Crysis Torrent

5/5 - (1 vote)
Crysis 3, Crytek’in ünlü atıcı serisine devam ediyor. Oyun 2047’de gerçekleşiyor ve Peygamberimizin rolünü oynayacaksınız. Şehrin kubbenin altında olduğunu öğrendiği New York’a döner ve CELL şirketi tarafından yaratılmıştır. inşası, dünya hakimiyeti uğruna teknolojileri ele geçirmek için gizli bir operasyonun bir parçasıdır. İyileştirilmiş bir nanokostyum giyen ve ölümcül soğan ve yıkıcı yabancı teknolojilerle donanmış olan Peygamber, CELL’in kurnaz planlarını önlemek ve kalan uzaylıları yok etmek zorunda kalacak.

crysis torrent

2007’nin PC atıcısı Crysis’in tartışmaları kaçınılmaz olarak grafiklerine dönüyor. Bu, bugüne kadarki en gerçekçi maceralardan biri haline getiren inanılmaz teknolojiye sahip güzel bir oyundu. Bazıları için, bir atıcı olarak mükemmelliği ikincil, ki bu çok kötü: Crysis, bir etki yaratmak için teknolojik harikalarına güvenmeyen eğlenceli ve zorlu bir oyundur. Şimdi, Xbox 360 ve PlayStation 3 sahipleri bu harikaları kendileri için deneyimliyorlar ve kısmen Crysis 2’den çekilen bazı arayüz ayarlarından dolayı oyunun iyi olduğunu öğrenmekten memnun olmalılar.

İyi karşılanmış bir üçlemenin ilk oyunu olan Crysis, 2019 yılında kurulan bir birinci şahıs nişancı ve Far Cry’nin manevi halefi.

Şimdi indir! ve benzersiz bir sanal savaş deneyimine katılın.

Basit bir kurtarma görevi olarak başlayan şey, yabancı işgalcilerin Kuzey Kore ada zincirinde sürülmesiyle yeni bir savaşın savaş alanı haline gelir. Güçlü bir Nanosuit ile donanmış, hedeflerinize her şekilde ulaşmanız gerekir. Düşman devriyelerini takip etmek için görünmez olun veya araçlara atık bırakmak için gücünüzü artırın. Gelişmiş bir AI düşmanlarınızı kontrol eder, bu yüzden akıllıca oynayın. Buraya yanlış bir hamle sonuncunuz olabilir.

crysis torrent

Hayatta Kalmak için Uyum – ?? Destansı bir hikaye, oyuncuları sürekli değişen bir ortama iter ve taktiklerini adapte etmeye ve yeni donmuş ormanlardan sıfır yerçekimi yabancı ortamlara kadar değişen savaş alanlarını ele geçirmeye yaklaşmalarını sağlar.

Giyin – ?? Yüksek teknolojili bir Nanosuit, oyuncuların yeteneklerini savaş alanında gerçek zamanlı olarak artırmasına izin veriyor. Oyuncular durumlara yaratıcı taktik yollarla yaklaşmak için hızlarını, güçlerini, zırhlarını ve gizleme yeteneklerini geliştirmeyi seçebilirler.

Özelleştirilebilir Silahlar – Büyük bir modüler silah cephaneliği, oyunculara oyun stilleri üzerinde benzeri görülmemiş bir kontrol sağlar. Muhalefeti deneysel silahlarla havaya uçur, uzaylı teknolojisini keşfet ve kışkırtıcı uçlu mermilerden düşmanları sessizce uyuyabilecek taktik mühimmatlara kadar özel mühimmat kullan.

Geldim gördüm yendim -?? Gerçekçi düşman AI, oyuncuları bir durumu değerlendirmeye ve stratejik olarak yaklaşmaya zorlar. En hızlı tetik parmağına sahip olmakla ilgili değil ?? oyuncular reaktif değil kavgada proaktif olmaya zorlanır.

Zero-G Oynanışı – ?? Gerçek bir Sıfır yerçekimi ortamında, oyuncuların Sıfır-G’de hareket etmeye ve silahlarından geri tepmeye ve daha fazlasına karşı koymaya adapte olmaları gerektiğinden fiziklerin her şeyi değiştirdiği korkunç bir uzaylı türüyle savaşın.

Yeni Nesil Grafikler – ?? Crytek’in tescilli CryENGINE 2 ™ kullanılarak sıfırdan inşa edilen Crysis’in görselleri, eski makinelerde sağlam performans sunmak için tam DX10 desteği ve ölçeklenebilir seçeneklerle “son teknoloji ürünü” tanımlar.

Açık, Fiziksel Dünya – ?? Crysis’in açık dünyasında kendi yolunuzu seçin, engelleri yok edin, VTOL’lardan teknelere araç sürün ve çevrenin kendisini düşmanlarınıza karşı kullanın.

22 Mart 2011’de Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Crytek tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyunda, oyuncu Alcatraz adlı bir Kuvvet Recon Marine rolü oynamaktadır. Önceden olduğu gibi, silahları ve kapasiteleri yeniden yapma fırsatı verir. Crytek’in gerçek bir vahşi koşulda başka bir oyun yapmaktan kaçınması gerekiyordu New York’a “kentsel orman” adı verildi. Kentsel çevre, saldırıları ilerletme ve düzenleme ile bağlantılı yeni alternatifler sunuyor. Oyuncular, yıkılmış bir şehir manzarası gibi zeminler ve yapılar arasında keşfedebilirler. Oyun, verimli görsel grafikler ve ses efektleri ile geliştirildi ve oyuncuları heyecanlandırmak için ilginç temalar ve hikayelerle öne çıkıyor. Oyunda farklı kampanyalar var ve oyuncu ilerlemek için görevleri tamamlamak zorunda.

crysis torrent

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 2.8 GHz (Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Vista için 2.2 GHz)
 • Bellek:  1 GB (Windows Vista’da 1,5 GB)
 • Sabit Disk:  12 GB Ücretsiz
 • Video Belleği:  NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Vista için Radeon X800 Pro) veya daha iyisi, + 256MB
 • DirectX:  9.0c

Kurulum Talimatı:

 •  Dosyayı kaydetmek için sürücünüzde 5,2 GB olması gerekir  .
 • Torrent dosyasını indirmek için μTorrent gerekecektir. ( ΜTorrent’i indirin )
 • “Crysis 1”  klasörünü açın  , “Crysis full game.part1” üzerine çift tıklayın   ve kurun.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra  “Crysis”  klasörünü açın.
 • Sonra oyunu oynamak için “play-crysis”  simgesine çift ​​tıklayın  Bitti!
 • Başlat ve Oyna!

https://www.youtube.com/watch?v=4E7Abn8VYTs

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...