Crash Bandicoot PC Indir

Crash Bandicoot PC Indir

Crash Bandicoot PC Indir

Crash Bandicoot N Sane Trilogy PC İndir Bedava Oyun ve genel bakış. Crash Bandicoot N Sane Trilogy pc Game 2020’nin tam çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulumudur.

Crash Bandicoot N Sane Üçlemesi Genel Bakış 

Crash Bandicoot N sane Trilogy, Vicarious Visions tarafından oluşturulan ve Activision tarafından dağıtılan bir sahne oyunudur. Crash Bandicoot düzenlemesindeki ilk üç oyunun yeniden düzenleyicisidir: Crash Bandicoot (1996), Cortex Strikes Back (1997) ve Warped (1998); bunların hepsi başlangıçta 1990’ların sonunda PlayStation için Naughty Dog tarafından geliştirildi.

Oyun ilk olarak Haziran 2017’de PlayStation 4 için taburcu edildi, Microsoft Windows, Nintendo Switch ve Xbox One için uyarlamalar Haziran 2018’de taburcu edildi. Şubat 2019’a kadar anketlerden olumlu anketler aldı ve 10 milyondan fazla kopya sattı.

Oynanış:  Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Crash Bandicoot düzenlemesinde ilk üç oyunun yeniden düzenleyicileri; Crash Bandicoot, Cortex Geri Döndü ve Çarptı. Her oyun, Doktor Neo Cortex’in dünya üzerinde kontrol sahibi olmasını önlemek için farklı seviyeleri geçen Crash Bandicoot’u vurgular.

Crash Bandicoot Bilgisayar İndirme

İlk oyunlarda olduğu gibi, Crash, düşmanları ezmek, vakaları ezmek ve örneğin Wumpa Meyveleri, ek hayatlar ve savunma Aku peçeleri gibi şeyleri toplamak için dönüş ve zıplama stratejilerini kullanır.

Üçlü set, üç oyunun her birinde, birbirine bağlı kontrol noktaları, gecikme menüleri ve hem manuel hem de programlanmış koruma, ilk Warped’de sunulan zaman ön hazırlıkları ve çoğu seviyeyi oynama kapasitesi dahil olmak üzere yedek çerçeveler dahil olmak üzere yeni vurgular içerir. Her oyunda Crash’in kız kardeşi Coco olarak.

Ayrıca, kurumun daha sonraki ses aktörleri tarafından verilen oyun söyleminin yeni hesapları da dahil olmak üzere yeniden düzenlenmiş ses ve kesme ekranlarını içerir.

Peki Crash Bandicoot sinema gibi oynuyor mu? Hayır. Görsel ihtişamıyla devam etmek için oyun cesaretleri var. Her ne kadar Crash’in saldırıları oldukça standart şeyler olsa da (o sıçrayarak düşmanlara dönüşür) oyun, çeşitli seviyelerde oyun tarzı gerektiren çeşitli seviyelerle doludur. Crash’in canavar sürme becerilerini vergilendiren ileri kaydırma aşamaları, yan kaydırma aşamaları ve hatta iki aşama sunuyor!

Oyunun çoğu üçüncü şahıs perspektifinde oynanır, siz de her aşamada kafadan fermuar çekerken poşetlenmiş arka kahramanın tüylü kafasına bakıyorsunuz. Ve Crash, kız arkadaşını kurtarma arayışı sırasında kaçınılması gereken engellerden daha fazlasına sahip. Çoğu seviye Crash, dipsiz çukurlar ve öfkeli hayvanlar ile ağaçtan parlayan ağaca kadar dolu olan ormanda çılgın bir çizgi yapar. Çarpışma, haydut kokarcalar, bandicoot yiyen bitkiler, kana susamış yarasalar, kötü köylüler ve ormanın diğer terörleri ile mücadele etmelidir.

Bununla birlikte, tüm hayvanlar Crash’e karşı değildir. Oyunun ilerleyen saatlerinde bandicoot, onun güvenilir yaban domuzu ve tırmanma poposunu yeşillikler arasında tırmanacak. Gıcırtı ekim sadece iki hız-hızlı ve daha hızlı- ve Crash yaratık için debriyaj ve tuzaklar ve çukurlar etrafında ve etrafında yönlendirmek gerekir. Bazı boşluklar bir sıçramada temizlenemeyecek kadar geniştir, ancak büyük çukur davulları bu çukurların önünde uzanır ve domuza sıçrayan gücü artırır. Crash ayrıca domuz yolundan geçen çivili direklerden, barbekü çukurlarından ve kalkan koruyan köylülerden de kaçınmak zorunda kalacak.

Ancak tuzaklarla yüklü olanlar sadece domuz sürme seviyeleri değil. Dev taş silindirler, yaya serüvenleri sırasında Crash’in önündeki yola girer ve Crash, sadece bir sonraki sıçrayışını planlamak için çok fazla zaman harcıyorsa, kahramanın ayaklarının altından düşen destek sütunlarına atlayarak bazı boşlukları geçebilir.

Oyunun tüm seviyeleri ve tuzakları kara ile çevrili değildir; bazı aşamalar kaya ve kütüklere yayılmış bir akıntı boyunca Çarpışma bakımı gönderir. Burada bandicoot aç balık ve hatta açlık bitki yaşamı ile uğraşmak zorundadır. Ancak su seviyelerinin asıl zorluğu, bandicoot’u ıslak ve vahşi engeller boyunca yönlendirmektir. Crash’in aşağı yönde izleyebileceği tek yol kaygan kütükler arasında ve hareketli zambak yastıkları üzerindedir. Kötü amaçlı bir sıçrayış, tüm ıslak ve hepsi ölü olan Crash’i içeceğe indirir.

Bu su loglu seviyeler, belki de oyunun görsel olarak en çarpıcı aşamalarıdır. Crash’in akışa düşmesi gerçekçi sıçramalarla ödüllendirilir ve Crash’in zaman zaman doğrudan bir kartpostaldan bakmak için karıştırması gereken şelaleler.

Diğer seviyeler oyuncunun bakış açısını tersine çevirir ve Crash’i televizyon ekranına doğru yönlendirir. Örneğin, Indiana Jones’tan esinlenen birkaç aşamada, kahramanı takip eden devasa kayalar önünde Crash var. Yanlış bir adım ve Crash yol öldürmedir. Bu geriye doğru kaydırma seviyeleri çok zordur, çünkü neredeyse ayaklarının altında olana kadar Crash’in önünde duran engelleri göremezsiniz. Uzak taraflarını göremediğiniz için chams’lere atlamak özellikle zorlaşır. Yine de diğer seviyeler geleneksel yan kaydıraç tarzında oynanıyor, Crash koşuyor ve yol boyunca uzanan boşluklar ve geçmiş tuzaklar üzerinde yol alıyor.

Bu seviyelerin görsel kalitesi sadece oyuncu perspektifi değiştiği için bozulmaz; oyunu bu kadar muhteşem yapan aynı 3 boyutlu grafiklerle oluşturulmuştur. Daha sonraki seviyeler, hem yandan hem de ileri kaydırma perspektiflerini karıştırır, Crash bir süre sola veya sağa doğru kayar, daha sonra doğrudan ormana veya kavernöz bir harabeye düşer.

Crash’in macerası onu toplamda 30’dan fazla aşama içeren üç adaya götürür. Orman yerlilerinin yanı sıra, antik kalıntıların içinde ve dışında dolaşacak ve nemesis kalesine fırtına atacak.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | 3.4GHz’de AMD Phenom II X4 965
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 660 2GB | AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Depolama:  30 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX 9.0c Uyumlu

Crash Bandicoot N Sane Trilogy Nasıl İndirilir

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Crash Bandicoot N Sane Trilogy” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply