Cube World Indir

5/5 - (1 vote)

Cube World Indir

Cube World ücretsiz oyun  çok katılımcılı bir rekreasyon, 2-4 katılımcı şimdi solo oyun daha uygun olması gerekiyordu. Yaklaşık olarak bir MMO olmak için çok sayıda konuşma var ve bu bir fırsat olabilir. Gönderen  Picroma  Küp Dünya yalnız fotoğraflardan bir göz aldatıcı oyunun bir türüdür. Başka bir deyişle, sunduğu ilk etki, başka bir Minecraft klonu değil. Sonuç olarak, hiçbir şey aslında bundan başka bir şey olamaz. Benzer görünüyor ve Minecraft kabul edilen bir etki! Ancak oyun, World of Warcraft ve Zelda’ya Mojang’ın bloklu juggernaut’undan daha fazla borçludur.

Nerede  Minecraft  bir spor yaklaşık teslim bazı RPG öğeleri ile bina! Cube World% 100 RPG’dir ve sadece birkaç yapı ve işçiliği izler eklenmiştir. Bu, işçilik faktörlerinin savunmasız olduğu anlamına gelmiyor. Bu nedenle, kesinlikle oldukça ilericidirler ve kısa sürede onlara ulaşırlar. Aralarındaki varyasyonlar şu an sadece güzelliktir, istisnalar cüceler ve goblinler fiziksel olarak küçük ırklardır! Benzer şekilde, çevredeki büyük ırkların giremeyeceği alanlara da uygun olabilir. Sınıflar oldukça şık, her biri iki spesiyaliteye sahip 4 temel sınıf var. Herhangi bir yarış herhangi bir ihtişam ve uzmanlık alanı olabilir.

Erken olsa da, muhtemelen epik savaşta sizinle etkileşime girecek olan canavarlar beklentilerinize uygun olmayabilir. Orkları ve trolleri unutun; yavru kuş, savaşçı, korucu veya haydutların karşılaşacağı en ölümcül baykuşlar ve alpakalardır. Baykuşlar şaka değil, nazikçe onları al ve düşük dereceli kahramanı izleyeceksin! Bundan sonra, bu acımasız tüylü kabuslar tarafından kanlı parçalara bulaşın. Ve kurbağaların dolaşan gruplarından birini çeken yalnız maceracıya hayret! Görünüşe göre sadece sert bir bakışla, düşük erkeğinizi veya kadınınızı küllendireceklerdir.

Küp Dünyası İndir

Cube World parlak mavi kayaklı açık dünya aktivitesi / RPG’dir. Eğer gezinmek sizin için aynıysa yolculuk basittir, ancak başlangıca doğru yaptığınız karakter düşünülemez derecede zayıftır. Oyun, yarış, cinsel yönelim, karakter sınıfı ve mükemmel kafa yapılandırmak için birkaç alternatif ile başlar. Daha sonra hemen yapmak istediğiniz her şeyi yapmanıza izin verdiniz. Cube World’ün önemli bir parçası anlam ifade ediyor! Birkaç çerçeveniz olduğunda ve başlangıçta daha az uyum sağladığınızda iyi olabilir. Sizi birkaç vuruşta parçalara ayırabilecek hayvanlarla sürünen bir arazinin nasıl yönetileceğine dair tek bir gösterge yok.

3D World savaşı basit görünüyor: vurma düğmesi, şaplak canavar. Bazı sınıflar bunu bıçaklar, kulüpler, bıçaklar ve ellerle sıkarken, diğerleri yaylara veya çubuklara bağlıdır. Bununla birlikte, genel olarak iktidarın gerçekten anında kullanılmasıdır. Her karakter sınıfı, isteğe bağlı ve bağımsız kapasiteleri değiştiren birkaç uzmanlığa da sahiptir. Mage, örneğin, gerçek saldırı gücü için ateşte biraz uzmanlığa sahip olabilir ya da güzel geri kazanım kapasitesini değiştirebilir! Rogue gizli bir profesyonel katil veya vahşi ninja olabilir. Uzmanlaşma, ücretsiz olarak şehirler olarak kabul edilen her şeyi değiştirebilir. Kapasiteleri öğrenmek, savaşı giderek daha eğlenceli ve başarılı hale getirmeye doğru gidiyor.

Orada standart saldırı butonunu geride bırakarak inkar edilemez bir etkinlik ve Cube World’ün en büyük kusuru oyuncuya bunu yapmamasını göstermemesidir. Bununla birlikte, savaşı bitirdiğinizde oyun açılmaya başlar. Hangi karakter sınıfını seçerseniz seçin, henüz başlangıca kadar zayıftır! Böylece uzun vadede, takviyenin gerekli olduğu açıktır. Ölüm normaldir, ancak genel olarak cezasızdır, sadece son ziyaret edilen yeniden doğma noktasına altın veya donanım kaybı olmadan geri döner. Ancak, birkaç dövüş kazanmak için henüz ideal. İmleci düşmanların üzerine koymak, kalitesini en aza indirir ve beyaz en düşük seviyededir! Aşağıdaki seviyede yeşil, o noktada mavi, mor ve çılgın çığır açan altın.

Beyaz, yeşil ve hatta mavi etiketli düşmanlar oyunun başlangıcında ele alınabilir! Ne zaman uygun halledilir ve hatta birkaç hayvan aggroing anlamaya bile uzun zaman almaz. Komşu kıvrımlı gezginlerin bir araya gelmesinden yardım almak, zayıflık değil, pratik bir prosedürdür. Ezilmiş rakipler sürekli olarak bir veya iki altın sikke düşürecekler! Küçük bir karma ile iyi bir şey düşüşü karakterinizi beslemek için caddeyi ateşleyecektir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...