Civilization 6 Torrent Indir

Rate this post

Civilization 6 Indir

Sid Meier’in Uygarlığı VI! Türe göre, bu video Firaxis Games tarafından geliştirilen ve her yıl oyuncuların kolaylığı için birçok farklı platform için 21 Ekim 2016’da 2k Games tarafından yayınlanan sıra tabanlı ve bir strateji oyunudur, Nintendo Switch , PlayStation 4, Microsoft Windows, iOS, Xbox One, macOS, Macintosh işletim sistemleri, Linux. Önceki Medeniyet kurulumlarına çok benzemeyen bu sefer geliştiriciler, oyunu bu oyunun oyuncuları için çok daha iyi hale getirdi. Bir oyuncu olarak yapmanız gereken tek şey, oyunda kültürel etki, askeri tahakküm ve başarmanız gereken çok şey gibi zafer koşullarını elde ederek bir medeniyet geliştirerek dünyanın en güçlü olmaktır. Yeni şehirler bulmalı, orada bulunan binalarda iyileştirmeler yapmalısınız,

Medeniyet 6 Torrent İndir

Sid Meier’in Uygarlığı VI E3 de eleştirmenlerden bir dizi prestijli ödül ve övgü dolu değerlendirme aldı. Zaten en ünlü sıra tabanlı stratejilerden birinin altıncı kısmı yayınlandı. Oyuncu sadece güncellenmiş grafikler ve yeni özellikler için değil, aynı zamanda aklını kullanarak, dünya hakimiyeti için dünyaca ünlü liderlerle savaşacak bir oyun olan eski eşsiz atmosferi bekliyor. Taş Devri’nden yolculuğunuza başlayın ve teknolojik geleceğe adım atarak uygarlığınızı geliştirmeye çalışın. Deneyimli bir komutanı, yeni bölgeler için savaşlarda ve kurnaz bir diplomatla, sizin için karlı olan belgeleri imzalayarak birleştirebilir misiniz? Medeniyet VI’da şehirlerde büyük bir değişiklikle karşı karşıyasınız, şimdi avantajlı amaçlarınız için kullanılabilecek birkaç hücreyi işgal edebiliyorlar. Ayrıca,

Sid Meier’in Medeniyeti 6 – Sizinle tekrar en ünlü sıra tabanlı strateji! Uygarlık oyun serisinin kült devamıdır. Çıkış tarihi: 21 Ekim 2016.
Devletinizi tekrar yüceltmeye getirebilir ve tüm dünyanın hükümdarı olabilirsiniz! Oyun, Medeniyet 5’in en iyi özelliklerini korudu, ama aynı zamanda yenilikler geldi: yeni bir AI, “şehir” alanları ve elbette yeni ve güzel grafikler. İmparatorluğunuzu genişletin, geleceğin teknolojisini öğrenin ve tüm kıtalar üzerinde kontrol sahibi olun. Uygarlık 6 Bedava İndir. Sonuçta, ulusunu zafere götürebilecek hükümdarsın.

Civilization VI, zamanın testine dayanacak bir imparatorluk inşa etme oyunudur ve Rise and Fall genişlemesi, çağlar boyunca bir medeniyeti yönlendirirken oyunculara yeni seçenekler, stratejiler ve zorluklar getirir. Dünyanın dört bir yanındaki insanların sadakatine ilham verebilir misiniz, yoksa rakiplerinize şehirler mi kaybedeceksiniz? Medeniyetiniz için bir Altın Çağ kuracak mısınız, yoksa Karanlık Çağda mı evleneceksiniz? Civilization VI: Rise and Fall’da gerçekten çağlar için lider olursunuz.

Bir medeniyetin başarılı liderliği onu müreffeh bir Altın Çağ’a gönderebilir, ancak geride kalmak bir Karanlık Çağ’da ortaya çıkabilir. Karanlık Çağın zorluklarına iyi yanıt verin, uygarlığınız Kahramanlık Çağı ile yeniden yenilenebilir.
Vatandaşlarınızın sadakatini sınırlarınızı sağlam tutmaya teşvik edin veya imparatorluğunuzu genişletmek için diğer medeniyetler arasında Sadakate ilham verin. Özgür Şehirler imparatorluklardan çıkarken dünya sınırları sürekli olarak değişmekte ve değişmektedir ve komşular harita üzerindeki şehirlerin Sadakati için yarışmaktadır.
Yeni Vali sistemi ile oyuncular şehirlerini daha da özelleştirebilir ve özelleştirebilir, ayrıca Karanlık Çağlar ve Sadakatin yeni zorluklarına tepki verebilirler. Yedi benzersiz valinin her birinin kendi tanıtım ağacı vardır ve farklı oyun tarzlarına ve stratejilerine kendini verir.
Medeniyet 6 Torrent İndir
Bu yeni sistemlere ek olarak, Civilization VI: Rise and Fall sekiz yeni medeniyeti ve dokuz yeni lideri tanıttı. Sekiz yeni dünya harikasının yanı sıra çeşitli yeni birimler, bölgeler, binalar ve iyileştirmeler yapılabilir. İnşa etmek, fethetmek ve ilham vermek için her zamankinden daha fazla yol var.

BÜYÜK YAŞLAR
Medeniyetiniz büyürken ve akarken ve dönüm noktası Tarihi Anlara ulaştığınızda, her biri oyundaki eylemlerinize göre belirli zorluklar veya bonuslar sağlayan Karanlık Çağlara veya Altın Çağlara doğru ilerleyeceksiniz. Karanlık Çağ’dan zaferle yükselin ve bir sonraki Altın Çağınız daha da güçlü olacak – Kahramanlık Çağı.

SADAKAT
Şehirler artık liderliğinize bireysel Sadakat veriyor – çok düşük olmasına izin verin ve düşük verim, isyan ve kendi bağımsızlığını ilan ederse şehrinizi kaybetme potansiyeli ile yüzleşin. Ancak bir medeniyetin kaybı, harita boyunca şehirler arasındaki Sadakat’e ilham verirken ve sınırlarınızı daha da genişletirken kazancınız olabilir.
YÖNETİCİLER
Şehirlerinizi özelleştirmek ve Sadakati güçlendirmek için benzersiz uzmanlık bonusları ve promosyon ağaçları ile güçlü karakterler alın, atayın ve yükseltin
GELİŞTİRİLMİŞ İTTİFAKLAR
Geliştirilmiş ittifaklar sistemi, oyuncuların zaman içinde farklı türden ittifaklar oluşturmalarına ve bonuslar oluşturmalarına olanak tanır
ACİL DURUMLAR
Bir medeniyet çok güçlendiğinde, diğer medeniyetler tehdit edici medeniyete karşı bir anlaşmaya katılabilir ve Acil Durum sona erdiğinde ödüller veya cezalar kazanabilirler.
ZAMAN
Zafere giden yolda Tarihsel Anlar’da görsel bir yolculuk olan yeni Zaman Çizelgesi özelliği ile medeniyetinizin tarihini istediğiniz zaman gözden geçirin.
YENİ LİDERLER VE CIVS
Dokuz yeni lider ve sekiz yeni medeniyet tanıtıldı. Her biri benzersiz bonuslar ve oyunun yanı sıra toplam sekiz benzersiz birim, iki benzersiz bina, dört benzersiz iyileştirme ve iki benzersiz bölge getiriyor.
YENİ KÜRESEL İÇERİK
Sekiz yeni dünya harikası, yedi doğa harikası, dört yeni birim, iki yeni gelişme, iki yeni bölge, on dört yeni bina ve üç yeni kaynak eklendi.
GELİŞTİRİLMİŞ OYUN SİSTEMLERİ
Hükümet sistemi, Karanlık Çağ Politikaları, yeni gizli lider Gündemler, yeni Casus Belli ve mevcut sistemlerde ek iyileştirmeler dahil olmak üzere yeni Politikalarla geliştirilmiştir.
Medeniyet 6 Torrent İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i3 2.5 GHz veya AMD Phenom II 2.6 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 × 64 / Windows 8.1 × 64 / Windows 10 × 64
 • VİDEO KARTI: 1 GB ve AMD 5570 veya Nvidia 450
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: DirectX Uyumlu Ses Cihazı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 12 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Dördüncü Nesil Intel Core i5 2.5 GHz veya AMD FX8350 4.0 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 × 64 / Windows 8.1 × 64 / Windows 10 × 64
 • VİDEO KARTI: 2GB ve AMD 7970 veya Nvidia 770 veya daha üstü
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: DirectX Uyumlu Ses Cihazı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 12 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...