Counter Strike 1.6 Torrent

5/5 - (1 vote)

Counter Strike 1.6 Torrent

Torrent nedir? Torrent şu anda internette bulunan bir veri değişim sistemidir.Bu, içeriği herhangi bir boyut dosyası veya klasörü nasıl ve nerede indireceğiniz hakkında bilgi içeren küçük bir dosyadır.

Torrent dosyası, bir klasörü veya dosyayı çok küçük bölümlere ayırmanıza izin verir ve her biri ayrı ayrı gönderilir.

Daha sonra yazılım tüm parçaları otomatik olarak birbirine bağlar.

Counter Strike 1.6 torrent

Dosya aynı anda birkaç farklı yerden indirebilir, indirme süresini önemli ölçüde azaltır.

Programda, ne kadar indirdiğinizi ve ne kadar hızlı gönderdiğinizi farklı dosyalardan hangi dosya segmentlerinin indirildiğini göreceksiniz.

Torrent prensibi, kullanıcıların veri alırken aynı zamanda diğer kullanıcılar için indirmeye verebileceği şekildedir.

Torrent, aynı dosyayı daha fazla kullanıcı indirdiğinde maksimum hıza ulaşılmasını sağlayacak şekilde yapılmıştır.

Bu bilgisayarınıza cs 1.6 indirmek için çok kullanışlı bir programdır  .

Torrent’teki dosyaları indirmek ve açmak için kullanılabilen program: uTorrent, BitComet, Bitlord, Azureus, BitTorrent, KTorrent.

Hızlı ve kullanışlı olduğu için, ayrıca  indirip oyunun tadını çıkarabileceğiniz cs 1.6 torrent dosyasını da yaptık  .

Kim sadece 15-16 yıl önce hayal etmedi, cs 1.6 ücretsiz indir, yetişkinler ve çocuklar. Tüm poval′no aksiyon oyunu cs 1.6 hakkında tutkulu değildi. Evet vardı ve şimdi Contra, efsane bilgisayar dünyası, popülaritesini kaybetmiyor. Tüm yeni oyuncular ücretsiz indir cs 16 İngilizce sürümünü arıyor ve heyecan verici bir savaşa başlıyor.

Counter Strike 1.6 torrent

Bugün, yarım düzine yıl önce, cs 1.6 insanları problemlerden uzaklaştırıyor, oyun dünyasının çeşitliliği üzerindeki stresli durumlardan geçiş yapmanıza, olumsuz duyguları ortadan kaldırmanıza ve kendilerini ifade etme fırsatı veriyor. CS-men küçük bir çocuk olmak, çocuklar yaşlanmak ve kız kazanmak için öğrenmek kırılgan ve savunmasız hissediyorum, gerçek bir savaşçı.

Ama en iyisi, daha önce bilgisayar kulübünde olduğu gibi gitmenize gerek yok, Cs’deki Nick’e para ödeyin. Counter-strike 1.6 indirebileceğiniz bir comp ve sadece web sitesine ihtiyacınız var. Çok oyunculu bir oyun satın almak için para harcamanıza gerek yok – sadece cs 1.6 torrent’i indirmeniz ve oyunun tadını çıkarmanız ve bilgisayar kulüplerinde olduğu gibi ne kadar ücretli zaman kaldığını düşünmemeniz gerekiyor.

Web sitemizde, oyun için kalite yapılandırması ile tüm Windows üzerinde çalışan yüksek kaliteli montajlar biçiminde counter strike 1.6’yı indirebilir ve Online oyunlar için harika sunucuları bulup bağlanabilirsiniz.

Eksiksiz, yüksek kaliteli çeviri oyunları ve sohbet – efsanevi aksiyonun tüm özelliklerinden tam olarak zevk alma fırsatı verir. Tek yapmanız gereken cs 1.6’yı İngilizce sürümünde ücretsiz olarak indirmek ve unutulmaz bir 3D atıcıda zaferlerin tadını çıkarmak.

Eğer Counter-Strike 1.6 oyununu indirmek istiyorsanız, sadece iki linkten birini tıklayın, birincisi doğrudan indirme linki, sadece tıklayın ve CS 1.6’ı indirmek istiyorsanız, Counter Strike 1.6 oyununu birkaç saniye sonra ücretsiz olarak indireceksiniz. torrent dosyasını indirin ve uTorrent veya başka bir torrent istemcisi kullanarak oyunu indirin, sadece ikinci bağlantıya tıklayın.
1. düğme – İNDİR KURULUM doğrudan CS 1.6 indirme ve 2. düğme – İNDİR TORRENT torrent istemcisi aracılığıyla CS 1.6 indirme içindir.

Bu oyunu PC’nize veya Dizüstü bilgisayarınıza nasıl indirip kurabilirsiniz:

İlk olarak, sunucuları satmak, sunucu 1 Fransa, sunucu 2 Almanya, sunucu 3 İtalya, sunucu 4 Romanya’dan indirmeyi veya torrent ile indirmeyi seçebilirsiniz. Sunucuyu tıkladıktan sonra kaydet seçeneğini seçin ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Windows bu uygulamaya izin vermek için pencereyi açtığında Evet’i seçin. Bu adımdan sonra Next, Next, Next ve Start seçeneklerini seçin. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra oyun çalışır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...