CyberGhost VPN Indir

5/5 - (1 vote)

CyberGhost VPN Indir

CyberGhost gibi bir VPN, çevrimiçi bağlantınızı şifreler ve böylece hem dijital gizliliğinizi hem de güvenliğinizi büyük ölçüde artırır. “Sanal Özel Ağ” ın kısaltması olan “VPN” kelimesi, bireylerin doğrudan kablo veya radyo gibi fiziksel yapılar aracılığıyla genellikle yaptıkları gibi veri aktarımı yapmadığı, ancak bunun içinde farklı bir yapı seçtiği bir ağı ifade eder. ağ.

CyberGhost VPN söz konusu olduğunda, ele geçirilemeyen bir yazılım aracılığıyla cihazınız ve sunucularımızdan biri arasında dikkatli bir şekilde kodlanmış bir tünel oluşturulur. Böylece, CyberGhost VPN uygulamanızı etkinleştirirseniz, sörften mesajlaşmaya, indirmeye veya akışa kadar tüm İnternet işlemleriniz gerçekleştirilir.

CyberGhost VPN, yeni bir WiFi veya İnternet bağlantısına her bağlandığınızda sizi otomatik olarak korur. Bir daha asla bir otelde, havaalanında, restoranda veya diğer yeni kamusal alanlarda savunmasız olmayacaksınız. CyberGhost VPN, bilgisayarınızdan / mobil cihazınızdan uzakta olsanız bile her zaman bağlı kalır, bu nedenle evde, seyahat ederken, genel bir Wi-Fi veya torrent akışı kullanırken güvenliğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

CyberGhost VPN  , çevrimiçi gizliliğinizi korumak , anonim olarak gezinmek ve engellenmiş veya sansürlenmiş içeriğe erişmek için hızlı, basit ve etkili bir yoldur  . Bitmesiyle birlikte  6.000 hızlı sunucular  87+ ülkede ve üzeri 50 milyon kullanıcı, bir düğmeye tek bir tıklama ile güvenlik ve anonimlik maksimum sunuyor. CyberGhost VPN  sizi izlemez veya etkinliğinizin herhangi bir günlüğünü tutmaz, DNS sızıntısı koruması sunar   , sörf davranışınızı izleyen sosyal medya çerezlerini ve çerezleri engeller ve internet kill switch’i ile yanılmaz güvenlik sunar:  VPN bağlantınız  düşerse, tüm sızıntıyı önlemek için trafik güvenli bir şekilde engellenir.

CyberGhost VPN İndirme

İnternet ilk önce herkesin görüşlerini ifade edebileceği ve isimsiz kalırken bilgiye sınırsız erişebildiği bir ortam olarak yaratıldı. Ve  CyberGhost  öyle de kalması gerektiğine inanıyor!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Anonim Olarak Gezin
Bu profil tüm koruma bileşenlerini etkinleştirir ve tercih ettiğiniz tarayıcıyı gizli modda başlatır. Ekstra özellikleri de manuel olarak eklemeye davet edildiniz, ancak teknik özellikler hakkında çok fazla endişe duymadan ücretsiz İnternet’in avantajlarından tam olarak yararlanabilmeniz için uygulamada varsayılan bir seçim zaten yapıldı.

Akışın
engellemesini kaldırın İster tatilde, ister iş seyahatinde olun, isterse ülkenizde kısıtlanmış içeriğe erişmek isteyin, bu hizmet kesinlikle işe yarayacaktır. Artık yerel kısıtlamalardan bağımsız olarak en sevdiğiniz TV dizilerini, spor şovlarını izleyebilir veya sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Erişmek istediğiniz akış kanalını seçmeniz veya hatta kendi kanalınızı listeye eklemeniz yeterlidir. Gerçekten bu kadar kolay!

Ağ / WiFi Koruma
ile PC için VPN , kendinizi şifrelenmemiş genel WiFi hotspot’larının tehlikelerinden korumak, bir düğmeye basmak kadar kolaydır. Bu profili seçmeniz yeterlidir ve sizi en yakın VPN sunucusuna bağlar ve böylece kişisel verilerinizin kaydedilmediğinden veya ele geçirilmediğinden emin olursunuz. Üstte, bir ağa bağlandığınızda tercihlerinizi de hatırlar.

Anonim
Olarak Torrent VPN anonimliğinizi çok ciddiye alır ve bu profilin basit seçimi ile çevrimiçi işlemlerinizin izlenmediğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, favori torrent programlarınızı uygulama ile birlikte başlayacak şekilde zamanlayabilirsiniz. Bu şekilde, internette her zaman korunan ve anonim olduğunuzdan emin olursunuz.

Temel Web Sitelerinin Engellemesini Kaldır
Woodrow Wilson bir keresinde “Özgürlük hükümetten hiç gelmedi. Özgürlük her zaman onun konularından gelmiştir. Özgürlük tarihi direniş tarihidir. ” Konuları kendi ellerinize alın ve size kısıtlı olmayan bir ülkede bulunan, Twitter, Facebook, YouTube ve daha birçok platformda ücretsiz erişim sağlayacak bir VPN sunucusuna bağlanın.

VPN Sunucum’u seçin
Daha  gelişmiş bir VPN  kullanıcısıysanız, bu profili seveceksiniz. Geniş bir seçenek paletinden manuel olarak bir ülke veya sunucu seçerek bağlantınızı özelleştirmenizi sağlar: çoğu kullanıcı, en az kullanıcı, en hızlı, NoSpy sunucuları ve oyun veya torrentler için optimize edilmiş sunucular.

Tek tıkla VPN bağlantısı – Yeni
Wi-Fi, 3G / 4G veya kablo tabanlı bağlantılarda internet trafiğini tek bir tıklamayla şifreleyin.

Akıllı Kurallar  – Yeni
Farklı eylemler için belirli tetikleyiciler atayarak uygulamanın gizliliği korumak için nasıl çalıştığını tamamen özelleştirin.  

En İyi Konum  – Yeni
İstekler hızlı bir şekilde yerine getirilerek konuma göre en hızlı sunucuya bağlanın.

Her zamankinden daha kolay kullanım  – Yeni
Yeni Cyber ​​Ghost uygulaması, teknik yetenek ne olursa olsun, ustalaşması kolaydır. Temiz ve sade tasarım anında VPN korumasını garanti eder

Çevrimiçi yaptığınız şey sizin işinizdir ve CyberGhost VPN bu şekilde kalmasını sağlar. Bilgisayar korsanları, gözetim ve çevrimiçi davranış izleme korkusu olmadan tarama yaparken güvende kalın. Genel ve özel bağlantılar için çalışan Wi-Fi korumayla nerede olursanız olun güvende kalın. Ayrıca anonim olarak gezinebilir, akış ve temel web sitelerinin engellemesini kaldırabilirsiniz.

CyberGhost VPN herkes için mükemmeldir. Basit arayüz, yeni başlayanlar için bile kolay olduğu anlamına gelir, ancak gelişmiş gizlilik özellikleri en deneyimli gizlilik meraklılarını bile tatmin edecektir. İncelemelerde sürekli olarak yüksek puan aldı ve orada en iyi VPN yazılımlarından biri olarak kabul edildi, bu nedenle güvenebileceğiniz gizlilik kazanacağınızı biliyorsunuz.

Genel olarak, CyberGhost VPN çevrimiçi gizliliğinizi korumak için kullanımı kolay, hızlı ve etkili bir VPN çözümüdür. Samimi sohbet ve e-posta desteği ve sizi mutlu etmek için 30 günlük para iade garantisi sunar. Neden bugün kendiniz için CyberGhost VPN’i denemiyorsunuz? Size uygun fiyat planını seçin ve cihazlarınız arasında hızlı ve güvenli gezinmenin tadını çıkarın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...