Call Of Juarez Bound In Blood Indir

4.7/5 - (3 votes)

Call Of Juarez Bound In Blood Indir

ESKİ BATI, 1864. Ailelerini kurtarmak için McCall kardeşler, aralarında duran Juarez’nin efsanevi Altını olan herkesi öldürecek. Fakat kadınların cazibesi ve para, kardeş olarak bağlarını test ettiğinde, paylaştıkları kan daha kalın olacak mı?

Silahşör ol  ?? Çeşitli tabancalardan ağır kalibreli toplara ve makineli tüfeklere kadar çeşitli silahlar kullanın. Her doğru atış konsantrasyonunuzu artırır, bu da sayıca fazla olduğunda ölümcül çekim modlarını açığa çıkarmanıza izin verir ?? ve kardeşler birlikte çalıştıklarında daha da ölümcül olanlar.

Çift İşbirlikçi Oyun  ?? Her biri farklı bir oyun tarzı (yakın veya uzun menzilli), belirli yetenekler (kement, dinamit vb.) Ve ölümcül silahların cephaneliğine (çift silah, uzun menzilli karabina vb.) Sahip Ray veya Thomas’ı somutlaştırmayı seçin. Her bir gücünün avantajlarından yararlanın ve akla gelebilecek en şiddetli kavgalardan bazılarında hayatta kalabilirsiniz.

Asla görülmemiş Batı deneyimi ?? Batılmadan önce Batı’daki kanun kaçaklarıyla dolu ikonik ayarları deneyimleyin. McCall kardeşler bir dönek Apache Şefi, açgözlü bir Meksikalı haydut, haklı bir albay ile karşı karşıya mı? kardeşlerin yolunda duran azınlık kötü adamlardan sadece birkaçı. Efsanevi Vahşi Batı’nın geniş doğal manzaralarını ve at sırtında, vagonlarda ve kanolarda efsanevi dönemini keşfedin.

Yenilikçi Çevrimiçi Multiplayer  ?? Benzersiz modlar, sayısız harita ve çeşitli sınıflar, sonsuz saatlerce Vahşi Batı eylemini garanti eder.

Ağustos 2016 itibarıyla, bu oyunun çevrimiçi özelliklerinin artık desteklenmediğini lütfen unutmayın. Çok Oyunculu mod / Co-op moduna artık erişilemez.

Windows için bu oyun, işletim sistemi Windows XP ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, İspanyolca ve Almanca gibi farklı dillerde indirebilirsiniz. Mevcut sürüm bilgisi mevcut değil ve son güncellemesi 14.06.2011 tarihinde yapıldı.

Call Of Juarez Kan İndiriyor

İndirme hakkında, Call of Juarez – Bound in Blood, PC oyunları kategorisindeki birçok oyundan daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyan ağır bir oyundur. Pakistan, Türkiye ve Fransa gibi birçok ülkede çok kullanılan bir oyun.

Oyun 2011 yılında yazılım ve uygulama seçimlerimize katıldığından 88.801 indirme elde etti ve geçen hafta 19 indirme yapıldı.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...