Connectify Indir

5/5 - (1 vote)

Connectify Indir

Connectify Hotspot, bilgisayarınızı  herhangi bir cihazın bağlanabileceğinden daha fazla bir WiFi erişim noktasına dönüştüren bir araçtır  . Uygulama, ağ kartınızı otomatik olarak tanır ve otomatik olarak bir erişim noktası olarak yapılandırır. Diğer cihazların sağlanan WiFi’ye erişmek için kullanabileceği bir ad ve şifre verilecektir.

Connectify Hotspot,  Windows PC’niz üzerinden Wifi, ethernet, 3G ve 4G bağlantılarınızı paylaşabileceğiniz sanal bir yönlendiricidir . Bu yazılım, bilgisayarınızın yerleşik Wifi kartını kullanır ve bu kart aracılığıyla  mevcut İnternet bağlantılarını çevrenizdeki diğer cihazlarla (masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon) kablosuz olarak paylaşır .

Ağ paylaşımı

Connectify, kişisel bir erişim noktası oluşturarak WiFI bağlantılarını başkalarıyla paylaşmak isteyen herkes için harika bir yazılımdır. Uygulama,  hızlı bir sürükle ve bırak menüsü aracılığıyla dosya paylaşmak için kolay bir yöntem olarak da işlev görebilir  .

Hizmet, başkalarının 3G veya 4G mobil bağlantınıza erişmesine izin verebilir. Connectify’ın 2019’daki son güncellemeleri uygulamayı iyileştirdi, ancak geliştiriciler arayüzü daha modern bir stile değiştirmedi.

Bilgisayarınızın, paylaştığınız WiFI’ye ve tabletler, telefonlar ve diğer cihazlarla paylaşmak için bir ağ kartına erişebilmesi gerekir. Bu, muhtemelen yazılımı başlatmadan önce bir kablosuz ağa bağlı olduğunuz için uygulamanın kullanışlılığının sorgulanabilir olmasına neden olur.

Güvenli bağlantı

Ücretsiz Connectify Hotspot  bir sahip cihazlar sağlar  güvenli bağlantı . Ağ, çoğu ticari yönlendirici gibi WPA2-PSK şifrelemesi kullanılarak otomatik olarak güvence altına alınır. Bu, internetinize bağlı kullanıcıların her zaman güvende olmasını sağlar.

Dosya paylaşımı

Connectify ayrıca dosyaları ağdaki herhangi bir cihazla paylaşabilir. Bu, basit ve etkili bir  sürükle ve bırak arayüzü kullanır  ve hemen hemen her dosya türünü paylaşabilir. Bunun tek sınırlaması, hızın paylaşılan bağlantınıza bağlı olmasıdır.

Connectify Indir

Reklam engelleyici

Bu yazılım tarafından paylaşılan WiFi kullanan cihazlar , uygulama tarafından işlenen tüm bilgiler için bunu yaptığı için bir reklam engelleyici yaşayacaktır  . Bu, bu programa normalde kullanmayacağınız bir miktar kullanım ekleyen kullanışlı bir bonus özelliktir.

Ağ kullanımını izleyin

Diğer cihazlar yeni oluşturulan WiFi erişim noktanızı kullanırken,  her biri tarafından kullanılan ağ miktarını izleyebileceksiniz. Bağlantıyı çalıştırmak için bir USB modem veya başka bir mobil veri kullanıyorsanız bu çok önemlidir.

Cihaz kısıtlamalarını atla

Connectify,  tüm internet trafiğinin bilgisayarınızdan geliyormuş gibi görünmesine neden olarak cihaz kısıtlamalarını atlamanıza olanak tanır  . Bu şekilde oyun konsolları veya telefonlar gibi herhangi bir cihaz, bilgisayarmış gibi davranır.

Herhangi bir bağlantıyı paylaşın

Bu uygulama, telefonunuzu bir hotspot’a dönüştürür. Bir sıcak nokta ile bağlı bir bağlantı arasında bir fark vardır. Bağlı bağlantılar, cihazların bir tür kabloyla bağlanmasını gerektirirken, sıcak noktalara kablosuz olarak erişilebilir.

Bu uygulama, mevcut internet bağlantınızı diğer cihazlarla paylaşmak için bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı bir WiFi erişim noktasına dönüştürür. Bir Lan kablosuna ihtiyacınız Kablolu bağlantıları anında bu uygulamaya hem aracılığıyla kablosuz hale gelebilir  VPN  çevrimiçi tüm cihazlarda fonksiyonlar.

Herhangi bir cihazı bağlayın

 Yazılım tarafından otomatik olarak kurulan ortak erişim noktasına bağlanmak için herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz  . Tabletler, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları, oyun konsolları ve diğer WiFi özellikli donanımlar, bilgisayarınızda bulunan bağlantıyı kullanabilir.

Menzili genişletin

Bu yazılım, yalnızca bir sıcak nokta oluşturmaktan daha fazlasını yapabilir, aynı zamanda bir WiFi menzil genişletici görevi görebilir  . Bu, bu görevi gerçekleştirebilen ve normalde aralığın dışında olan cihazları kullanmanıza izin veren tek sanal yönlendiricilerden biridir.

Alternatifler

Connectify Hotspot, WiFi bağlantı noktaları oluşturmak için tercih ettiğiniz uygulama değilse   , bu alternatiflerden birini daha iyi bir seçim olarak bulabilirsiniz.

Baidu WiFi Hotspot  , onu herhangi bir bilgisayarda güçlü bir araç haline getirmek için yeterli özellik sağlamaya devam eden daha basit bir alternatiftir. Program hızlı ve güvenlidir

My Public WiFi  , sabit bir hıza sahip olduğu için internet bağlantınızı paylaşmak için ideal bir yazılımdır. Uygulama basittir ancak birçok özellik barındırır.

OSToto Hotspot  , işini karmaşık olmadan iyi yapan bir etkin nokta oluşturucusudur. Temel özelliklerden biri, bağlantıyı otomatik olarak devre dışı bırakmak için bir zamanlayıcı ayarlama yeteneğidir.

İşe yarar

Bu uygulama, alışılmadık bir iş için en iyi seçimdir; telefonunuzda veri yoksa ve sahip olduğunuz tek şey USB modeminiz olduğunda, bu hizmet paha biçilmezdir. Uygulama,  modemlerden  ve 4G veya 3G verilerinden kablosuz olmayan bağlantıları, herhangi bir cihazın kullanması için bir Hotspot’a dönüştürebilir.

Uygulama, gezinmesi kolay ancak gözünüze hitap etmeyen modası geçmiş bir arayüze sahiptir. Connectify aracılığıyla bağlanan cihazlar, hizmet bir reklam engelleyici içerdiğinden herhangi bir reklam gösterilmez.

Artıları

  • Kolayca etkinleştirilir
  • WPA2 şifrelemesini kullanır
  • WiFi özellikli cihazlar için otomatik algılama
  • Klasörleri paylaşın

EKSİLERİ

  • Uyumlu bir kablosuz kart gerekiyor
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...