Carx Drift Racing Pc Indir

5/5 - (1 vote)

Carx Drift Racing Pc Indir

CarX Drift Racing PC İndir  Bu Windows PC yarış oyunu, eğlencenin anahtar unsurunun sürüklenen başlığın becerisi olduğu bir yarış oyunudur. Oyun Rus CarX stüdyosu tarafından geliştirildi.

En tipik araba oyunlarında olduğu gibi,  CarX Drift Racing PC Download  oyunu sizi çeşitli sahnelerde farklı bir rotaya götürmek üzeredir. Ana fark, oyunda sadece bitişteki yeri saymamaktır. Aynı derecede önemli olan, sanal para birimine dönüştürülen ve sonraki sıçramalarda muhteşem sapmanın yürütülmesi için elde edilen puanlardır. Hem geleneksel spor otomobiller hem de turbo, klasik ve hatta yarı kamyonlar da dahil olmak üzere yeni arabaların kilidinin açılmasına izin veriyorlar. Arabalar lisanslı değildir, ancak gerçek muadillerini sadakatle yansıtmaktadır.

Ek olarak, her biri araç gövdesinin ve tekerleklerin rengini azaltarak basit görsel ayarlamaya tabi tutulabilir. CarX Drift Racing PC Download  , oldukça iyi bir sürüş deneyimi ve sürüklenmeye dönüşen araba davranışının gerçekçiliğine özel bir vurgu yaptı. Buna ek olarak, oyunda Stok, Turbo, Racink ve Drift gibi mevcut dört ayardan birini seçerek makinenin tutuşunu değiştirebilirsiniz. Daha az deneyimli sürücüler için, direksiyon veya frenleme gibi çeşitli özellikleri dahil etmek mümkündür.

Carx Drift Yarışı Pc Indir

CarX Drift Racing PC Download’ın tam sürümü   PC Installer ile indirilebilir, program oyunu internet bağlantınızın maksimum hızında indirmenize ve kurmanıza izin verir.

Ultimate online yüksek hızlı sürüklenme yarış oyunu

CarX Drift Yarışı Online tüm sürüklenme yarış hayranları için bir zorunluluktur; Bu oyun, kendi evinizin güvenliğinde yarış pistinin hızını ve heyecanını çoğaltan fizik tabanlı bir yarış simülatörü! Bir dizi müzik parçası ve pompalama müziğine sahip özelleştirilebilir arabalar, bunu en iyi sürüklenme yarış deneyimi haline getirir.

Oynanış

CarX Drift Racing Online çim, asfalt ve kum üzerinde yarış özellikleri. Oyunun fizik modeli, el freni dönüşlerini gerçekleştirmek için bir düğme kontrolü ile sürüklenen dönüşleri ve her yüzeyin kavrama özelliklerini doğru bir şekilde çoğaltır. Her biri isteğe bağlı stok, yarış ve sürüklenme ayarlarına sahip 11 özelleştirilebilir araba vardır. Daha fazla özelleştirme, oyuncuların araçlarını süspansiyon, motor yükseltmeleri ve tekerlek tekerleği ve ayak parmağı gibi ince modifikasyonlarla ince ayar yapmasına olanak tanır. Oyuncular tandem modunda başka bir arabaya karşı antrenman yapabilir, saati yarıştırabilir veya zekâlarını çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabilir. Oyuncuların yeni arabaların, parçaların ve yükseltmelerin kilidini açması için bir kariyer modu da var.

Mükemmel Yarış Deneyimi

CarX Drift Racing Online muhtemelen mevcut en doğru yarış deneyimidir. Teknik özelleştirme derecesi, gerçekçiliğin başka bir unsurunu ekler ve film müziği, oyuna adrenalinle pompalanan bir his ekler. Grafikler mükemmel, yüksek çözünürlük önemli gecikmelere neden olmadan. Tek sorun, manuel şanzıman seçeneğinin olmaması ve oyunun yeni oyunculara yönelik olma eğilimi.

Carx Drift Yarışı Online Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Carx Drift Yarışı Çevrimiçi bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “CarX.Drift.Racing.Online.v16.08.2019.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ) .
 4. Carx Drift Racing Online klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8, 10
 • İşlemci:  Intel i5 4590 veya AMD Ryzen3 1200
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 2 GB (GeForce 950GT / AMD R9 270)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX® 9.0с ile uyumlu ses kartı
 • Ek Notlar:  Intel HD Graphics ve AMD HD Radeon yerleşik grafik kartlarında uygulamanın kararlılığı garanti edilmez.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...