Castle Crashers Indir

5/5 - (1 vote)

Castle Crashers Indir

The Behemoth’un çılgınca popüler olan 2D arcade macerasının bu yeni güncellenmiş sürümünde zafere ulaşın, eğilin ve zafere ulaşın! En fazla dört arkadaş yerel veya çevrimiçi oynayabilir ve prensesinizi kaydedebilir, krallığınızı savunabilir ve bazı kaleleri kırabilir!

Yeni Barbar Makyaj Güncellemesi ile Castle Crashers artık kapaksız kare hızı ve yeni bir Ultra doku kalitesi modu sunuyor. Sadece siz ve arkadaşlarınız için yeni, hızlı tempolu bir çok oyunculu mini oyun bile yaptık!

Castle Crashers İndir

Oyun Ayarları Menüsünde bulunan yeni bir isteğe bağlı doku kalitesi ayarı. Oyun güncellendiğinde, bu mod varsayılan olarak açık olmayacaktır. Oyuncular Oyun Ayarları menüsüne gitmeli ve manuel olarak açmalıdır. Lütfen bu ayarın tüm sistemlerde aynı işlemi yapmayacağını unutmayın. Yüksek özellikli oyun sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve 64 bit işletim sistemi gerektirir. Bu yüzden kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır!

Topraklarından barış gitti. İnsanlar onun hakkında depresyonda. İnsanlarınızı mutlu etmek istiyorsanız, bu tehlikeli maceraya başlayın. Oyuncular kılıç ve kalkan gibi silahlara ihtiyaç duyacaklar. Onları hesapta paralarla mağazadan alabilirsiniz. Dövüşte biraz beceri kazandıktan sonra, kazanılan paralarla yeni eşyalar satın alın. Ayrıca deneyim puanları alarak karakterin fiziksel olarak daha da güçlenir. Castle Crashers’da 25’ten fazla karakter var. Ama onlardan birini almak için düşmanları yenmen gerek.

Savaşlardaki diğer şövalyelerden yardım alın. Dört efsanevi savaşçıdan oluşan bir takıma girin. Birincil seviyeleri geçerek, Düşman birlikleri de güçlenir. Bu nedenle, yetenekleriniz ve becerileriniz geliştirilmelidir. Güç, Çeviklik, Savunma ve Büyü her karakterin özellikleridir. Ayrıca, çeşitli yeteneklere sahip farklı düşman karakter türleri vardır. Bu savaşçılardan sonra, Her seviyede bir boss dövüşü olacak. Diğerlerinden daha fazla yetkileri var.

Eğer onları yenemezsen, bir sonraki seviyenin kilidi açılmaz. Castle Crashers, Co-op modunu da destekliyor. Aynı zamanda, oyuna üç oyuncu daha eklenebilir. En iyi skorları elde etmek için dört kahramanla düşman kalelerini yok edin. Bu Aksiyon-Macera oyunu 3D Arka Planlı 2D Grafiklere sahiptir. Bu yüzden oyuncular için keyifli bir deneyim olurdu.

The Behemoth’un çılgınca popüler olan 2D arcade macerasının bu yeni güncellenmiş sürümünde zafere ulaşın, eğilin ve zafere ulaşın! En fazla dört arkadaş yerel veya çevrimiçi oynayabilir ve prensesinizi kaydedebilir, krallığınızı savunabilir ve bazı kaleleri kırabilir! Yeni Barbar Makyaj Güncellemesi ile Castle Crashers artık kapaksız kare hızı ve yeni bir Ultra doku kalitesi modu sunuyor. Sadece siz ve arkadaşlarınız için yeni, hızlı tempolu bir çok oyunculu mini oyun bile yaptık!

Oyun özellikleri:

 • (YENİ!) Geri Barbar mini oyun: Düşmanları önlemek için atlamak ve seviye atla!
 • 25’ten fazla karakterin ve 40’ın üzerinde silahın kilidini aç!
 • Sezgisel kombo ve büyü sistemi: Karakteriniz oyunda ilerledikçe yeni saldırıların cephaneliğini aç.
 • Karakterinizi yükseltin ve Güç, Büyü, Savunma ve Çevikliği ayarlayın.
 • Sevimli hayvan küreler sizin yoldaşlarınızdır. Her biri yolculuğunuzda size yardımcı olacak farklı yetenekler ekler.
 • Arena modu: Herkese açık veya takım maçlarında diğer oyuncularla savaş!
 • Deli Modu: Nihai kampanya mücadelesinde yeteneklerinizi test edin
 • Necromantic Pack (Necromancer ve Cult Minion karakterlerini içerir)
 • Kral Paketi (Kral ve Açık Yüzlü Gri Şövalye içerir)
 • Ayrıca içerir: Alien Hominid oynanabilir karakteri

Castle Crashers Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Castle Crashers bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Castle.Crashers.v2.8.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Castle Crashers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 /
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2GHz + veya daha iyisi
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı : 256 MB video card
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Sürücü: 255 MB HD alanı
 • Ses: DirectX uyumlu
 • Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet bağlantısı
 • Ek: Microsoft® Xbox 360 denetleyicisini veya Direct Input uyumlu denetleyiciyi destekler
 • Ek: Ultra Grafik Modu 64 bit işletim sistemi, en az 4GB RAM ve 2GB VRAM gerektirir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...