Company Of Heroes 2 Torrent Indir

Rate this post

Company Of Heroes 2 indir

Company of Heroes 2  – Relic Entertainment tarafından yaratılan ve 2013 yılında kişisel bilgisayarlarda yayınlanan bir askeri strateji. Rusça’daki en iyi askeri stratejiler olarak adlandırılan popüler oyun Company of Heroes’un ikinci kısmı. Kullanıcı, dünyanın en zor zamanlarında Sovyet ordusunun baş komutanı olacak. Olaylar 1941’de, İkinci Dünya Savaşı sırasında, 15 milyondan fazla askeri öldüren en kanlı çatışma.

Company Of Heroes 2 Torrent İndir

Sovyet ordusu Alman faşistlerinin yerli topraklarından kurtulmak için savaşa katıldı. SSCB ordusunun neredeyse yenilgiye kadar neredeyse ölümcül bir çöküşten ve Heroes 2 Şirketinde Almanya’ya karşı görkemli bir zaferden nasıl geldiğini kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Oyuncu taktikleri uygulamaya ve bir strateji seçmeye gelecek sonuç doğuracak ve tüm savaşta bir dönüm noktası olacak. Kullanıcı, komutanın potansiyelini ortaya çıkaracak kanlı ve her şeyi tüketen savaşlara katılacak ve Berlin’e giden yolu temizleyerek Kızıl Ordu’nun tüm gücünden yararlanacak.

Company of Heroes 2 Pc Download  gerçek zamanlı inanılmaz bir video. Bu oyun Relic Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Oyun Sega tarafından yayınlandı. Bu oyun Microsoft Windows, OS X ve Linux için yayınlanmıştır. Ayrıca, bu oyun 2006 Heroes oyunu Company’nin geliştirilmesidir. Öte yandan, orijinal Company of Heroes’da olduğu gibi, Dünya II’de geçen oyun. Bu oyun büyük ölçüde cepheye odaklanıyor, oyuncular ordunun tarafını kontrol ediyor. Oyun  Heroes 2 yorum Şirket  Relic Entertainment tescili üzerinde çalışır

Bu,  kaynak oluşturma sisteminde Heroes 2 Torrent’in ilk değiştirilmiş oyunu  . Oyuncular yakıt kredisi toplamak için tüm noktaları belirleyecekler. Öte yandan, yakıt birimlerine yatırılacaktır. Yakıtı artırmak için orduların çoğu bu noktalardan mağazalar inşa ediyor. Bu noktalar sayesinde, tek bir malzemeden elde edilen yüksek gelir. İşaretli noktaları toplamaya odaklanın. Oyuncular belirli bir alandayken, puanı yakalamak mümkündür. Sonuç olarak, bu bölgede hiçbir düşman birimi mevcut değildir. Kaynakların toplanması ve ordu oyuncularının büyüklüğü çok daha hızlı olabilir. Oyuncular çeşitli puanları yakalar. Oyuncular bayraklı noktaları ele geçirmenin avantajlarını elde ettiler. Bu noktalar aynı alanın bir parçası olmalıdır.

Company Of Heroes 2 Torrent İndir

In  Company of Heroes 2 Free Download  Combat birimlerinde düzenlenen ekler. Oyuncular tarafından yönetilen bu birimlerin yanı sıra eylemleri desteklemektedir. Bu oyunun kontrol edilebilir farklı birimleri vardır. Öte yandan, araçlar satın alma gücünü yükseltebilir. Bu, sistemleri daha iyi yükseltir. Bazı yükseltmeleri küreseldir. Diğer yükseltmeler a32 biriminden satın alınır. Bu oyunda, renkli noktalar konumu gösterir. Ayrıca, bu oyun solider düşük alan bir engel tırmanmaya izin verir. Bazen bir araç çok fazla hasar alır. Bu oyun aynı zamanda bir oyuncuya bir görevi tamamlama şansı sunuyor.

Hava koşulları bu Company of Heroes 2 Pc Oyunu Bedava İndir etkiler  . Ancak, hava koşulları oyunun önemli bir parçasıdır. Doğu cephesinde, savaşların çoğu kış havasında gerçekleşti. Askerler Kemik Ateşine kapatılırsa vücut ısısını geri kazanırlar. Ancak oyuncular saldırının diğer tarafından tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Bu oyun  Heroes 2 Yüksek Sıkıştırılmış Pc Oyunu Company  tam savaşçı tanıttı. Ayrıca, bu bir tek oyuncu ve kooperatif misyonları serisidir. 1941’de kurulan oyun, 1942 misyonunun oyun sürümünün bir parçası olacak. Bu indirilebilir içerikte mevcuttu. Bu nedenle, mavi bir kasa sunuyor. Öte yandan, mavi kutu sadece önceden sipariş edilmiş kopyalar için ücretsiz bir pakettir.

Bu oyun  Mayıs 2012’de övülen Şirket Heroes 2 Full Pc Game’in ilk takibi  . Öte yandan, oyunların genel başkan yardımcısı yayıncının Heroes 2 Şirketi üzerinde çalışmaya devam edeceğini not ediyor. gelecek yıl. Bu arada, oyunun yayıncısı 19 Aralık 2012 tarihinde video oyununun çıkış tarihini erteleyen başarısızlığın üstesinden gelmek için. Bu nedenle, önümüzdeki Ocak ayında 23 Ocak 2013’te ilan edildi. Relic Entertainment, bu 26.6 milyon dolarlık mülkü satmıştı. şirket başarısızlığın bir sonucudur.

Company Of Heroes 2 Torrent İndir

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz veya AMD Athlon 64 X2 4400+
 • Bellek RAM: 2 Gb
 • Yığın hafıza / Bellek: 6.5 Gb
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8800 veya ATI Radeon HD 2900

DLC en

 • Company of Heroes 2: Barbarossa Operasyonu
 • Company of Heroes 2: Case Blue Görev Paketi
 • Company of Heroes 2: Stalingrad Görev Paketi’nde Zafer
 • Company of Heroes 2: Güney Cepheleri Görev Paketi
 • Company of Heroes 2: Batı Cephesi Orduları
 • Company of Heroes 2: Ardennes Saldırısı
 • Company of Heroes 2: İngiliz Kuvvetleri

Özellikler Repack

 • Sürüm: v.4.0.0.21725
 • Tablet: (CODEX)
 • Tür: xatab tarafından Repack

Company of Heroes 2 nasıl kurulabilir

 1. Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakın! Oyun için gerekli dosyaları silebilir!
 2. Torrent’i indirin ve torrent istemcisini çalıştırın
 3. Oyunun yüklenmesini bekleyin
 4. Klasörü oyunla açın ve “Setup.exe” dosyasını çalıştırın
 5. Yükleyicinin talimatlarını izleyin (HDD’ye kurulum süresi 30-35 dakika, Bilgisayara bağlıdır)
 6. Oynayın ve tadını çıkarın!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...