Candy Camera Indir

5/5 - (1 vote)

Candy Camera Indir

PC için Candy Camera uygulaması nedir?

Candy Camera, mükemmel özçekimler oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Candy Camera, fotoğrafları mükemmel görünecek şekilde düzenlemek için yerleşik özelliklere sahiptir. Candy Camera, fotoğrafınızdaki tüm görünümünüzü düzenlemenizi sağlayacak güzellik işlevlerine sahiptir. Allık, fondöten, göz kalemi, allık ve kapatıcı dahil makyajınızı düzenleyebileceksiniz. Candy Camera App for PC’nin birçok harika özelliği arasında, normalde erişilemeyen yerlerde fotoğraf çekmenize olanak tanıyan ilginç bir özellik olan sessiz bir kamera da vardır. Candy Camera uygulamasının bir başka özelliği olan Çıkartmalar, fotoğraflarınıza ilginç çıkartmalar eklemenize olanak tanır. Çıkartmalar dış kaynaktan da alınabilir.

Mükemmel bir selfie çekmek sosyal bir zorunluluk haline geldi ve aynı zamanda her kesimden insan tarafından sevildi. Okul çocukları, gençler, öğretmenler, iş adamları ve kadınlar, modeller – herkes mükemmel bir selfie çekmek için yarışıyor. Ancak, bir özçekimin cazibesi sadece doğru poz veya yüz ifadesinden ibaret değildir. Çoğu insanın selfielerde sevdiği şey, sanatsal bir etki yaratmak için onları düzenlemektir. Hepimiz farklı temaları, renk şemalarını ve düzenleme seçeneklerini seviyoruz. PC için Candy Camera Uygulaması, filtreler ve güzellik seçeneklerinden çıkartmalara, sessiz kamera ve kolajlara kadar selfie’nizi düzenlemeniz için çok sayıda seçenek sunar.

Candy Camera’yı kullanmak için  , bir filtre seçin ve ardından ekranın alt orta kısmındaki renkli düğmeye dokunun. Resmi çekmeye hizmet eder. Bu yapıldıktan sonra, alt çubuktaki seçenekleri kullanarak fotoğrafınızı düzenleyebilirsiniz. İlk seçenek size bir yüzü aydınlatabilecek, iyileştirebilecek, kusurları azaltabilecek ve ışıkları ayarlayabilecek seçenekler sunar. İkinci seçenek, film efekti için size birkaç seçenek sunar. Üçüncü seçenek, bir fotoğrafa parlak efektler ve ışık ekler. Dördüncü seçenek, baskılar ve çıkartmalar eklemenize ve son olarak resmi cep telefonunuza kaydetmenize olanak tanır. Candy Camera ayrıca bir fotomontaj uygulaması olarak da işlev görür.

Selfie Filtreleri

Yüz özelliklerinizi tamamlamak için en iyi tonları ve aydınlatmayı seçin. PC için Candy Camera Uygulaması ile fotoğraflarınızı geliştirmek için filtre kullanma seçeneğiniz vardır. Bu filtreler cildinizin kusursuz görünmesine yardımcı olmak için yapılmıştır ve yapmanız gereken tek şey size en uygun olanı seçmektir. Cildinizi tamamlayacak filtreyi seçin ve gurur duyacağınız mükemmel bir selfie oluşturun. Bir daha asla sevgili bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşmanız gerekmeyecek, çünkü üzerindeki görünüşünüz gurur verici olmaktan daha az! PC’deki Candy Camera uygulamasıyla tüm resimleriniz harika görünecek!

Kusursuz bir cilt mükemmel bir selfie yapmaz. Candy kamera, bir makyaj yanılsaması oluşturmak için fotoğrafınız üzerinde efektler kullanma seçeneği sunar, böylece daha kusursuz bir fotoğraf oluşturur. Candy Camera’daki güzellik işlevleriyle kapatıcı, allık, fondöten ve göz kalemi efekti yaratabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz! PC için Candy Camera Uygulaması, doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan mükemmel özçekimler oluşturmanıza yardımcı olur. Bu görüntülerle gurur duyacaksınız çünkü uygulamamızda oluşturduğumuz özellikler sayesinde, sonuçtan tamamen memnun kalana kadar fotoğrafın tüm yönlerini düzenleyebileceksiniz.

Candy Camera Indir

PC için Candy Camera Uygulamasında Çıkartmalar

Mevsime, duruma ve tatile bağlı olarak, Candy Camera, kullanıcıların fotoğraflarını kişiselleştirmeleri için çok çeşitli çıkartmalar sunar. Kullanmak ve fotoğrafınızı daha güzel hale getirmek için en sevdiğiniz çıkartmaları seçin. Çıkartmalar, fotoğrafınızın daha eğlenceli ve çocuksu görünmesine yardımcı olacak ve sizi gençleştirmeye yardımcı olacaktır. Özçekimleriniz için duruma, zamana ve mevsime uygun çıkartmaları seçebilirsiniz. Çoklu dokunma seçeneğini kullanarak, fotoğrafınızdaki çıkartmaları kolayca taşıyabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. Çıkartmalar ayrıca dış kaynaklardan da kullanılabilir.

PC için Candy Camera Uygulamasında Sessiz Kamera

Nerede olursanız olun sessiz ve rahatsız edici olmayan özçekimler yapın. Çoğu zaman, örneğin bir turist olarak, sessizliği bozmamak için kendinizi normal fotoğraf çekemeyeceğiniz yerlerde bulacaksınız. Bu durumda Sessiz Kamera özelliği çevreyi bozmadan sessiz fotoğraflar çekmenize yardımcı olacaktır.

Candy Camera uygulaması nasıl kurulur?

Candy Camera uygulamasının kurulum süreci çok basittir. Esasen, uygulama yazılımını indirmeniz ve basit kurulum talimatlarını izlemeniz gerekecektir. Daha ayrıntılı bir kılavuz için bu indirme ve kurulum kılavuzunu izleyin. Aynı adımları izleyerek, Candy Camera uygulamasını hemen indirip yükleyebileceksiniz!

Candy Camera – selfie güzellik kamerası Windows’a nasıl kurulur?

 Windows XP / 7/8/10 Pc ve Laptop’da Candy Camera – selfie güzellik kamerası nasıl kurulur hakkında talimat 

Bu yazıda, BlueStacks, Nox, KOPlayer gibi Android App Player kullanarak Windows PC’ye Candy Camera – selfie güzellik kamerasının nasıl kurulacağını göstereceğim. 

Başlamadan önce, apk yükleyici dosyasını indirmeniz gerekecek, bu sayfanın üst kısmında indirme düğmesini bulabilirsiniz. Bulması kolay bir yere kaydedin.

[Not]:  Bu uygulamanın eski sürümlerini bu sayfanın altından da indirebilirsiniz.

Aşağıda ayrıntılı bir adım adım kılavuz bulacaksınız, ancak size nasıl çalıştığına hızlı bir genel bakış vermek istiyorum. İhtiyacınız olan tek şey, Windows PC’nizde bir Android cihazı taklit edecek bir emülatördür ve ardından uygulamaları yükleyebilir ve kullanabilirsiniz – aslında Android’de oynadığınızı görürsünüz, ancak bu bir akıllı telefon veya tablette çalışmaz, bir PC.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...