Cry Of Fear Indir

Cry Of Fear Indir

Cry Of Fear Indir

Cry of Fear, korkunç yaratıklar ve kabus sanrılarıyla dolu ıssız bir kasabada geçen psikolojik tek oyunculu ve kooperatif korku oyunudur. Soğuk İskandinav gecesinde umutsuzca cevap arayan genç bir adam olarak oynuyorsunuz, yavaşça çılgınlığa inerken şehirde yolunu buluyorsunuz. Sinematik deneyim, daldırma ve yan düşünme üzerine güçlü bir vurgu ile, oyuncular Fäversholm ve ötesinin korkunç sokaklarında bir kabus rollercoaster yolculuğuna çıkacaklar. Her şey göründüğü gibi değil …

Cry of Fear başlangıçta Half-Life 1 modifikasyonu olarak başladı ve eski klasik hayatta kalma korku oyunlarıyla aynı damarda kuruldu. Yolda birkaç modding ödülü almak ve almak için 4 yıl, şimdi herkesin keyfini çıkarabileceği ücretsiz, bağımsız bir oyun. Yine de, bu kalp zayıflığı için değil.

Korku Ağlaması İndir

Cry of Fear, her iki oyunda da herhangi bir dosya kullanmayan orijinal Half Life’ın toplam dönüşümüdür. Eski ve güncel olmayan motoru kullanarak, bir bilgisayarda keyfini çıkarabileceğimiz en iyi korku hikayelerinden birini oluşturmayı başarır. Dahası, “ mod being ” olmak tamamen ücretsizdir (elbette bahsedilen Half Life’a sahipsek).

Korku Cry’nin macerası, karakterimiz karanlık bir sokakta uyandığında, şaşkın ve yeryüzüne nasıl geldiğini tam olarak bilmediğinde başlar. Hikaye, geleneksel korku kurallarını çok iyi kullanarak bu tipik şekilde başlar, ancak olağanüstü bir macera haline gelecektir.

Oyundaki tüm eylemler birinci şahısta geliştirildi ve ilk başta cep telefonumuz, fotoğraf makinemiz ve bıçak dışında herhangi bir silahımız olmamasına rağmen, daha iyi silahlar elde etmeyi başaracağımız yeni tehditleri keşfetmeye devam ederken ekipmanı. Ve onlara ihtiyacımız olacak, çünkü oyundaki en tehlikeli düşmanların bazılarının yüzüne iyi bir atış yapması gerekecek.

Grafiksel olarak Cry of Fear oldukça eski moda, ancak on beş yıldan daha eski bir motor kullandığını dikkate alarak, o kadar da kötü değil. Her durumda, karanlık ortam ve bazı canlıların tasarımı sayesinde, oyun yine de otantik terör üretir.

Cry of Fear, gizemli bir şekilde ıssız bir kasabada sıkışıp kalmış genç bir adamın hikayesini içerir. Neyin gerçek olduğundan ve bir illüzyondan emin değil. İlerledikçe daha da fazla gizem ortaya çıkıyor. Sahnelerin çoğu film benzeri bir görünüm sergilemek için oluşturuldu ve bu sadece bekleyen korku duygusunu geliştirmeye hizmet ediyor. Half Life’ı oynayanlar, bu oyunun orijinal olarak ayrı bir mod olarak tasarlandığını öğrenmek isteyeceklerdir.

Leave a Reply