Crysis 3 Torrentle indir

Crysis 3 Torrentle Indir

Crysis 3 Torrentle Indir

Crysis 3, Crytek’in ünlü atıcı serisine devam ediyor. Oyun 2047’de gerçekleşiyor ve Peygamberimizin rolünü oynayacaksınız. Şehrin kubbenin altında olduğunu öğrendiği New York’a döner ve CELL şirketi tarafından yaratılmıştır Nanodome sakinleri, Nanodome’un metropolleri son sefalilerden korumak ve temizlemek için gerekli olduğu konusunda bilgilendirilir, ancak aslında inşası, dünya hakimiyeti uğruna teknolojileri ele geçirmek için gizli bir operasyonun bir parçasıdır. İyileştirilmiş bir nanokostyum giyen ve ölümcül soğan ve yıkıcı yabancı teknolojilerle donanmış olan Peygamber, CELL’in kurnaz planlarını önlemek ve kalan uzaylıları yok etmek zorunda kalacak.

Crysis 3 Torrentle indir

Bedava indir Crysis 3 torrent. Seçkin bilgisayar oyuncakları serisi devam ediyor ve bu uzantı bir bilim kurgu ayarının olduğu fütüristik bir birinci şahıs nişancı. Bu projenin gelişimi, CryTek stüdyosunu temsil eden yetenekli bir idareyi içeriyordu. Geliştiricilerin devam eden bir hikaye üzerinde çalıştıklarını belirtmek isteriz. Arsadaki saldırgan ve savaşan uzaylılara ek olarak nano takım elbise ile silahlı bir organizasyon olarak ortaya çıkıyor. Projenin üçüncü kısmına katılmak isteyenler Crysis 3 torrent’i indirebilir. Bunu hızlı, ücretsiz ve güvenli yapmak için oyun kaynağımızı kullanmanızı öneririz.

Oyun projesinin bazı özellikleri hakkında konuşalım. İlk olarak, üçüncü bölümde bazı harika grafikler var. Diğer konularda, önceki bölümlerde, yeterli düzeyde idi. Geliştiriciler yeni bir oyun motoru uyguladılar. Onun yardımıyla, değişiklikler, yakın gelecekte New York şeklinde temsil edilen tam üç boyutlu dünya olan etkileşimli ortamı etkiledi. Şehir felaketlere çarptı ve her şey yıkıldı. Şimdi gerçek bir orman. İnovasyon hakkında konuşursak, nano takım elbise ile ilgili olarak ortaya çıktılar – birkaç mod eklediler ve ayrıca bir ok ve yay göründüler. Bazıları bunun ilkel olduğunu söyleyebilir. Ancak bu tür bir silah “hile” olarak kabul edilir, çünkü karakterin yardımıyla gizli moddan çıkabilir, düşmanlarını parçalayabilir,

Crysis 3, Crytek tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. 19 Şubat 2013’te piyasaya sürüldü. Oyuncular, teknolojik olarak gelişmiş bir uzaylı yarışı olan Ceph’i yenmek için New York’ta ilerlerken Peygamber’in kontrolünü ele geçirdi. Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Crysis 3 Torrentle indir

Avlanan, CryEngine destekli açık dünya atıcı Crysis 3’te avcı olur! Oyuncular, 2047 yılında New York’a döndüğünde ‘Peygamber’ rolünü üstlenirler, ancak şehrin bozuk Hücre Şirketi tarafından oluşturulan bir Nanodome’da yer aldığını keşfetmek için. New York City Liberty Dome, büyümüş ağaçlar, yoğun bataklıklar ve azgın nehirlerle dolu gerçek bir kentsel yağmur ormanıdır. Liberty Dome içinde yedi farklı ve hain ortam Yedi Harikası olarak bilinir. Bu tehlikeli yeni dünya gelişmiş silahlar ve taktikler gerektiriyor. Peygamber, gezegendeki en ölümcül avcı olmak için ölümcül bir kompozit yay, gelişmiş bir Nanosuit ve yıkıcı yabancı teknoloji kullanacak.

Crysis 3 Torrentle indir

Yeniden paketleme özellikleri:
Crysis 3
multip Çok oyunculu kesme
º Hiçbir şey kaydedilmedi

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista / 7/8
 • İşlemci:  Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600) / AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)
 • RAM:  2GB Bellek (Vista’da 3GB)
 • Sabit Disk Alanı:  En az 17 GB boş alan
 • Ekran Kartı:  1 GB Video RAM
 • DirectX:  11

Kurulum Talimatı:

 •  Dosyayı kaydetmek için sürücünüzde 11 GB olması gerekir  .
 • Torrent dosyasını indirmek için μTorrent gerekecektir. ( ΜTorrent’i indirin )
 • “Crysis 3”  klasörünü açın  , “Setup” ‘a çift ​​tıklayın   ve kurun.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu kurduğunuz klasöre gidin  .
 • “Bin32”  klasörünü açın   , oyunu oynamak için “Crysis3” simgesine çift ​​tıklayın  Bitti!
 • Başlat ve Oyna!

Leave a Reply