Cat Goes Fishing Indir

4/5 - (4 votes)

Cat Goes Fishing Indir

Cat Goes Fishing,   Windows ve Android platformları için tek oyunculu bir 2D  bulmaca  ve  arcade  simülasyon oyunudur . Oyuncu, bir adada bir çubukla maceraya başlayan bir kedidir. Amaç mümkün olduğu kadar çok balık yakalamak, böylece puan kazanmak ve bunları yükseltmek ve ilerlemek için kullanmaktır. Mevcut iki mod deneyimi daha da zenginleştirir.

Cat5 Games, Cat Goes Fishing’ı geliştirdi. Android ve Windows’da çalıştırabilirsiniz  , ancak unutmayın, bu ücretsiz bir oyun değildir – önce bir satın alma işlemi yapılır. Ana dayanak, göllerde ve denizlerde balık avlamak, yeteneklerinizi geliştirmek ve  yükseltmeler kazanmaktır . İlerledikçe, daha büyük, daha nadir balıklar yakalamak için daha iyi çubuklar, aksesuarlar, hatta bir tekne satın alırsınız.

Kedi balığa gider Download

İşin püf noktası, tüm balıklar aynı davranış kalıplarını takip etmiyor  . Oyun süreniz boyunca inceliği toplayacak ve tarzınızı en iyi olacak şekilde ayarlayacaksınız. Balıkçılıktan ayrı olarak, oyun size çeşitli görevler getiriyor  , ödüller olarak nakit. Yapabileceğiniz başarılar arasında nakit kazanma, değerli balık toplama, çubuk ve teknelerin kilidini açma ve  özelleştirme , şapka takma ve daha fazlası yer alıyor.

Bir yoktur  stratejik yönü  Cat Balıkçılık gider. Örneğin, sulara girerken, daha az balık yakalamak isteyecektir, ancak daha önemli ödüllere giden yolu temizlemek için kurnaz yollar kullanabilirsiniz. Dahası,  aksesuar alışverişi yaptığınızda, peşinde olduğunuz balığı düşünmeli ve buna göre satın almalısınız. Oyun, sularda bir dahaki sefere fark yaratabileceğiniz cazibeyle ilgili birçok ayrıntı sunuyor.

Oyunun temeli basittir, ancak her saniye hakkında çok fazla endişelenmenize izin vermez. Bunun yerine, arkanıza yaslanıp oldukça gerçekçi balık hareketinin tadını çıkarabilirsiniz  . Bunu yaparken, kıyı şeridinin tadını çıkaran türler ve derin denizlerdeki türler hakkında bilgi edinin. Yırtıcı olan ve av olanları da kavrayın, çünkü küçük avınızı satmak yerine daha büyük balıklar için yem olarak kullanabilirsiniz.

 Cat Goes Fishing’de – Klasik ve Gerçekçilik – iki oyun modu bulacaksınız  . Toplamda  altı kaydetme yuvası  vardır, böylece her ikisinde de farklı oyun stilleri deneyebilir ve favori oyununuza dönebilirsiniz. Gelen  Klasik mod , amacınız belirli bir balık türlerini yakalamak. Bunu yapmanın en iyi yolunu bulup sulara çarpıyorsunuz. Gerçekçilik  biraz daha stratejiktir. Balığın yan tarafına daha fazla eylem entegre eder, hatta çizginizi çekmelerine izin verir.

Aynı türü tekrar tekrar yakalarsanız, oyun kaçınılmaz olarak sıkıcı olurdu. Bu oyun, Sega Bass Fishing ve TrueFish gibi rakipleri gibi   , olası av kataloğunu genişleterek bundan kaçınmaya çalışıyor  . Ayrıca çeşitli görevlerle para kazanabilirsiniz. Bazıları belirli bir tür türünü yakalamanızı gerektirir, diğerleri ise belirli bir mesafeden döküm yapmak için sizi ödüllendirir ve daha fazlası var.

Görevleri yakalayıp tamamlarken,  daha yüksek ve daha yüksek seviyelere ulaşırsınız . Her biriyle, yeni bir şeyin kilidini açarsınız – bir katalog, bir roket bile satın alabileceğiniz bir araç dükkanı! Bu oyun güzel,  basit bir animasyon  – kabarık bir kedi – ve pastoral bir manzara renkli, çeşitli balık özellikleri. Çok ayrıntılı değil, hala sizi dahil edecek kadar pitoresk.

Film müziği sakinleştirici bir melodidir, ancak oyunda sadece bir tane var olduğu için bir süre sonra sizi rahatsız edebilir.Ödeme, bu kadar basit bir öncülle, Cat Goes Fishing, getirdiği detaylara ve çeşitliliğe dikkat ederek şaşırtır. Kesinlikle son derece ilgi çekici bir deneyim olmasa da, gündelik eğlencenin sonunda saatler sağlayabilir.

Bir usta balıkçı kedisi olduktan sonra  , benzer bir maceraya bir şans vermek isteyebilirsiniz. Fishing Club 3D, örneğin, bu tür bir oyuna çok oyunculu modda bir şans vermek istiyorsanız mükemmeldir. Octoggedon  balıkçılık temalı değildir, ancak onlara benzer bir his veren güzel, aptal bulmacalara sahiptir.

Cat Goes Fishing, oyuncunun bilgisayarlarına oturup arkanıza yaslanıp dinlendirici bir aktivitenin tadını çıkarmasını sağlar. Eğlenceli koleksiyonlar ve sevimli sanat ile birlikte rahat, sağlıklı bir istismar. Ancak, oyun ücretsiz olarak alabileceğiniz bir deneyim gibi hissediyor ve maliyetine değecek kadar çan ve ıslık içermiyor.

Artıları

  • Çekici sanat tarzı
  • Benzersiz balık türlerine sahiptir
  • Koleksiyon öğeleri
  • Birçok yükseltme mevcut
  • Rahatlatıcı

EKSİLERİ

  • Sadece bir film müziği
  • tekrarlayan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...