Crusader Kings 2 Indir

Crusader Kings 2 Indir

5/5 - (2 votes)

Crusader Kings 2 Indir

Crusader Kings 2  , oyuncularının büyük siyasi ve askeri çekişmeler sırasında krallıklarını birden fazla nesilde kurmak ve genişletmek için mücadele eden bir ortaçağ büyük strateji oyunudur. Bunu sevenler, onu çok seviyorlar, ancak şimdiye kadarki en erişilebilir şey değil, bu da muhtemelen bir dizi daha sıradan strateji hayranını uzak tuttu. Ancak önümüzdeki 48 saat boyunca Steam’de ücretsizdir  ve hediye sırasında yakalarsanız sonsuza kadar devam edersiniz. 

Bunu elde etmek için, CK2’yi hesabınıza kaydedecek ve yüklemeye başlayacak “Oyunu Yükle” düğmesini tıklamanız yeterlidir. (İndirme yaklaşık 1 GB’dir, ancak hemen içine dalmak istemiyorsanız yüklemeyi iptal etmeyi seçebilirsiniz.) Siz oradayken,  mevcut DLC’nin bolluğunu da not edebilirsiniz.  Çin’in savaşa getiren ve yüzde 33 indirim yapan gruptan en sonuncusu Jade Dragon dışında şu anda yarı fiyatına  satılıyor

Haçlı Kralları 2 İndir

Crusader Kings 2 mükemmel  – 2012’de 87/100 incelemesi yaptık  (bu kadar uzun süredir var) ve aynı zamanda olağanüstü bir kalma gücü de gösterdi: Birkaç hafta önce en iyi CK2 genişletmelerinin özetini paylaştık  . Ve eğer bu (ve ücretsiz olması) sizi ikna etmiyorsa, şunu düşünün:

Leave a Reply