Circle Empires Indir

Rate this post

Circle Empires Indir

2018’de oyun geliştiricisi Luminous, Circle Empires adlı projesini Steam’de yayınladı. Oyun basittir, oyuncunun daha güçlü düşmanları ele geçirme umuduyla daha fazla kaynak ve güç elde etmek için birlikleriyle diğer bölgeleri ele geçirmesini gerektirir. Oyun sezgiseldir ve tamamlanması çok uzun sürmez. Aynı zamanda prosedürel olarak oluşturulmuştur, yani iki kişi aynı deneyime sahip olmayacaktır. Circle Empires, bir adın aldığı kadar gerçekçidir, çünkü bölgelerin tümü daireseldir ve küçük yollarla birbirine bağlıdır. Oyun özellikle zor değil, ancak oynanış ve mekaniği markası onu eğlenceli kılıyor.

Circle Empires evreni, her biri yağmalanacak ganimetler ve yenilecek düşmanlar içeren birbirine bağlı dairelerden oluşur. Güç için aç olan küçük krallığınızın tanrısal liderisiniz. Gittikçe güçlenen düşmanları avlamak ve imparatorluğunuzu genişletmek için becerilerinizi kullanın. Oyun dünyası her oynadığınızda değişir – hiçbir oyun birbirinin aynısı değildir. Ve balkabağı yetiştirebilirsiniz! Başlangıçta küçük bir demo olarak piyasaya sürülen Circle Empires, dünya çapında 160.000’den fazla oyuncu tarafından hevesle oynandı.

Temeller

Çember İmparatorluğu, mobil hit  Clash of Clans’ı oynayanlar için  , oyuncunun ordusundaki asker sayısını ve gücünü kademeli olarak artırmasını gerektirmesi bakımından benzer. Oyun, oyuncuları belirli bir kaynakla rastgele dairesel bir bölgeye yerleştirerek başlar. Diğer kaynakları elde etmek için, oyuncunun diğer bölgeleri fethetmesi gerekir; bu, yalnızca tüm düşmanları öldürerek ve yeni bölgeye birlikleri taşıyarak yapılabilir. Ne kadar çok alan ele geçirilirse, oyuncu o kadar çok kaynak elde eder ve orduları o kadar güçlü ve çok sayıda olur. Oyunun birçok zorluk seviyesi var, ancak oynamaya değer olan ikisi en yorucu, ‘aşırı’ ve ‘kabus’. Bu seviyelerde, düşmanlar oyuncunun sahip olmadığı yapılara erişebilir ve ilerlemeye devam etmeyi zorlaştırır.

Basit Strateji Oyunu

Bununla birlikte, oyun hala oynamaya değer. Circle Empires serisinin, bu yılın başlarında Circle Empires Rivals’ın piyasaya sürüldüğünü gören, deneyimi genişleten ve yeni oyun mekaniği ekleyen Circle Empires serisinin bir parçası olduğu da belirtilmelidir.

Circle Empire aynı zamanda aile dostu bir oyundur. Canavarlar tehdit oluşturmaz ve aşırı derecede karmaşık değildir. Bu, birçok oyuncu için belirleyici bir faktör olmasa da, oyunun herkes için olduğunu bilmek yine de iyidir. Teknik olarak  ‘strateji’ kategorisindeyken , oyun toplu simülasyonlar veya çözülmesi gereken karmaşık bulmacalar içermiyor  . Bunun yerine, oyuncuların üst düzey düşmanlara ulaşmanın en iyi yolu olduğunu düşündükleri şeyi seçmelerine olanak tanıyan daha rahat bir deneyimdir.

Circle Empires evreni, her biri yağmalanacak ganimetler ve yenilecek düşmanlar içeren birbirine bağlı dairelerden oluşur. Güç için aç olan küçük krallığınızın tanrısal liderisiniz. Gittikçe güçlenen düşmanları avlamak ve imparatorluğunuzu genişletmek için becerilerinizi kullanın. Oyun dünyası her oynadığınızda değişir – hiçbir oyun birbirinin aynısı değildir. Ve… balkabağı yetiştirebilirsiniz! Başlangıçta küçük bir demo olarak piyasaya sürülen Circle Empires, dünya çapında 160.000’den fazla oyuncu tarafından hevesle oynandı.

Söylenecek çok şey yok. Harika yetenek ve karakterlerle güzel, hızlı tempolu bir RTS oyunudur. Bahsetmek için bir duraklatma düğmesinin olmaması, özellikle haritanın zıt taraflarından çok sayıda güçlü istilacıdan korunmanız gereken daha büyük dünyalara gittiğinizde oyunu gerçekten yoğun kılar. Her savaşta büyüyen muhteşem bir hazine de var.

Circle Empires Indir

Oyun, miktarı zorluk seviyesine bağlı olan her bölgedeki kaynakları ve düşmanları değiştiren, prosedürel olarak oluşturulmuş haritalara sahiptir. Liderler, yeni bir bölgeyi ele geçirirken farklı başlangıç ​​kaynakları ve bonuslar sağlar. Ana oyun modu, bir düşman patronu bulmayı ve öldürmeyi içerir, ancak tam bir fetih modu ve AI imparatorluklarına karşı oyunlar da mevcuttur. Circle Empires iyi bir birim kadrosuna sahiptir ve ordunuzun yapısı büyük ölçüde, oynadığınız haritaya hangi kaynakların hakim olduğuna bağlıdır.

Circle Empires’ın Özellikleri:

 • Büyük ölçekli savaşlarla hızlı tempolu gerçek zamanlı stratejik oyun
 • Benzersiz flora ve fauna içeren, prosedürel olarak oluşturulmuş dünyalar
 • 150’den fazla farklı yaratık, bina ve kaynak
 • 18 Farklı hizip lideri, çeşitli bonuslar

Minimum sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: 1,7GHz çift çekirdekli
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel / AMD Tümleşik Grafikler, 1GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar: Sistem gereksinimleri değişebilir.

Lehte ve aleyhte olanlar

Her şeyden çok, Circle Empires ucuz, eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur. Muazzam bir beceri veya saatler süren pratik gerektirmez. Oyuncular hemen atlayıp oyuna başlayabilirler.

Circle Empires’ın avantajları ortada:

 • Ucuz
 • Bu eğlenceli
 • Oynaması kolay
 • Sürekli yeni bir deneyim.

Eksileri tespit etmek daha zordur:

 • Düşman karşılaşmaları tekrarlanabilir
 • Bir üs oluşturmanın veya özelleştirmenin pek bir yolu yok (diğer benzer oyunlarda olduğu gibi)
 • Erken zorluklar çok kolaydır.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...