Cubase Indir

5/5 - (1 vote)

Cubase Indir

Cubase, kullanıcıların kendi müziklerini yaratmalarına izin veren bir  multimedya  uygulamasıdır  . Herhangi bir sesi istediğiniz gibi değiştirmenize  izin veren bir ses düzenleme yazılımıdır  . İster  profesyonel  ister bir müzik prodüksiyonu  acemi olun , bu uygulama size herhangi bir sesi müziğe dönüştürmek için ihtiyacınız  olan her şeyi  sağlamayı vaat ediyor 

Cubase Ne Yapabilir?

Cubase,  sezgisel ve hızlı bir şekilde müzik oluşturmanıza olanak tanıyan çok çeşitli esnek araçlar sunar  . Kullanıcılar,  ses ve MIDI’yi düzenlemek ve sıralamak için Cubase’ı kullanabilir  . Bu yazılım , yaratımınıza ekleyebileceğiniz sanal  enstrümanlar, efektler ve hatta seslerle dolu olarak gelir  .

Bu uygulama bir bestecinin arkadaşıdır çünkü doğru akorları bulmanıza yardımcı olabilir,   böylece şarkıları kolayca düzenleyebilirsiniz. Ayrıca  başkalarının çalması için notalar üretir  . Ancak, Cubase’nin yetenekleri burada bitmiyor. Birincisi  , sanal enstrümanlarınızın, ses kayıtlarınızın ve klavyelerinizin müzik dizilerini de oluşturabilir 

Kayıtlardan bahsetmişken, Cubase, kullanıcıların herhangi bir enstrümanı veya vokali kaydetmesine  izin verir  . İster topluluk ister solo olsun, bu yazılım mükemmel çekimleri üretebilir  .  Cubase ayrıca hızlı ve kolay bir şekilde vuruşlar üretebilir   ve parçalar  oluşturur  . Dahası   , sezgisel ve profesyonel bir  karıştırma ortamında çoklu parçaları karıştırabilir  . Bu şekilde, mükemmel zamanlama  ve  perdeyle kısa  sürede müzik oluşturabilir 

Cubase Indir

Cubase ile müzik oluşturmayı kolaylaştıran,  kullanıcı dostu  özellikleridir. Bu harika eklemeler yalnızca müzik oluşturmayı daha kolay hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların profesyonelce yapılmış bir müzik üretmesine de olanak tanır. 

Bu kayda değer özelliklerden biri,   birden fazla parçayı bir referans parçayla eşleştirmenize olanak tanıyan Ses Hizalama  özelliğidir  . Örneğin, bir destek vokaliniz varsa, Cubase  sesi analiz  eder ve  arka vokalleri baş vokal ile  otomatik olarak hizalar . Bu özellik sayesinde, vokalleri düzgün bir şekilde sıralamak için parçayı küçük artışlarla ileri geri hareket ettirmenize gerek kalmayacak.

Cubase, klasik bir  miks konsolu sesi sağlayan Kanal Şeridi  modülleri  ile donatılmıştır  . Bu özellik, kaydedilmiş şarkınızı veya parçanızı  genellikle radyoda duyduğunuz  hoş bir prodüksiyona dönüştürür  .

İlk kez kullananlar için Cubase, ilham almak için hızlı  ve eğlenceli bir yol sağlayan Örnek Parça  özelliğini  sunar  . Bu özellik, örnek bir parça oluşturmak için herhangi bir sesi içe aktarmanıza  olanak tanır  . Tercih ettiğiniz sesi içe aktardıktan sonra, onu kromatik olarak çalabilir  ve hatta  efektler ve sanal enstrüman ekleyerek değiştirebilirsiniz  . Bununla, kendi sesinizi yaratmak için çeşitli sesleri deneyerek eğlenebilirsiniz. 

Dahası, Cubase,  performans karışımlarını sorunsuz bir şekilde entegre eden güçlü bir kontrol odasıyla birlikte gelir  . Ayrıca kayıt  ve miksaj iş akışınızdaki ayarları da izler  . Cubase ayrıca MixConsole’da  yapılan değişiklikleri kaydeden MixConsole Geçmişi ile birlikte gelir  . Bu,  karışımları geri almanıza / yinelemenize ve hangi karışımın projenize en uygun olduğuna karar vermenize olanak tanır 

Bir Müzik Prodüksiyon Santrali

Cubase, hiç şüphesiz  ses düzenleme yazılımı yarışmasında önde gelenlerden  biridir. Bu kadar çok özelliğe sahip olmasına rağmen,  rafine  ve kullanıcı dostu bir arayüz ve iş akışı sunar. Genel ses, enstrümanlar ve efektler  rakipsizdir . Dahası, inanılmaz derecede basit hale getirmek için özelliklerini özelleştirmenize  olanak tanır  . Ve bu program oldukça pahalı olsa da, ekstra paraya değer. Bu yazılım,  müzisyenler için uygun birinci sınıf bir  dijital ses iş istasyonudur  .

Cubase Pro,  neredeyse otuz yıllık Steinberg gelişimini, herhangi bir yerdeki en modern DAW’ye yoğunlaştırır. Yıldız üretici ve, beste, kayıt için müzisyenler tarafından kullanılır  müziği karıştırma ve düzenlemeCubase Pro  birleştirir üstün ses kalitesi, sezgisel kullanım ve bir  derece gelişmiş ses ve MIDI araçları bir araya toplayan . İster bir orkestra, ister büyük bir canlı rock şovu veya stüdyoda bir grup kaydedinCubase Pro  kelimenin tam anlamıyla mükemmeldir.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Taşıma ve kayıt iş akışı
Daha iyi görünürlük, daha sorunsuz kullanım ve eklenen özellikler, en büyük, en karmaşık izleme oturumları için bile daha etkili iş akışları anlamına gelir. Miksleme

ve parça işleme Büyük
beğeni toplayan MixConsole ortamını ve kanıtlanmış Cubase yol işleme araçlarını iyileştiren sürüm 8.5, ses kanallarını karıştırmayı ve değiştirmeyi daha da sezgisel hale getirir.

MIDI Düzenleme İlk
günden beri MIDI düzenleme araç setiyle tanınan Cubase, MIDI verilerini işlerken hem Anahtar hem de Davul Editörleri için eklenen araçlarla artık daha fazla araç ve seçenek sunuyor.

Erişilebilirlik ve iş akışı
Cubase kullanıcılarından gelen geri bildirimleri kullanarak, hayati işlevleri daha erişilebilir ve tüm Cubase deneyimini daha da duyarlı hale getirmek için tasarlanmış bir dizi ince ayar gerçekleştirdi.

Geliştirilmiş Akor Pedleri ve semboller
Herhangi bir DAW’da bulunan en ilham verici şarkı yazma araçlarından birini daha da geliştiren genişletilmiş Akor Pedleri özelliği, en büyük bestecinin bloğunu bile aşmanıza yardımcı olacaktır.

MediaBay Rafları
İçeriğinizi MediaBay proje raflarıyla, VST aletleri ve bunların kitaplıkları, içerik paketleri ve önceden ayarlanmış kategorileri için simgeler ve görüntülere tıklayarak daha hızlı bulun.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...