Crazy Taxi Indir

Crazy Taxi Indir

Oyunun amacı, yolcuları almak ve mümkün olan en kısa sürede istenilen yere götürmektir. Onları hedeflerine götürürken, taksiyi diğer araçlara mümkün olduğunca yaklaştırmak gibi farklı çoklu stunt’lar gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Büyük bir yeşil ok sizi hedefinize götürecektir. Hedefinize vardığınızda, belirli bir bölgedeki taksiyi durdurmalısınız. Hedefe ulaşılırsa, yolcu oyuncuya kazandığı toplam paraya eklenecek olan oyuncuya ücret verecektir. Ancak oyuncu hedefe zamanında ulaşamazsa, yolcu ücreti ödemeden arabadan atlayacaktır.

Oyuncu kendi seçtiği bir sürücüyü seçebilir ve zaman sınırını yani 3, 5 ve 10 dakika seçebilir. Crazy Taxi’nin grafikleri  oldukça etkileyici ve ses parçaları da Pivit, Total Chaos ve Too Rude gibi gruplara sahip.

Çılgın Taksi İndir

Çılgın taksi

Crazy Taxi’nin varsayımı çok kolaydır: bir yolcu alın ve en kısa sürede gidecekleri yere götürün. Yolcunuzu göndermek için belirli bir zaman sınırınız var; zamanında oluşturun ve onların ücretini yapacaksınız. Diğer araçlara çarpmaktan kaçınmak gibi diğer yöntemlerle de para kazanabilirsiniz. Gerçekten biraz para üretmek istiyorsanız, hızlı bir şekilde sürüş yapmak için hedeflerinize ulaşmak için hızlı bir şekilde bir araya gelmeniz gerekecektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sürücüler ve kabinler vardır. Bununla birlikte, bunlar arasındaki farklar nispeten mütevazıdır. Bunun ötesinde, çok fazla derinlik yok, ancak akıcı, hızlı sürüş oyunu o kadar etkileyici ki başka bir şey gerektirmiyor.

Crazy Taxi’de kaybetmiş gibi sür

Crazy Taxi, yolcularınızı hedeflerine mümkün olduğunca çabuk ulaşmaya çalışan bir taksi şoförünün rolünü üstleneceğiniz bir yarış oyunudur. İlgili değil: güvenli sürüş veya trafik yasalarına uyma. 1999 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, bu oyun, son derece saygın bir Dreamcast sürümü de dahil olmak üzere neredeyse tüm hayal edilebilir platformlarda ortaya çıktı.

Sokaklarda vahşi

Crazy Taxi’nin dayanağı çok basit: bir yolcu seçin ve mümkün olduğunca çabuk gittikleri yere götürün. Yolcunuzu teslim etmek için belirli bir zaman sınırınız var; zamanında yapmak ve onların ücretini kazanacaksınız. Ayrıca, diğer araçlara çarpmaktan kaçınmak gibi diğer yöntemlerle de para kazanabilirsiniz. Gerçekten biraz para kazanmak istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmak için hızlı sürüşü bir araya getirmeniz gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı sürücüler ve kabinler var, ancak aralarındaki farklar nispeten küçük. Bunun ötesinde, çok fazla derinlik yok, ancak akışkan, hızlı tempolu sürüş oyunu o kadar etkileyici ki, gerçekten çok fazla şeye ihtiyacı yok.

Direksiyona geç

Sürüş oyunlarından hoşlanıyorsanız, Crazy Taxi sakinlik ve zevk için yoğun bir başarı verir. Daha sonraki torunlarının sahip olacağı çan ve ıslıklardan yoksundur, ancak merkezinde tüm bu yıllar sonra eğlenceli ve büyüleyici bir oyun.

Bu Fantastik bir yarış oyunu ve hedeflerine götürerek tüketicilerden biraz para kazanmak isteyen bir Cab sürücüsü oynayacaksınız. Hedefinize vardığınızda, belirli bir bölgedeki taksiyi engellemeniz gerekir. Hedefe zamanında ulaşıldıysa, sürücü oyuncuya oyuncudan kazanılan tüm paradan eklenecek bir ücret verecektir. Ancak oyuncu zamanında varış yerlerine ulaşamadığında, yolcu ücreti ödemeden arabadan atlar. Oynamak oldukça ilgi çekicidir ve kolay bir arayüzle indirmesi kolaydır. Oyuncu seçtikleri bir sürücüyü seçebilir ve en fazla 10 dakikalık zaman sınırlamasını seçebilir. Bu oyun çok etkileyici grafiklere sahip ve ses efektleri de şaşırtıcı. Bu oyun oldukça şaşırtıcı ve kesinlikle keyfine varacaksınız.

Eğer sürüş oyunları seviyorsanız, Crazy Taxi adrenalin ve zevk yoğun bir hit sağlar. Daha sonraki torunlarının sahip olacağı çan ve ıslıklardan yoksun, ancak kalbinde, tüm bu yıllar sonra eğlenceli ve heyecan verici bir oyun var.

Crazy Taxi Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Crazy Taxi’nin temel özellikleri aşağıdadır.

  • Açık dünya yarış oyunu.
  • Renkli ve çekici grafikler.
  • Etkileyici ses parçaları.
  • Misyon, yolcuları hedeflerine bırakmaktır.
  • Başka bir görev para kazanmaktır.
  • Zaman sınırını ayarlayabilir.

Crazy Taxi Sistem Gereksinimleri

Crazy Taxi Free Download programını başlatmadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
  • CPU: Intel Pentium 4 veya üstü.
  • Rastgele erişimli hafıza: 256MB
  • Sabit Disk Alanı: 200MB

[email protected] Administrator
Selam! Benim adım Fahad Ali ve ben Profesyonel Blog Yazarı ve Yazarım. Çoğunlukla Teknoloji, Denemeler, Hikayeler ve Gadget\\\'lar Üzerine Yazıyorum Çünkü Yeni Şeyler Keşfetmeyi Seviyorum. Umarım Yazılarımı beğenmişsinizdir. Teşekkürler

Leave a Reply