CopyTrans Manager Indir

CopyTrans Manager Indir

5/5 - (1 vote)

CopyTrans Manager Indir

CopyTrans Manager  ücretsiz iTunes alternatifidir. Hafif ve kullanımı kolay, iPhone şarkılarını, videoları, çalma listelerini ve çok daha fazlasını iTunes olmadan yönetmenizi sağlar. Basit sürükle bırak yöntemiyle herhangi bir iPhone , iPod ve iPad’e müzik ve video ekleyin . Etiket bilgilerini düzenleyin ve hareket halindeyken şarkı resimlerini otomatik olarak arayın. Çalma listeleri oluşturun ve yeniden adlandırın ve içindeki parçaları yeniden düzenleyin. Entegre oynatıcıyı kullanın ve iPhone müziğinizin keyfini PC’de çıkarın. Hareket

halindeyken iPhone, iPod, iPad’e müzik ekleme
Araç, müzik ve videoları PC’den doğrudan iPhone, iPod veya iPad’inize hızlıca sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Hafif bir  iTunes alternatif. İTunes senkronizasyonuna gerek kalmadan iPhone veya başka bir iOS cihazına çalma listeleri, podcast’ler, sesli kitaplar ve zil sesleri eklemek için birden fazla bilgisayarda CopyTrans Manager’ı kullanabilirsiniz.

Parça başlıklarını ve resimleri düzenleme
CopyTrans Manager güçlü bir iPhone, iPod veya iPad arkadaşıdır. İPhone müzik ve video başlıklarını düzenleyin. İPod track albüm adlarını ve türlerini birkaç tıklamayla ve iTunes olmadan değiştirin. Parça derecelendirmeleri ve şarkı sözleri gibi diğer meta verileri de düzenleyebilirsiniz.

CopyTrans Manager İndir

İPhone veya iPod çalma listelerini yönetme
Yeni çalma listeleri oluşturun veya mevcut iPhone çalma listelerini kolayca düzenleyin. Özel olarak oluşturulmuş iPhone çalma listelerinize şarkı ve video eklemek veya kaldırmak için uygulamayı kullanın. Sürükle ve bırak yöntemiyle şarkı listelerindeki şarkıların sırasını da değiştirebilirsiniz. Copy Trans Manager kurulum gerektirmez ve iPhone çalma listelerini organize eder ve iTunes’a ihtiyaç duymadan bir veya farklı PC’lerde kolayca izler.

İTunes’tan bıktınız mı? İPod veya iPhone’unuzun içeriğini işlemek için daha hafif ve daha hızlı bir araç kullanmak ister misiniz? CopyTrans Manager  ihtiyaçlarınızın cevabıdır.

CopyTrans Manager bazen yavaş iTunes için mükemmel bir yedek. Tıpkı Apple aracı gibi iPod’unuzu tam olarak yönetmenizi sağlar: cihazda depolanan içerikleri görün, çalma listeleri oluşturun, yeni müzik ve videolar ekleyin, dosyanın etiketlerini düzenleyin – albüm kapağı dahil … her şey daha basit, daha hafif bir uygulamada.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply