CDBurner Indir

CDBurner Indir

CDBurner Indir

Ashampoo® Burning Studio FREE hızlı ve sorunsuz disk yazıcınızdır. Burning Studio, veri yazmak ve yedeklemek, müzik disklerini kopyalamak, ses diskleri oluşturmak veya MP4 dosyaları ve fotoğraflar gibi mevcut videoları Blu-ray’a yazmak ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeye sahip, zengin özelliklere sahip ve güvenilir bir yazma yazılımıdır! Sezgisel arayüzü ile program, hızlı bir şekilde harika sonuçlar elde edecek yeni başlayanlar için de idealdir.

Verileri kolayca yazın

Desteklenen ortamlar, yeniden yazılabilir diskler dahil CD, DVD ve Blu-ray diskleri ve maksimum çok yönlülük için özelleştirilebilir yazma ayarlarıyla silme ve yeniden kullanma yeteneğini içerir.

Sınırsız müzik keyfi

Burning Studio FREE’nin müzik severler için sunabileceği çok şey var: CD’ler kolayca kopyalanabilir ve manuel dosya adlandırmalarını önlemek için otomatik şarkı ve albüm algılama ile sesleri çıkarılabilir. Çıktı formatları arasında çeşitli kalite ayarlarında MP3, WMA ve WAV bulunmaktadır.

CDBurner İndir

Geleneksel ses CD’lerinin yanı sıra, ücretsiz yazılım MP3 veya WMA dosyalarını saatlerce dinleme keyfi üzerine saatlerce diske yazdırır. Dahili normalleştirme, ses tutarsızlıklarını dengelemeye yardımcı olur ve entegre ses çalar, şarkılarınızı önceden önizlemek için mükemmeldir.

Filmleri kopyalama ve yazma

Ashampoo® Burning Studio FREE ayrıca HD ve Full HD filmleri (720p ve 1080p) hazırlanmış bir klasörden yakar. Video ve Süper Video CD’leri (VCD ve SVCD) oluşturmak da aynı derecede kolaydır. Doğal olarak, ücretsiz yazılım sadece birkaç tıklamayla CD, DVD ve Blu-ray diskleri kopyalar.

Parola korumalı yedeklemeler

Program ayrıca verilerinizi korumak ve disk veya harici sürücülerde saklamak için saklamak için güçlü bir yedekleme teknolojisine sahiptir. Dahili sıkıştırmalar dosya boyutlarının küçük olmasına yardımcı olur ve parola koruması verilerinizin yanlış ellere geçmemesini sağlar. Yedekleme tek bir diske sığmayacak kadar büyük mü? Sorun değil, disk bölme, diski otomatik olarak birden fazla diskte daha küçük parçalara ayırır.

Görüntülerle rahatça çalışın

Özellikle profesyoneller genellikle ISO dosyaları gibi disk görüntüleri ile çalışır. Ashampoo® Burning Studio FREE, dosya görüntüleri oluşturmanın ve yakmanın rahat yoludur. Ashampoo’nun kendi ASHDISC formatının yanı sıra ISO ve CUE / BIN de tam olarak desteklenmektedir. Ashampoo® Burning Studio FREE ile CD’lerinizi, DVD’lerinizi ve Blu-ray’lerinizi görüntülere dönüştürün!

Ashampoo® Burning Studio FREE indirilebilir ve her zaman ücretsiz olarak kullanılabilir – garantili!

Diğer özellikler – Burning Studio 21’e şimdi geçin

Disk kaydediciniz için en iyi programı alın! Yeni Ashampoo Burning Studio 21, mükemmel yazma süitine doğru bir sonraki adımı atıyor. Çizilme koruması, yüzeyleri ciddi şekilde çizilse bile okunabilir kalan veri diskleri oluşturmanıza olanak tanır! Yeni geçmiş özelliği, tüm kullanıcı değişiklikleri ve girdileri dahil olmak üzere en son 20 projeyi geri yükler. Kullanımı kolay video düzenleyici, kaliteli filmlere giden en hızlı yoldur ve araç radyosu modülü artık 1000’den fazla modeli desteklemektedir. Ve multimedya projeleriniz için çok sayıda yeni şablon, tema ve menüye ne dersiniz? Tüm zamanların en iyi Burning Studio’nun tadını çıkarın!

CDBurnerXP, Blu-Ray ve HD-DVD’ler dahil CD ve DVD yazmak için ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca çok dilli bir arayüzün yanı sıra ISO yazma ve oluşturma özelliğini de içerir. Herkes, hatta şirketler bile ücretsiz olarak kullanabilir. Reklam yazılımı veya benzeri kötü amaçlı bileşenler içermez.

Temel Özellikler:

  • her türlü diski yaz
  • parçalar arasında boşluk olan veya olmayan ses CD’leri
  • yazma ve ISO dosyaları oluşturma
  • yazma işleminden sonra veri doğrulaması
  • önyüklenebilir diskler oluşturma
  • çok dilli arayüz
  • bin / nrg ISO dönüştürücü, basit kapak baskı ve çok daha fazlası!
  • İşletim Sistemleri: Windows 2000 / XP / 2003 Sunucu / Vista / Windows 7
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply