Clash Royale Indir

Clash Royale Indir

5/5 - (1 vote)

Clash Royale Indir

Clash Royale  , bir  strateji oyunu  ve  kart oyununun  birleşimidir. Clash of Clans’a aşina  iseniz, burada da en sevdiğiniz oyun karakterleriyle tanışacaksınız! Yine de oyun farklı, çünkü kendinizi kuleler inşa ederken veya birlikleri eğitirken bulamayacaksınız. Clash Royale, sen itimat edecek  gücü  çıkartmalarınızın  kartları  ve bir de düşman almak umuduyla  kart çatışması. 

Royale şifacı olmanın, en sevdiğiniz karakterleri seçmenin ve Royales’teki gerçek zamanlı çok oyunculu oyunda yer almanın tam zamanı. Clash Royale’ın yaratıcısı olarak Arena’ya girmek için merakınızı ve ilginizi çekin! Bildiğiniz ve sevdiğiniz onlarca favori Clash birlikleri, büyüleri ve savunmalarının yanı sıra Royales: Prensler, Şövalyeler, Yavru Ejderhalar ve daha fazlasını toplayın ve yükseltin.
GameLoop, 2018’de piyasaya sürülen yepyeni bir oyun platformudur. Başlangıçta oyuncuların PC’de mobil oyunlar oynamasına izin veren bir Android emülatörü olarak küresel pazara giren oyun, şimdi dünya çapında aylık 50 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. GameLoop şimdiye kadar Call of Duty: Mobile, PUBG Mobile, FreeFire, Arena of Valor ve Mobile Legends dahil 200’den fazla popüler oyun sunuyor. Gelecekte 500’den fazla oyun piyasaya sürülecek.
Clash Royale Indirin

Clash Royale’ın oynanışı basit ve anlaşılır. Oyuna üç kule ile başlıyorsunuz: biri ortada, diğeri her iki tarafta. Amaç, kendi kulelerinizi savunurken, birliklerinizi düşmanınızın merkez kulesini yok etmek için kullanmaktır. Beraberlik olmadıkça her turnuva üç dakika sürer; bu durumda, biraz fazladan zamanınız olur. Mevcut tonlarca farklı birlik var, ancak önce onları açmalısın. Birliklerin kilidini açmak ve seviye atlamak için kartları toplamalısın. Bu kartlar, turnuvaları kazanarak kazandığınız sandıkların içinde bulunabilir. Her Clash Royale biriminin belirli özellikleri vardır: yaşam puanları, saldırı mesafesi, konuşlanma süresi, hız, vb. Seviye atladığınızda bu özellikleri geliştirebilir ve birliklerinizi tamamen özelleştirmenize izin verebilirsiniz. Clash Royale heyecanlı ve eğlenceli bir stratejik çok oyunculu oyun. Her düellonun kısa süresi (bir ila dört dakika arasında), istediğiniz zaman oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, orijinal Clash of Clans’daki gibi grafikler mükemmeldir.

Anlaşma ne?

Clash Royale’deki ana hedefiniz,   olabildiğince çok  taç toplamaktır  . Bunu yapmak için, gerekecek  yok  rakibin  taç kuleleri büyü birleştirerek ve taraftan sahip kartların güverte ile özel saldırıları yaparak. Yine, Clash of Clans oyuncularının hayranları için, her kartın aşina olduğunuz karakterleri temsil ettiğini bilmekten mutluluk duyacaksınız. Bu oyunu oynamayanlar için endişelenmenize gerek yok çünkü Clash Royale sizi her karakteri ve yeteneklerini doğru bir şekilde tanıtacak. 

Yıkmanız gereken kulelere geri dönersek, her biri belirli sayıda krona karşılık gelir. Ayrıca Kral kuleleri denilen  kuleler ve Prenses kuleleri  de var, onları devirdiğinizde 1’den fazla taç kazanabilirsiniz. Kartlarınızı doğru oynarsanız, sadece bu iki kuleyi yıkmak anında bir kazançtır! Savunmak ve saldırmak, endişelenmeniz gereken tek şey değildir, çünkü belirli bir süre içinde kuleleri yıkmanız gerekir. Tam olarak söylemek gerekirse, sadece 3 dakikanız var! Oyunu birkaç saniyeliğine uzatabilecek bazı güçlendiriciler var ama hepsi bu. 

Sahada eğlence

Clash Royale, mekaniği ve oynanışı hesaba katmadan, Clash of Clans’ın kardeş oyunu gibi olduğundan, iki oyun da benzer tasarımlara ve grafiklere sahip. Her şey renkler ve çizgi filmlerle ilgili, ancak yetişkin oyuncuların takdir edemeyecekleri kadar çocukça değiller. Bununla birlikte, artık bu oyunun kalitesini çok daha geniş bir ekranda daha iyi anlayabilirsiniz! Tencent Gaming Buddy  , bilgisayarlarınızda Clash Royale oynamanıza izin verir. 

Sadece doğru eğlence

Clash of Cards, oynamak için rahatlatıcı da olabilen sıradan bir oyundur. Bu hem  zorlu  ve  huzurlu , onlar için katılmanız gereken başka şeyler var oyuncular için bir arada uyum. Oyun çocuklar için de mükemmel çünkü oyun çok zorlayıcı değil. Clash of Cards tekrarlı olabilir ancak daha yüksek seviyelere atlarken bile eğlence asla bitmez. 

Bu oyunda sunulan ana özellikler ve işlevler şunlardır  :

  • Dünyanın her yerinden oyunculara oyun oynamak ve kupa kazanmak için meydan okuyun.
  • Sandıklar kazanın ve ödüllerin kilidini açın, yeni kartlar alın ve halihazırda koleksiyonunuzda bulunanları iyileştirin.
  • Rakibinizin kulelerini yıkın ve onun taçlarını ve destansı sandıklarını çalın.
  • Kartlar sayesinde birliklerinizi ve büyülerinizi geliştirin.
  • Farklı arenalarda savaşın ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturun.
  • Arkadaşlarınıza veya müttefiklerinize özel düellolarda meydan okuyun ve kimin en iyi Clash of Clans oyuncusu olduğunu kanıtlayın.
  • Oyunla ilgili en iyi videoları izlediğiniz site olan TV Royale’e bir göz atın ve farklı savaş stratejileri öğrenin.

PC için Clash Royale: bir rüya gerçek oldu

Klanlar arası bu savaşta yer alabilmek için  bu indirmede size sunduğumuz Android emülatörü BlueStacks’ı indirmeniz gerekiyor . Nasıl çalıştığı, bir cep telefonuyla aynı olduğu için çok basit. Başka bir deyişle, Google kullanıcı hesabınızla kaydolmanız ve uygulamayı ZIP dosyasında bulunan APK’yi sürükleyerek yüklemeniz gerekir. Ayrıca, arama aracıyla oyunu indirebileceğiniz resmi uygulama mağazasına da erişebilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply