, büyülü efektler ve silahlar nedeniyle diğerlerinden çok farklı. Oyunda gösterilen kılıçlar ve bıçaklar büyülü ve daha verimli ve daha hızlı öldürüyor. Bu oyunla ilgili en iyi şey karakter görüntüsüdür, oyundaki her karakter gerçekten farklı ve şaşırtıcıdır. Her karakterin kostümleri farklıdır ve taş çağının eski antik zamanına gerçekten benzemektedir. Dark Souls 2 Full Oyun Torrent indir.

Oyunun dövüş seansları gerçekten şaşırtıcı çünkü tüm arka plan kaplıdır. Dövüş modundayken size her yan görünümü verecektir. Bu özellik aynı zamanda Dark Souls Prepair to Die adlı oyunun önceki sürümü olan başka bir oyunda da mevcut. Oyun gerçekten şaşırtıcı olmasına rağmen. En iyi şey, şimdiye kadar görülen en interaktif oyun. Oyunun haritaları gerçekten harika ve dağ manzarası inanılmaz. Büyüleyici başka bir yer var ve oyun sürprizlerle dolu. Dark Souls II Yüksek Sıkıştırılmış PC Oyunu Bedava İndir.

Dark Souls 2’nin grafik ve görsel etkileri gerçekten şaşırtıcı. Bununla ilgili en iyi şey görsel boşluktur. Göreceğiniz her nesne gözünüze açık olabilir ve oyunun pikselleri oldukça şaşırtıcı. Oyunun ses efektleri gerçekten iyi ve çoğunlukla fon müziği Oprah şarkılarını içeriyor. Müziğin bu tadı, eski zamanların gerçekçi bir görünümünü verir. Başka bir oyun var ki grafiksel olarak benzer olan The Darkness 2 ve karakterler de oldukça benzer.

Oyuna başlamak için oyuncular, başlangıç ​​istatistiklerini ve ekipmanlarını belirleyen bir hediye ve başlangıç ​​sınıfı seçmenin yanı sıra bir karakterin cinsiyetini ve fiziksel özelliklerini özelleştirir. Üçüncü şahıs bakış açısından, oyuncular sürekli, açık bir dünyayı keşfederler ve burada düşmanca bir düşmanla ve patronlarla düşmanca bir ortamla karşılaşırlar. Düşmanlar yenildikçe, para ya da deneyim puanı olarak kullanılabilen “ruhlar” toplanır ve oyuncular belirli bir oyun tarzını yansıtacak şekilde çeşitli karakter özelliklerini yükseltirler. Oyunun herhangi bir noktasında oyuncu oyun stilini değiştirmeye karar verirse, bu noktalar bir Soul Vessel kullanımı ile yeniden tahsis edilebilir.

Dark Souls 2 Torrent İndir

Oyuncu, genellikle zorlukla artan ölümcül rakiplerle karşılaşarak, az rehberlik veya yönelim ile dünyayı dolaşır. Oyuncu, sağlıklarını ve sihirlerini yenilemek için dinlenebilecekleri ve silahlarındaki hasarları onarabilecekleri “şenlik ateşlerini” aydınlatarak ilerlemelerini kurtarabilir. Bir şenlik ateşinde dinlenmek, şenlik ateşinin bulunduğu bölgedeki düşmanları da sıfırlar. Oyuncu, geri izlemeyi daha az sıkıcı hale getirmek için keşfedilen şenlik ateşleri arasında anında seyahat edebilir. Bir oyuncu yenildiğinde “ölür”, sahip oldukları tüm ruhları kaybeder ve dinlendikleri son şenlik ateşine geri döner. Bu olduğunda, sadece tüm ruhlarını kaybetmekle kalmadılar, aynı zamanda artık insan değiller (“içi boş” olarak adlandırılıyorlar) ve maksimum vuruş puanları azaldı.

Dark Souls II, benzer mekanikleri Souls serisindeki öncüllerinden korur. Zorluğu nedeniyle, hem patronlar hem de standart düşmanlar, oyuncuyu sadece birkaç vuruşta öldürme potansiyeline sahiptir. Kötü oyun çoğu düşman tarafından ciddi şekilde cezalandırılır, sağlığı iyileştirme fırsatları sınırlıdır ve Demon Souls’ta olduğu gibi, her ölümde, oyuncunun azami canı (belirli bir alt sınıra kadar) oyuncu tersine çevirene kadar azalır (belirli bir alt sınıra). . Oyun, hem seviye yükseltmek için deneyim puanları hem de mağazalardan ürün satın almak için para birimi olarak kullanılan “ruhlar” adı verilen ortak para birimi kullanıyor. Ölüm üzerine, oyuncunun tüm ruh koleksiyonu düşürülür; oyuncu bırakılan ruhlarını öldükleri yere geri getirerek kurtarabilir, ancak onları almadan önce ölürlerse, ruhlar kalıcı olarak kaybolur.

Dark Souls II’deki çok oyunculu öncekilerle aynı formatı kullanıyor; oyuncular, başka bir oyuncunun oyun dünyasına “çağırma” şeklinde kooperatif oyun veya diğer dünyaları “istila ederek” oyuncuya karşı oyuncu arasında seçim yapabilir. Her iki çok oyunculu form da sözde rastgele meydana gelir, ancak eşleştirme formülleri benzer seviyelerdeki karakterleri birlikte eşleştirmek için kullanılır.

Dark Souls 2 Torrent İndir

Gereksinimler

Minimum Gereksinimler

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit
İşlemci: AMD® A8 3870 3.6 Ghz veya Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Geniş Bant İnternet bağlantısı
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: DirectX 11 ses cihazı

Önerilen Gereksinimler

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit
İşlemci: AMD® FX 8150 3.6 GHz veya Intel® Core ™ i7 2600 3.4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce® GTX 750, ATI Radeon ™ HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Geniş Bant İnternet bağlantısı
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: DirectX 11 ses cihazı

Leave a Reply