Call of Duty Modern Warfare 3 Torrent

5/5 - (1 vote)

Call of Duty Modern Warfare 3 Torrent

COD Modern Warfare 3, birinci şahıs nişancı video oyunudur. 8 Kasım 2011’de piyasaya sürülen bu oyun, Sledgehammer Games ve Infinity Ward tarafından geliştirildi ve Activision tarafından PC oyunları için Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3 ve Wii gibi farklı platformlarda yayınlandı. Oyun, Modern Warfare 2’nin son görevinden hemen sonra izleniyor ve başlıyor. Tıpkı önceki gibi Modern Warfare 3, Özel Hava Kuvvetleri ekibi ve Delta Force ekibi ile birlikte Görev Gücü 141 etrafında dönüyor. Birlikte Avrupa çapında birçok terör saldırısına yol açan Rus terörist Vladimir Makarov’u avlıyorlar. Bu oyun aynı zamanda eski sürümü Modern Warfare 2 olarak çok oyunculu bir moda sahiptir. Ve ayrıca bazı daha fazla mod ve killstreak seçenekleri de getirilmiştir.

Görev çağrısı Modern Savaş 3 Torrent

Call of Duty: Modern Warfare 3 FPS promosyonu şimdiye kadarki en büyük iki video oyununa eşlik ediyor. EA Battlefield serisi artık ciddi bir şekilde FPS savaş tacını iddia ediyor. Bu oyunda yaşanacak bir şey var. Şimdi oyuncu ve çok oyunculu için oyun ve çok fazla ilerleme gördüm, bu yüzden ne bekleyeceğime dair oldukça net bir fikrim var. Battlefield 3 son derece gerçekçi bir şehir savaşı vaat etse de, Call of Duty: Modern Warfare 3 tamamen farklı bir işleve sahiptir (function () {(‘review-app-page-desktop’);}); World at WarRussia ABD’ye saldırıyor. UU Ve ayrıca İngiltere, Almanya ve Fransa. Ayrıca büyük şehirlerdeki terörist saldırılara karşı kirli bir savaş yürütüyor ve böylece bir dizi dramatik görev için sahne oluşturuyor: New York’tan Avrupa ve Afrika’ya kadar tüm dünyada savaşacağınız Modern Warfare 3, sizi dünyanın dört bir yanındaki farklı insanların ayakkabılarına bırakıyor. Dünya. yol. Bu büyük ölçüde bir Görev Çağrısıdır, ancak gerçeklikten bir adım uzaktadır. Kampanya oyuncu için etkileyici görünmekle birlikte, güçlü bir şekilde yazılmış ve çok doğrusaldır. Bununla birlikte, büyük bölümlerdeki konsantrasyon, Battlefield’dan çok farklıdır. Bu, arsa bir sosyal çok oyunculu oyun gibi görünse bile, mutlaka kötü bir şey olmayan dev bir Hollywood avcısıdır. Her zamankinden daha iyi başa çıkacak çok sayıda yeni oyuncak var ve oyuncu için normal XP CoD kazanıyor, ancak çok oyunculu performansı Facebook gibi şeylerle birleştiren CoD Elite sosyal hizmetinin entegrasyonu gerçekten yeni. Ayrıca, her biri farklı türdeki oyuncular için uygun olan performans için oyun içi avantajlar sunan yeni “saldırılar” da var. Grafiksel olarak çok oyunculu mod da daha iyi görünüyor, silah dengesinin vb. yılın en büyük oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3’e karşı son bahis kadar eğlenceli olup olmadığını görmek için beklemek zorundayız. Yine de, aynı kanıtlanmış formüle benziyor.

Görev çağrısı Modern Savaş 3 Torrent

Call Of Duty Modern Warfare 3  2011 aksiyon oyunu, misyon oyunu ve atış video oyunu. Bu oyun 2011 yılında Infinity Ward ve Balyoz Oyunları tarafından geliştirildi ve çok popüler bir yayın şirketi olan Activision tarafından yayınlandı. Modern Warfare’deki 3. taksit ve uzun süredir devam eden Call Of Duty serisinin sekizinci büyük taksitidir. Call of Duty Modern Warfare 3 Tam Oyun Torrent indir.

General Shepherd’ı öldürdükten sonra, Fiyat ve temelde yaralanan Sabun, Nikolaac ile Himachal Pradesh’teki bir Rus takipçi güvenli evine temizlendi, ancak yakında Makarov tarafından onları öldürmek için gönderilen güçleri deneyimleyin. Makarov’a karşı tipik bir kızgınlığı olan Yuri’nin yardımıyla bölgeden uzaklaşıyorlar. Bu arada, dört kişilik bir Amerikan Delta Force grubu, çağrı işaretli Metal, Wall Street Menkul Kıymetler Borsası’nın üstüne Rus menzili yapıştırma kulesini patlatarak ve kullanmak için bir denizaltıya komuta ederek New York’ta Rus Kuvvetlerini nasıl iteceğini anlar. Rus deniz kuvvetleri, Doğu Sahili’nden bir kriz çekilmesi zorladı. Call of Duty Modern Warfare 3 Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış.

Görev çağrısı Modern Savaş 3 Torrent

minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom ™ X3 8750
  • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • VİDEO KARTI: 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT / ATI® Radeon X1950
  • Gölgelendirici Modeli: 3.0
  • SES KARTI: DirectX 9.0c veya üstü
  • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 16 GB
  • ÖZEL VİDEO RAM: 256 MB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...