Crysis Warhead Indir

5/5 - (1 vote)

Crysis Warhead Indir

Ocean Of Games  Crysis Warhead Sıradaki Crysis Maçınız ve hatta bu ilk maçın popülerliğine rağmen, bu film ilk oyunun size harika bir FPS sunmanın bir yolu olarak elde ettiği şeyi geliştirmeyi başarıyor. Bu oyunun devamıdır, bu yüzden siz bunu denemeden ilk Crysis oyununda oynamaya değer olabilir.

Crysis Savaş Başlığı İndir

Uzaylılara karşı insan ile yüksek puan alan birinci şahıs nişancı

Crysis Warhead ikinci Crysis oyunudur ve ilk oyunun popülaritesine rağmen, bu netice gerçekten harika bir FPS sunmak için ilk oyunun başarısını geliştirmeyi başarıyor. Bu ilk oyunun devamıdır, bu yüzden bunu denemeden önce ilk Crysis oyununda oynamaya değer olabilir.

İnsan teknolojisi veya uzaylılarla savaşıyor musunuz?

Crysis Warhead, “Mekanik mi yoksa Uzaylı mı?” ardından “Sadece vurun.” Ses oyunculuk mükemmel çünkü cesur ve gerçek ve vücut zırh tasarımları ilk Metal Gear Solid oyunundaki kostümlerden beri en iyi tasarımlar. Uzaylı teknolojisi, Matrix filmlerindeki mekanik insansız hava araçlarına çok benziyor. İşiniz dinamik olarak her seviyede yolunuzu açmak ve yapay zeka düşmanlarını mümkün olan en verimli şekilde yok etmektir. Grafikler, önceki oyunun ortamını ve karakter stilini kaybetmeden ilk oyunda iyi bir gelişme.

Uyarlayın, etkileşime geçin, hakim olun ve yok edin

Crysis Warhead’in özelleştirilebilir silahları, bir dizi yeni aracı var ve fotogerçekçi. Oyun, eylemlerinizin savaş bölgesinde başka yerlerde olanları etkilediği etkileşimli ve uyarlanabilir savaş bölgeleri nedeniyle yüksek puan aldı. Uzaylı AI, ilk oyundan bu yana bir yükseltme yaptı ve müttefik desteği çok iyi yürütüldü.

Crysis Savaş Başlığı

Crysis Warhead, “Mekanik mi yoksa Uzaylı mı?” Ardından gelen çizgi, “Sadece vurun” Gerçek ve cesur olduğu için seslendirme mükemmel ve ilk Metal Gear Solid oyununun kıyafetleri nedeniyle tüm vücut zırhı tasarımları en iyi tasarımlar olacaktı. Yabancı teknolojiler, Matrix filmlerindeki mekanik insansız uçaklara çok benziyor. İşiniz, her seviyede yolunuzu açmak ve yapay zeka rakiplerini mümkün olan en etkili şekilde mahvetmektir. Görüntüler, son oyunun çevresinden ve kişisel stilinden ödün vermeden ilk oyunda hoş bir gelişme.

Benimseyin, katılın, egemen olun ve mahvetin
Crysis Warhead’in özelleştirilebilir silahları var, çok sayıda yeni araç ve fotogerçekçi. Sporlar, savaşlarınızın başka bir yerde gerçekleşen eylemlerinizin değiştiği interaktif ve elastik savaş bölgeleri nedeniyle yüksek oranda derecelendirilmiştir. Yabancı AI, ilk maçın müttefik desteği ile birlikte son derece iyi bir şekilde uygulandığından bir güncelleme yaşadı.

Crysis Warhead PC Game Setup Free Download Özellikleri

Aşağıda, Crysis Warhead PC Game Setup Free Download’ın Temel Özellikleri, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleme olanağına sahip olacaksınız.

  • Geliştirilmiş uzaylı ve insan-AI: Akıllı düşmanlar, daha büyük zorluklar ve tamamen yeni müttefik ekip yardımı.
  • Crysis Warhead bağımsız bir sürümdür ve gerçekleştirmek için Crysis’in sahip olması gerekmez.
  • Yüksek detaylı 3D modeller ve etkileyici oyun stilleri var.
  • Kütüphanenize bağımsız bir giriş ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • En şok edici değişikliklerden birkaçını bir araya getirir.
  • Harika görseller var.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...