call of duty 5 indir

Call Of Duty 5 Indir

Call Of Duty 5 Indir

Call of Duty geri döndü ve daha önce hiç yaşamadığınız gibi savaşı yeniden tanımlıyor. Call of Duty 4: Modern Warfare motorunu temel alan Call of Duty: World at War, oyuncuları şimdiye kadarki en cesur ve kaotik 2.Dünya Savaşı savaşının içine çekiyor. Oyuncular, Avrupa ve Pasifik cephelerinde Mihver güçlerinin yok olmasına yol açan en zorlu ve heyecan verici savaşlarda hayatta kalmak için bir araya geliyorlar. Başlık, Kamikaze savaşçıları, pusu saldırıları, Banzai saldırıları ve sinsi siper taktikleri dahil olmak üzere benzersiz düşmanlar ve savaş çeşitliliği ile sansürsüz bir deneyim ve yepyeni dört oyunculu kooperatif harekatıyla ekranda patlayıcı aksiyon sunuyor. Bağımlılık yaratan rekabetçi çok oyunculu oyun, yeni piyade ve araç tabanlı aksiyon, daha yüksek seviye bir sınır, daha fazla silah ve bir dizi yeni Perks, harita ve zorluklarla da geliştirildi.

* Sert Yeni Düşmanlar, Ortamlar ve Taktikler: Bataklık pusularından ve ağaç tepesindeki keskin nişancılardan korkusuz Kamikaze saldırılarına kadar vatanlarını savunmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek acımasız ve taktiksel olarak gelişmiş düşmanlarla yüzleşin. Epik adrenalin dolu piyade, araç ve hava görevlerinde korkusuz Japon İmparatorluğuna ve seçkin Alman askerlerine karşı çeşitli Pasifik ve Avrupa lokasyonlarında ABD Deniz Kuvvetleri ve Rus asker olarak oynayın.

call of duty 5 indir
* Co-Op Campaign Mode, Call of Duty Style: Franchise’da ilk kez Call of Duty: World at War, “No One Fights Alone” a yeni bir anlam kazandıran ortak oyun sunuyor. Kampanya kooperatifi, çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncuya sahiptir ve oyuncuların daha fazla dostluk ve taktik uygulama için birlikte yürek bozucu kampanya görevlerini deneyimlemelerine olanak tanır. İşbirliği modu, daha derin bir yeniden oynanabilirlik ve çok oyunculu deneyim bonusları için zorluklar, sıralamalar ve çevrimiçi istatistikler gibi yenilikçi çok oyunculu bileşenleri içerir. İşbirliği modu aynı zamanda takımınızdaki en iyi oyuncunun kim olduğunu gösterecek Rekabetçi İşbirliği özelliğine de sahiptir.
* Geliştirilmiş Yenilikçi Çok Oyunculu: Call of Duty: World at War, serinin meşhur bağımlılık yaratan sınıf tabanlı çok oyunculu aksiyonuna devam ediyor. Tanklarla araç savaşının eklenmesi, son derece başarılı Call of Duty 4: Modern Warfare çok oyunculu deneyimini tamamlıyor ve kalıcı istatistikler, oyuncu sıralaması, yükseltilebilir silahlar, takım tabanlı oyun, özelleştirilebilir sınıflar ve Perks gibi özellikler daha da geliştirildi. Call of Duty çevrimiçi savaşta yeni bir standart belirlemek.
* Savaşta Bir Dünyada Eşi Görülmemiş Sinematik Kalite: Call of Duty 4: Modern Warfare motoru kullanılarak inşa edilen Call of Duty: World at War, son derece ayrıntılı karakter modelleri, kendi kendini gölgeleme, çevresel aydınlatma ve şaşırtıcı özel durum dahil olmak üzere en son teknolojiyi kullanır. dudak uçuklatan görseller sunmak için efektler. Alan derinliği, jant aydınlatması ve doku akışı teknolojisi, adrenalin pompalayan savaşı hayata geçirirken, fizik destekli savaş alanları ve ortamlarda gerçekçi bir şekilde yayılan ateş, oyuncuları üzücü ve dinamik bir savaşın içine çekiyor.

Bu, dünyanın en sevilen aksiyon video oyunudur. Çok sayıda Modern Warfare çok oyunculu oynamışsanız, bu noktada birinci sınıf bir çerçeve oluşturma ve ona bağlanan avantajlar konusunda rahatsınız. Oynarken, size seviye atlama şansı veren karşılaşma kazanırsınız. Seviye belirleme size yeni canlılar (esasen kapasiteler), yeni silahlar ve yeni silah güncellemeleri açma şansı verir. Daha sonra silah yığınınızı değiştirebilir ve canlandırabilirsiniz, ancak her şey herkesin üç avantajdan en uç noktayı seçebilme şekli nedeniyle ayarlanır.

World at War’daki çerçeve bundan nispeten ayırt edilemez; Modern Warfare’in çok sayıda avantajı burada (önceki bir zaman için değiştirilmek üzere yeniden adlandırıldı), ancak oynayabileceğiniz yaklaşık on iki yeni oyun var.

Acı, size katledildiğinde hala bir patlayıcı düşürme şansı verir. Yeni livens, harika Flamethrower’ı ve ayrıca yangına dayanıklı bir giysi olan Yanmaz’ı içerir. Hurl Back size rakip bir patlayıcıyı mümkün olan son saniyede, hatasız bir şekilde geri fırlatma şansı verir. Gaz Maskesi sizi yeni gaz mermilerine karşı korur. Gölgeler, sizi fosfor parlamalarının kör edici beyaz ışığına karşı koruyan gölgelerdir.

Çekim kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platformu için paylaşılan yazılım olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Call of Duty 5: World at War Multiplayer Beta demosu, tüm yazılım kullanıcıları tarafından tam sürüme kıyasla potansiyel kısıtlamalarla birlikte ücretsiz olarak indirilebilir.

Call of Duty 5’in hikayesi   iki konu boyunca gelişiyor. Bu sefer müttefik ordusuna Pasifik’teki görevlerde komuta etmekten sorumlu olacaksınız  . Stalingrad’ın Naziler tarafından ele geçirilmesini önlemek için Sovyet cephesinin bir parçası olacaksınız  . Katkınız her iki savaşta da galip gelmek için esastır.

Call of Duty 5 özellikleri

  • Savaş zamanı birinci şahıs nişancı (FPS) .
  • Peleliu, Makin, Okinawa veya Berlin gibi bölümleri yeniden yaşayın  .
  • İçerir  kooperatif ve çok oyunculu oyun modları .
  • Alev silahı  gibi ilginç yeni eklemelerle birlikte büyük silah cephaneliği .
  • Call of Duty 4 ile aynı teknoloji.
  • Sınıflandırmalar ve istatistikler tüm oyun modlarına genişletildi .

Cephanenizi kontrol etmeye başlayın …

Çok oyunculu oyunlar,  Call of Duty 5’in ana cazibe merkezlerinden biridir . Sunduğumuz bu çok oyunculu istemciyle, dünyanın her yerinden “askerler” e karşı yarışan bu oyun modunun tadını çıkarabilirsiniz. Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, sadece hayatta kalanlar savaşı zaferle terk edebilir …

Call of Duty 5’i  ücretsiz  indirin  ve İkinci Dünya Savaşı’nın ortasında müttefiklerin çıkarları için savaşın.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply