cuphead torrent

Cuphead Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Cuphead Indir

Cuphead  , büyük ölçüde patron savaşlarına odaklanmış klasik bir koş ve silah aksiyon oyunudur. 1930’ların çizgi filmlerinden esinlenilen görseller ve ses, çağın aynı teknikleriyle, yani geleneksel elle çizilmiş cel animasyonu, suluboya arka planları ve orijinal caz kayıtları ile özenle yaratılmıştır. Tuhaf dünyalarda gezinirken, yeni silahlar alırken, güçlü süper hareketler öğrenirken ve borcunuzu şeytana geri ödemeye çalışırken gizli sırları keşfederken Cuphead veya Mugman (tek oyunculu veya yerel kooperatifte) olarak oynayın.

cuphead sel

Cuphead, büyük ölçüde patron savaşlarına odaklanmış klasik bir koş ve silah aksiyon oyunudur. 1930’ların çizgi filmlerinden esinlenilen görseller ve ses, çağın aynı teknikleriyle, yani geleneksel elle çizilmiş cel animasyonu, suluboya arka planları ve orijinal caz kayıtları ile özenle yaratılmıştır.

Tuhaf dünyalarda gezinirken, yeni silahlar alırken, güçlü süper hareketler öğrenirken ve borcunuzu şeytana geri ödemeye çalışırken gizli sırları keşfederken Cuphead veya Mugman (tek oyuncu veya yerel kooperatif olarak) olarak oynayın!

Cuphead  , Chad ve Jared Moldenhauer tarafından Studio MDHR olarak faaliyet gösteren 1930 tarzı tarzda çekilmiş bir indie video oyunudur. Run ve gun platformer video oyunu, Xbox One ve Microsoft Windows 2016’da piyasaya sürülmesine rağmen,  pc oyunları torrent web sitelerinden alabilirsiniz.

cuphead sel

Cuphead rolünde oynamak, bir bahsi kaybettikten sonra şeytana borç ödemek için bir dizi patronla savaşmanız gerekecek. Oyun, sonsuz hayatlarla ve ölümler arasında hiç bitmeyen silahlarla tamamlayacağınız bir seviye dizisine sahiptir. Oyun ikinci bir oyuncuya Mugman rolü altındaki savaşa katılma fırsatı sunuyor.

Moldenhauer kardeşlerin ilhamı, 1930’ların Disney, Fleischer Studios ve karikatüristler Willard Bowsky, Ub Iwerks ve Grim Natwick gibi karikatürlerden kaynaklanıyor.

Trustedrevies.com  oyunu “… zaten iyi E3 2014 römork alındı ve şimdi GDC I de oynamak şansına sahip olduğunuza web onaylıyor tamamen bağımlısı değilim. Sanat tarzı HD kalitesinde harika çalışıyor ve çekici ve renkli oyuncularla birleştiğinde, lansmandan sonraki haftalar boyunca bağımlı olduğunuz kişi bu olacak. ”

cuphead sel

sistem gereksinimleri

  • İşlemci:  Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz veya üstü
  • Bellek:  2 GB RAM
  • GPU:  Geforce 9600 GT veya AMD HD 3870 512MB veya üstü
  • DX:  Sürüm 9.0
  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • Depolama:  20 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply