Castlevania Lords Of Shadow 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Castlevania Lords Of Shadow 2 Indir

Castlevania Lords of Shadow 2 Free Download oyununun orijinal versiyonunun geçmesi daha sonra anlayışı veriyor ve ilk birkaç saat oldukça sıkıcı görünse de oyun daha ilginç hale geliyor. Görünüşe göre MercurySteam bir dizi başarısızlığın üstesinden geldi ve bu dizide ilginç bir şey beklenmeyecek.
Bununla birlikte, ilk patron geride kaldığında, oldukça karmaşık entelektüel görevler ve değerli savaşlar sıkıcı, monoton savaşların yerini alır. Oyun unutulmaz bir stil ve özellikler kazanır. Sonunda, bunun gerçekten tam teşekküllü bir yeniden başlatma olduğu ortaya çıkıyor.
Konami şirketi en başından beri Lords of Shadow’un iyi bir başarı beklediğini biliyordu ve açık finalde ana karakterin karanlığın prensi olduğu açıktı. Dahası, devam filmi eylemi zamanımızda taşınır. Eski ve yeni hikayeleri yerleştirme konusunda birçok teori var, ancak birkaç saat oynadıktan sonra, Lords of Shadow2’nin özünde dönüşüm ve gelişmeye dayandığı anlaşılıyor.
Oyundaki eylemlerin başlangıcı, Drakula kalesinin kutsal ordunun saldırısına uğradığı eski günlerde gerçekleşir. Düşmanlar ana salona girer ve şu anda yeni savaş sistemi ile tanışabilirsiniz. Revize edilmiş sistem, mükemmel akrobatik hareketler, rahat bir kamera ve çok hassas kontrol ile tamamlanıyor.
Devam filminin yayınlanmasından sonra, MercurySteam’in yanlış bir şey yapacağını hayal etmek zor. Hikaye hızla popüler oldu, çünkü ana karakter Dracula’nın kendisinden başkası değil. Açık oyun dünyası sayesinde, oyuncuların onu keşfetme arzusuna sahip olma şansı var. Bu özellik önceki sürümlerde pek iyi çalışmıyordu. Bu sefer her şeyin başka bir şekilde ortaya çıkması mümkündür.

Castlevania Lords Of Shadow 2 Indir

Uykudan uyanan, bitkin ve ölümsüz bağlarından kurtulma arzusundan sonra uyanan Dracula, Şeytan’ın üstesinden gelmek ve kalıcı barış kazanmak için yeteneklerini geri kazanmalı ve Ölüm ile bir anlaşma yapmalıdır. Drakula, iyi ve kötü arasındaki bu son dramatik çatışmada hem düşmanı hem de soyundan gelen zorlu intikam yolculuğuyla karşılaştığı için kan her şeydir. Drakula olarak oynayın ve ‘Gölge Efendisi’nin arkasındaki son hedefi bulun! Oyun, Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi içerir. En az 1 Gb ayrılmış video belleğine sahip sistemler için önerilir. Bu paket, Video Yapılandırma menüsündeki Gelişmiş Ayarlar’dan donatılabilir.

Görünüşe göre Michaelangelo, Da Vinci gibi oynamanızı istiyor. Böylesine büyük bir saray ve zarif bir şekilde işlenmiş, Minecraft’ta yapıldığını (evet doğru!) Ve oyunun başlarında ezilmeye başladığını gözlemlemek ister ve sadece evimizmiş gibi gerçekten berbat hissettik. Ama Dracul umursamıyor ve neden biz yapalım?

Castlevania: Lords of Shadow 2 Çatışma ve madencilik arasındaki kontrastlar. Mercury Steam’in oyunu, stresli dövüşler, zor ama ulaşılabilir bir savaş sistemi ve fantastik bir düşman yelpazesi ile savaş yerini anlıyor. Kalede göreceğiniz ve Castlevania City’nin yolları hakkında göreceğiniz en iyi silahı kullanmak için Dracula’nın üç silahını içeren bir seçim yapmak isteyeceksiniz.

Drakula’nın Geleneksel Gölge Kırbacı ile birlikte vampir, düşmanları dövürken tüketicinin sağlığını yenileyen bir silah olan Void Sword’u da kullanabilir. Ayrıca menüde, daha sert düşmanları yenmek için çok önemli olan ateşli eldivenler olan Kaos Pençeleri var.

Son olarak, Castlevania Lords of Shadows 2 dövüşleri çılgınca, zevkli ve God of War, Devil May Cry ve Bayonetta gibi bu türün altın standartlarıyla karşılaştırmayı hak etmekten daha fazlasını hak ediyor.

Ne yazık ki, bu üçlemenin son bölümü başka açılardan eksik. Çatışmalar arasında sıkışmış madencilik dönemleri sıkıcı, sıkıcı ve sıkıcıdır.

Bunu gizemli (ve fantastik bir şekilde değil) yapıya, pervasız tırmanma bölümlerine ve Karanlığın Prensi’nin daha çok kasvetli bir fare gibi göründüğü ve aklın şaşırtıcı olduğu korkunç gizli sekanslara ekleyin.

Gölge ve ışık
arasında Castlevania’nın savaş ve madencilik aşamalarını içeren ikilik: Lords of Shadow 2, katılımcının sürekli olarak gölge ile hafif arasında bağlantı kurduğu seviye düzeninde yankılanıyor.

Drakula’nın şatosunun iç mekanlarında gerçekleşen miktarlar, abartılı dekor ve gösterişli müzikle çok güzel. Ne yazık ki, bu karşılaştırma Castlevania City’nin kasvetli, ruhsuz yollarını daha da yetersiz kılıyor. Tüm meselenin en sinir bozucu unsuru, Castlevania: Lords of Shadow 2’nin henüz meyve vermemiş olan olasılıkla patlamasıdır.

Oyun, harika Dialog kullanılarak aydınlatılıyor ve mizahi Chupacabras ve menüleri dağıtan harika örnekler gibi Mercury Steam’den küçük deha flaşları bulacaksınız.

Son sayı Fantastic
Castlevania değil : Lords of Shadow 2 rahatsız edici. Oynarken, bağlılık anları bulacaksınız, ancak franchise’daki farklı isimlerdeki parçaları bir araya getirmeye çalışarak her şey sefil bir şekilde başarısız oluyor. Castlevania: Lords of Shadow 2, Castlevania kurallarına sadık kaldığında en iyisidir – büyüleyici bir hikaye, zorlu savaş ve üstün keşif bölümleri. Castlevania: Lords of Shadow 2’de bu çok kötü, bu bileşenler, nadir olmaları dışında öne çıkıyor.

Zayıf ve ölümsüzlükten kurtulmayı özleyen Drakula, güçlerini geri almalı ve Şeytan’ı yenmelidir. Geniş bir modern zaman dünyasında geçen destansı bir fantastik macera! Yüzyıllar süren uykudan sonra uyanan, zayıflayan ve ölümsüz bağlarından kurtulmak için can atan Dracula, Şeytan’ı yenmek ve sonsuza dek dinlenmek için güçlerini geri almalı ve Ölüm ile bir anlaşma yapmalıdır. İyi ve kötü arasındaki bu son, dramatik savaşta Drakula hem düşmanıyla hem de soyundan gelen intikam için intikam peşinde koşan intikam arayışıyla yüzleşirken kan her şeydir. Drakula olarak oynayın ve ‘Gölge Efendisi’nin arkasındaki nihai kaderi keşfedin! Castlevania: Lords of Shadow 2, Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi içerir. En az 1 Gb ayrılmış video belleğine sahip sistemler için önerilir. Bu paket, Video Yapılandırma menüsündeki Gelişmiş Ayarlar’dan etkinleştirilebilir.

Castlevania: Lords Of Shadow 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Castlevania: Lords Of Shadow 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Castlevania.Lords.of.Shadow.2.Incl.DLC.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gelebilir  ).
 4. Castlevania: Lords Of Shadow 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP Service Pack 3
 • İşlemci:  2.4Ghz Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Direct X9 uyumlu video kartı 512Mb RAM
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectSound Direct X9.0c veya daha iyisi ile desteklenir
 • İlave Notlar:  Klavye ve Fare

Castlevania: Lords Of Shadow 2 Ücretsiz indirin

Castlevania: Lords Of Shadow 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...