Call of Juarez Gunslinger Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Call of Juarez Gunslinger Indir

Juarez Çağrısı Silahşör, efsanevi Vahşi Batı’nın genişliklerine götürür – eşsiz bir kanunsuzluk ve zulüm atmosferinin olduğu bir yer. Acımasız bir ödül avcısı rolünü kucaklayın, en kötü şövalyeleri bulun ve çekin. Kirli salonları, altın madenlerini ve haydutların saklanabileceği birçok yeri ziyaret edeceksiniz.

juarez silahşördür torrent çağrısı

HİÇ KADAR YAŞANAN EN BÜYÜK GÜNEŞLERE KARŞI DURABİLİR MİSİNİZ?
Altın madeninin tozundan bir salonun kirine kadar Call of Juarez® Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygıdır. Batı’nın en meşhur haydutlarının izinde acımasız bir ödül avcının destansı ve şiddet dolu yolculuğunu yaşa. İnsan ve efsane arasındaki çizgileri bulanıklaştıran unutulmaz karşılaşmalardan oluşan bu macera, Eski Batı’nın en büyük efsanelerinden bazılarının arkasındaki anlatılmamış gerçeği ortaya koyuyor.

DDownload, RapidGator, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile # name # artık daha kolay, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Altın madeninin tozundan bir salonun kirine kadar Call of Juarez® Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygıdır. Batı’nın en meşhur haydutlarının izinde acımasız bir ödül avcının destansı ve şiddet dolu yolculuğunu yaşa.

Doğrudan Bağlantı ve Torrent Çatlak Juarez® Gunslinger Bedava İndir PC Oyunu Çağrı. Juarez® Gunslinger’ın Çağrısı – Altın madeninin tozundan bir salonun kirine kadar, Call of Juarez® Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygıdır. Destansı ve şiddet dolu yaşayın.

Altın madeninin tozundan bir salonun kirine kadar, Call of Juarez Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygıdır. Acımasız bir ödül avcısının Batı’nın en kötü haydut kanunlarının izine destansı ve şiddet dolu yolculuğunu yaşayın. İnsan ve efsane arasındaki çizgileri bulanıklaştıran bu maceraAltın bir madeninin tozundan bir salonun kire kadar olan Call of Juarez Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygıdır. Acımasız bir ödül avcının destansı ve şiddet dolu yolculuğunu Batı’nın en kötü haydutlarının izinden sürün. İnsan ve mit arasındaki çizgileri bulanıklaştıran, unutulmaz karşılaşmalardan oluşan bu macera, Eski Batı’nın en büyük efsanelerinden bazılarının arkasındaki anlatılmamış gerçeği ortaya koyuyor.

juarez silahşördür torrent çağrısı

Altın madeninin tozundan bir salonun kirine kadar Call of Juarez: Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygı duruşudur. Acımasız bir ödül avcının destansı ve şiddet dolu yolculuğunu Batı’nın en kötü haydutlarının izinden sürün. İnsan ve mit arasındaki çizgileri bulanıklaştıran, unutulmaz karşılaşmalardan oluşan bu macera, Eski Batı’nın en büyük efsanelerinden bazılarının arkasındaki anlatılmamış gerçeği ortaya koyuyor.

Call of Juarez: Gunslinger Batı temalı birinci şahıs nişancı video oyunudur, Call of Juarez serisinin dördüncüsü. PAX 2012’de duyuruldu, 22 Mayıs 2013’te PlayStation Network, Steam ve Xbox Live Arcade aracılığıyla yayınlandı. Selefi Call of The Cartel’den farklı olarak, Call of Juarez: Gunslinger geleneksel Eski Batı ayarına geri dönüyor ve üç benzersiz oyun modu (hikaye, çarşı ve düello) içeriyor, ayar ise Silas Greaves adlı bir ödül avcının hayat hikayesi. 30 Mart 2018’de; The Cartel ile birlikte oyun; Ubisoft ile ilgili bir yayınlama anlaşmazlığı nedeniyle Steam, Xbox Live ve PlayStation Network’ten kısa bir süre için kaldırıldı. Oyun, Techland’ın tek yayıncı olduğu Nisan 2018’de bu mağaza önlerine döndü.

Oynanış

Call of Juarez: Silahşör lineer bir birinci şahıs nişancı oyunu. Önceki Call of Juarez oyunları gibi, oyun da oyun boyunca ilerlemek için hedefleri tamamlamaktan oluşuyor. Mermi zamanı ve silahşör düelloları gibi serinin temel oyun unsurları geri dönüş yapıyor. Yeni bir unsur, zaman zaman mermileri hızlı bir zaman olayı ile atlatmaktır.

Oyuncu, çift tabanca, av tüfeği veya tüfek konusunda uzmanlaşmış, deneyim puanları kazanabilir ve becerilerini artırabilir. Oyun, oyuncunun birikmiş becerilerini tekrarlara taşımasına izin verir, böylece sonunda tüm kategorilerde ustalaşabilirler.

Oyun boyunca dağılmış, Silas masallarının arkasındaki tarihi gerçekleri anlatan “Doğruluk Nuggets” olarak adlandırılan toplanabilir gizli eşyalar.

Güvenilmez bir anlatıcı olan Silas Greaves, seyahatlerini ilişkilendirirken, hikaye seviyeleri bar patronlarından birinin hayal gücünde yer alıyor. İzleyicileri masallarındaki yalanlara ve tutarsızlıklara meydan okuduğunda, Silas hikayesini revize eder, bu da oyun ortamında ani değişikliklere neden olur (bir Apache ordusunun ani görünümü ve kaybolması gibi).

juarez silahşördür torrent çağrısı

sistem gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi: Windows® XP (SP3) / Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8
 • İşlemci: 2 GHz Intel® Core ™ 2 Duo veya 2 GHz AMD Athlon ™ 64 X2
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB DirectX® 9.0c uyumlu
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Sürücü: 5 GB HD alanı
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu
 • Ek: Desteklenen Çevre Birimleri: Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Xbox 360 Denetleyici önerilir)

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows® 7 (SP1)
 • İşlemci: 3 GHz Intel® Core ™ 2 Duo veya 3 GHz AMD Athlon ™ 64 X2 veya daha iyisi
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1024 MB DirectX 10 uyumlu veya daha yüksek
 • DirectX®: 10
 • Sabit Sürücü: 5 GB HD alanı
 • Ses: 5.1 surround ses
 • Ek: Desteklenen Çevre Birimleri: Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Xbox 360 Denetleyici önerilir)
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...