Cheat Engine 6.4 Indir

5/5 - (1 vote)
Cheat Engine, tek amacı en sevdiğiniz video oyunlarında hileler ve hileler kullanmanıza yardımcı olmak, böylece üzerlerindeki her türlü parametreyi değiştirmenize ve değiştirmenize izin veren açık kaynaklı bir araçtır.

 Hile Motoru 6.4 İndir

Video oyununu başlatmadan önce doğru şekilde kullanabilmek ve arka planda çalışmasını sağlamak zorundasınız. Çalıştırıldıktan sonra, oyunun yürütülebilir dosyasını seçersiniz, bu da size yaşam sayısı veya diğer değiştirilebilir parametreler gibi bazı önemli değişkenleri düzenleme seçeneği sunar.

Şimdi, oyunu daha hızlı geçmek için hileleri kullanmakla kalmayıp, aynı zamanda biraz çok kolay olduğunu düşünüyorsanız, karakterinizin hayatını azaltmak için bazı önemli parametreleri de değiştirebilirsiniz.

Programı kullanmak o kadar kolay değil, bu yüzden ilk çalıştırdığınızda size tam olarak ne yapmanız gerektiğini açıklayan tam bir öğretici alma seçeneği sunar. Ancak, resmi web sitesinde yüzün üzerinde oyun için önceden yapılandırılmış hileler bulacaksınız.

Cheat Engine, artık en sevdikleri oyunlardan, özellikle daha zor olanlardan en iyi şekilde yararlanabilecek hevesli oyuncular için çok ilginç bir uygulamadır.

Cheat  Engine , kişisel tercihlerinize göre oynayabilmeniz için pencere altında çalışan tek oyunculu oyunları değiştirmeye veya değiştirmeye odaklanan açık kaynaklı bir geliştirme ortamıdır. Çeşitli mod seçenekleriyle oyunları istediğiniz kadar zorlaştırabilir veya kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, oyunlarda ve diğer uygulamalarda hata ayıklamaya yardımcı olmak ve sisteminizi korumak için birçok özellik ile birlikte gelir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...