Csgo Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Csgo Torrentle Indir

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), Hidden Path Entertainment ve Valve Corporation tarafından oluşturulan çok oyunculu, birinci şahıs nişancı bilgisayar oyunudur. Counter-Strike düzenlemesindeki dördüncü sapmadır ve Microsoft Windows, OS X, Xbox 360 ve PlayStation 3 için Ağustos 2012’de taburcu edildi ve Linux yorumlaması Eylül 2014’te taburcu edildi. İlk olarak perakende bir ürün olarak taburcu edildi. Aralık 2018’de oynamaya izin verilecek.

Derivasyon iki grubu birbirine çarptırır: Teröristler ve Teröristler. İki taraf diğerini silmeyle emanet edilirken, aynı şekilde ayrı hedefleri bitirirken, eğlence moduna bağlı Teröristler ya bombayı yerleştirmeli ya da mahkumları korumalı, Karşı Teröristler de bombanın yerleştirilmesini engellemeli, etkisiz hale getirmelidir ya da mahkumları kurtar. Sekiz eğlence modu vardır, bunların hepsi bu moda açık belirli özelliklere sahiptir.

Csgo Torrentle indir

 PC, Xbox360 ve Playstation 3 için Counter Strike Global Offensive (FPP) , bu seride büyük deneyime sahip piyasadaki çok popüler shooter oyunlarının bir başka taksitidir. Buna rağmen, hala büyük ilgi görüyor. Her zaman burada en önemli şey takım oyunu modudur. In  CS GO indirin  belirli rakiplerini ortadan kaldırmak için çalışıyoruz karşı tarafında duran iki takım vardır. Bunun için nakit alabilirsiniz, bu da bize FPS oyununun daha sonraki aşamasında daha iyi dişli satın alma imkanı verecektir. Çıkış tarihi: 21 Ağustos 2012. İncelenen oyun her yıl için aday gösteriliyor:  Oyun Ödülü: Yılın E-spor oyunu .

In  CS GO indirin dört mod bulabiliriz: Arsenal, Rehine kurtarma, Bomba arızası ve sıralı maçta iki bölümün olduğu standart bir Deathmatch. İlk seçenek, düşmanı ortadan kaldırmak zorunda olduğumuz bir moddur ve bundan sonra yeni ekipman paketi alırız. Başka bir mod oldukça farklı bir kurala odaklanır, çünkü oyun klasik modda gördüğünüz gibi birkaç turdan oluşur. Üçüncü çözüm, maceraya CS ile yeni başlayan oyuncular için tasarlanmıştır ve başlangıçta tüm sırları tanımaya ve Counter Strike’ın oyununu tanımaya odaklanırlar. Her şey arkadaşınızla işbirliği yapmaktan istifa etmektir. Sıralamalı modda da birçok tesis var. Çok oyunculu oyunun kendisini geliştiriyorlar. Bu heyecan verici oyunun yaratıcıları Jess Cliffe ve Minh Le.

Counter-Strike Global Offensive 5 de_ tip haritaya ve diğer iki cs_ türüne bakmak istiyorsanız, oyunun tam sürümünü indirin ve yükleyin. Her harita, çok oyunculu oyunun önceki sürümlerinden önceki savaş alanlarından gelen desenlere dayanarak yapılır. Taraftarlar kesinlikle arenaların isimlerini bilecekler: Dust2, Ofis, Toz, İtalya, Nuke ve Inferno. Tüm yeniliklerde olduğu gibi, burada da küçük değişiklikler yapıldı, ancak hepsi sadece bu oyunun kalitesini arttırmak için yapıldı. Vites listesi de birkaç ilginç şeyle eklendi. Sadece burada oyunu almak için kullanılabilir –  Counter Strike Global Offensive indirin PC veya X360 ve PS3 için tam sürüm, bugün bilgisayarınıza yükleyin! Sizin için şeyleri yok etmenin sekiz yeni yolunu bulduk: PP-Bizon, Taser, Tec-9, IMI Negev, yem bombası, Sawed-Off, Molotov kokteyli ve Mag-7. Yeni gadget da ilginç olacak. Düşmanın tek atışla suikastine izin verir, ancak oyunda oldukça büyük bir masraf içerir. Oyun harika bir hikayesi, film müziği grafikleri ve Kaynak motoru var.

Csgo Torrentle indir

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...