Call of Duty Black Ops 2 Torrent

5/5 - (1 vote)

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Call Of Duty Black Ops 2 Oyuna Genel Bakış

Call of Duty: Black Ops II, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan 2012 birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 12 Kasım 2012’de ve Wii U için 18 Kasım’da Kuzey Amerika’da ve 30 Kasım’da PAL bölgelerinde piyasaya sürüldü. Black Ops II, video oyunları Call of Duty serisinin dokuzuncu oyunu, 2010 oyunu Call of Duty: Black Ops ve Wii U için ilk Call of Duty oyununun devamı. PlayStation Vita, Call için karşılık gelen bir oyun of Duty: Black Ops: Declassified, nStigate Games tarafından geliştirilmiş ve 13 Kasım’da yayınlanmıştır.

Call of Duty Black Ops 2 Torrent

tek oyunculu seferde, ilk Soğuk Savaş’ın son yıllarında 1986’dan 1989’a, diğeri İkinci Soğuk Savaş ve Nadir toprak ticareti anlaşmazlığı sırasında ilk set 1986’dan 1989’a kadar bağlı iki hikaye vardır. Black Ops’un kahramanı Alex Mason (Sam Worthington), ilk Soğuk Savaş bölümünde kahraman olarak geri dönüyor ve oyunun birincil antagonisti Raul Menendez’in (Kamar de Los Reyes) aldatmacasının yükselişini anlatıyor.

Oyunun 2025 bölümünde, Menendez’in Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’e karşı komplo kurduğu kahramanı Alex Mason’un oğlu David (kodlu Bölüm) (Rich MacDonald) yer alıyor. Çin ile olan Soğuk Savaş, birçok talihsizliğinin intikamını alıyor. Bu dönemde savaşlar robotik, siber savaş, insansız araçlar ve diğer fütüristik teknoloji ile tanımlanır.

Gişe rekorları kıran birinci şahıs nişancı oyununa giren Call of Duty: Black Ops II, oyuncuları başka bir Black Ops görev ataması için gölgelere geri getiriyor. Yakın gelecekteki kurguda köklenen Black Ops II, dallanma hikayeleri ve doğrusal olmayan görevlerle vurgulanan destansı bir tek kişilik kampanyada oyuncuları savaşa itiyor. Yeniden hayal edilen çok oyunculu takım, oyuncuları 2025’in sunması gereken en yeni silah ve ekipmanlardan bazılarıyla tanıştırıyor. Ve kampanyanın eteklerinde çok oyunculu motorda yepyeni bir Zombies deneyimi var.

Call of Duty Black Ops 2 Torrent

Oynanış:

Call of Duty Black Ops II, 2010 yılında yayınlanan Call of Duty Black Ops hikayesinin devamıdır. 1980 ve 2025 yılında iki Call of Duty Black Ops hikayesinin devamı. Oyun ayrıca üç farklı mod ile piyasaya sürüldü.

 • Kampanya
 • Çok
 • Zombiler

Kampanya:

Oyun iki farklı saat diliminde yapıldığı için. 80’li yıllarda oyuncu Alex Mason ve Frank Woods arasında geçiş yapar. 2025’lerde karakterinizin adı David Mason (Alex Mason’ın Oğlu). Black Ops II’deki David Codeaname Bölümdür.

Multiplayer:

Çok Oyunculu moddaki en büyük değişikliklerden biri, Pick 10 olan A Sınıfı Oluştur’du. Pick 10’da, sınıfında silah perks nades vb. Dahil 10 atom seçebilir. Önceki  Call of Duty  oyunlarının öldürücü isimleri şu an Scorestreaks olarak değiştirildi öldürmek yerine puan kazanarak kazanılır. Bu, oyuncunun Akrep Çizgileri’ne de puan kazandıran objektif modlara odaklanmasını sağlar.

Call of Duty Black Ops 2 Torrent

Zombiler:

Treyarch, bu sefer normal hayatta kalma modundan daha fazla mod olacağını doğruladı. Zombiler modunun aynı çok oyunculu motorda olacağı doğrulandı. Hayatta kalmak için yarışan 4 oyuncudan oluşan 2 takımdan oluşan “Grief” adında yeni, 8 oyunculu bir kooperatif oyunu da destekleniyor.

Call Of Duty Black Ops 2 Torrent PC için ücretsiz indirin

Call Of Duty Black Ops 2’yi indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Bu bir torrent dosyası Utorrent’i indirmek ve oyunu indirmek. İndirme Boyutu20 GB  (Zombi Modu ile)

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz veya AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • RAM: 32 bit işletim sistemi için 2GB veya 64 bit işletim sistemi için 4GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or Windows 7
 • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB veya ATI Radeon HD 3870 512 MB
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

https://www.youtube.com/watch?v=ZEmfm11oS_Q

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...