Cossacks 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Cossacks 2 Indir

kayıtlı adamlar kendilerini rahatça sıralar halinde düzenler ve düşman hatlarına doğru yürürdü. Top ateşi ile taranmış dalgalanan toprağın bulutları arasındaki tatsız yürüyüşten sağ çıkanlar, menzil içindeyken tüfeklerini hazırlayıp, tekleme yapmayacağı ve kendi yüzlerini koparmayacağı umuduyla tetiği çekeceklerdi. Ve eğer tüm bunlardan sonra hala bir şekilde hayattalarsa, o zaman yerlerinde durmaları ve yeniden yüklemeleri gerekiyordu; bu, sabit bir elden daha fazlasını gerektiren ve zaten ödünç aldığınız zamanın bir veya daha fazlasını alabilen bir süreç.

Cossacks II, selefi gibi, bu eski savaş tarzını oldukça iyi yakalıyor ve oyun, ekranınızı dolduran binlerce ve binlerce dijital asker için muhtemelen pek eğlenceli olmasa da, sizin için çok daha keyifli bir site. genel. Napolyon dönemi, strateji oyunları için zengin ve yeterince kullanılmayan bir dönemdir, (henüz) tekrarlama ve kusma yoluyla ölüme terk edilmemiş bir dönemdir. Hem eski hem de çağdaş strateji oyunlarından farklı bir taktiksel yaklaşım gerektirir, ancak her ikisinin de pek çok avantajına sahiptir: yüksek vücut sayıları, katı oluşumlar, bol miktarda patlayıcı katliam ve tabii ki, neşeli giyinmenize güvenebileceğiniz gerçeği askerler çalıların arasında kaybolmamalı.

Ortamın tazeliğine rağmen Cossacks II, RTS köklerine sadık kalıyor. Size biraz toprak ve birkaç köylü verildi ve amaç, kaynakları toplamak ve onları düşmanı fethedecek devasa bir savaş makinesi yapmak için kullanmak. Elbette formül bundan biraz daha karmaşık.

Toplam Savaş Çağı

Orijinal oyun çok doğrudan bir Age of Empires soygunuydu – Age of Empires III’ü aşmak için bir tür önleyici girişimdi – bu sefer geliştirici GSC Game World, Total War’dan eşit ilham alarak doğrusal kampanya misyonları dizisini ve ordunuzu bir Risk karşısında atlayacağınız dinamik bir Avrupa savaşıyla değiştirerek toprak ve zafer için gerçek zamanlı savaşlar arasında Avrupa’nın stil haritası. Bununla birlikte, Total War’dan farklı olarak, Kazaklar kaynak yönetimi konusunda büyüktür, ancak işler kesinlikle orijinal oyundan bu yana küçültülmüştür. Odun, kömür, gıda, demir ve altın, savaş makinenizi beslemek için gereklidir, ancak çiftlik kurma ve inek sağma sürecinden geçmek zorunda kalmak yerine, burada kaynak toplama işleminin çoğu otomatiktir, uzmanlaşan önceden inşa edilmiş köyler ile tek bir hammaddede ve eğer onları bozulmadan yakalarsanız, sürekli azalan malzemelerinize katkıda bulunacaktır.

Kontrol altına almak

Formül diğer alanlarda da geliştirildi. Araştırma ve teknolojik ilerleme artık önemli değil, bu da oyunun kapsadığı 20 yıllık zaman diliminde şaşırtıcı değil. Orduları da kontrol etmek çok daha kolaydır. İlk oyunda, ordularınız belirli bir boyuta ulaştığında savaşlar genellikle yönetilemez hale gelirdi, çünkü görüş, her yerde vızıldamadan durumu değerlendirecek kadar büyük değildi. Geliştiricinin 3D birimleri ve yakınlaştırılabilir bir kamera perspektifini öne çıkarmaktan ziyade, geliştiricinin yaptığı şey kullanışlı bir iki katmanlı kamera sistemi oluşturmaktır, böylece işlem sırasında birimlerinizin kontrolünü kaybetmeden taktik durumunuzu uzaklaştırabilir ve daha iyi takdir edebilirsiniz.

Etkileyici bir otomasyon derecesi de var. Bir çizgi oluşumu seçin ve birimlerinizin bakmasını istediğiniz yönü dışarı sürüklemek yerine, genellikle kendi başlarına doğru yüzü bulurlar. İlerlerken de uyumludurlar ve birbirine karışmaktan kaçınırlar.

Savaşlar, 2B perspektifi düşünüldüğünde beklediğinizden çok daha taktikseldir. Birimler tepelerden ve vadilerden çok daha hızlı ilerledikleri için yollar bile stratejik öneme sahiptir. Bir de arz faktörü var – çünkü yiyeceğin azaldığını fark ettiğinizde, yapılacak tek şey, yerel bir köyü ele geçirmek ve yiyecek rezervlerini güvence altına almak için grev yapmaktır. Aksi takdirde, tüm savaş çabanız durma noktasına gelecektir.

Cossacks 2 Indir

Dengede

Bazı oyuncular, kaynak yönetiminin küçültüldüğü için kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacaklar, ancak orijinal Kazakların kendi iyiliği için çok karmaşık olduğunu hissettim. Cossacks II ile GSC, daha azının çok daha fazla anlama gelebileceğini öğrendi. Savaşlara odaklanarak ve moral, birim yorgunluğu, deneyim ve liderlik gibi faktörleri uygun şekilde modelleyerek, oyun çok daha başarılı ve sonuçta daha tatmin edici bir taktiksel mücadeledir.

Deneyime, 2.5D görselleri haklı çıkarmak için yeterince zengin ve çeşitli olan, bazı harika detaylara sahip animasyonlar ve haritalar gibi yetkin Al tarafından da yardımcı olunmaktadır. Neredeyse retro görünüme rağmen, Cossacks II, Roma için gerekli olabilecek kadar pahalı bir donanıma sahip etkileyici bir donanım talep ediyor  : Total War  veya  Half-Life 2 .

Böyle bir canavara sahipseniz ve türün sunduğu en iyi derinliğe sahip bir strateji oyunu arıyorsanız, Cossacks II şiddetle tavsiye edilir. Gibi  Total War oyunları , Kazaklar II gayet başarı onun kağıt-makas-taş oyun dengeler. Bununla birlikte, İmparatorluk Zaferi  ve – en sonunda – en sonunda – Age of Empires III gibi oyunların   aynı savaş çağına sıçramasıyla, çizgiyi korumak akıllıca olabilir.

Anahtar Getirmeler:

 • Fransızları, Rusları, Avusturyalıları, İngilizleri, Prusyalıları veya Mısırlıları kontrol edin – modern savaşın anlamını yeniden tanımlayan bir dönemde yeni silah ve taktiklerde ustalaşın.
 • Farklı arazi ve hava türlerinde çarpışan devasa ordularla 19. yüzyılın tarihsel olarak ilham veren savaşlarında savaşın.
 • Tek bir haritada on binlerce birimle gerçek tarihsel ölçekte savaşlar.
 • Gerçekçi Birlik Moral Sistemi – İyi beslenen birlikler daha uzun yaşar ve değerli savaş alanı varlıkları haline gelmek için deneyim olarak gelişirken, şiddetli ve ezici rakipler veya uzun mesafeler yürümek morallerin düşmesine neden olur
 • Gelişmiş diplomasi araçları, size avantajlar sağlayan anlaşmalar oluşturmanıza yardımcı olur

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP ve üzeri
 • İşlemci: 1.4 GHz CPU
 • Bellek: 512 MB
 • Sabit disk alanı: 1,8 GB
 • Video: 128MB ayrılmış bellek ve DirectX 9 Uyumlu Ekran Kartı
 • Ses: DirectX 9.0 destekli ses kartı
 • DirectX®: 9.0 veya üstü
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...