Calculator PC Indir

5/5 - (1 vote)

Calculator PC Indir

Windows7 Hesaplama  onların hesaplamalar kullanıcılara yardımcı olmak için çeşitli yöntemler vardır. İş görevleri veya ev işleri için kullanılabilecek kadar güçlü ve benzersizdir  . Bilgisayarların, insanların çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmelerine yardımcı olacak birçok aracı vardır. Hatta basit bir hesap makinesi bile var. Ancak,  Windows 7/8 Hesap Makinesi  , kendisinden önce gelen önceki hesap makinelerinden farklıdır. Birincisi, bu hesap makinesi çok daha güçlüdür çünkü işlevselliği sadece standart matematik işlemleri gerçekleştirmenin çok ötesine geçer  .  ŞİMDİ Yeni Windows 10 için Eski Windows Hesaplayıcıyı İndirin  !

Windows7 Hesaplama  bütün vurgulanır kolay kullanımlı bir arayüz yanı sıra numaraları vardır. Klavyenizdeki kısayolları veya özel menüyü kullanarak, hesap makinesinde bulunan 4 farklı modu etkinleştirebilirsiniz. Bu modlar arasında istatistik, programcı, standart ve bilimsel bulunur. Her modun kendine özgü özellikleri ve ekstraları vardır.

Bu yeterince iyi değilse, Windows7 Hesap Makinesi’nin “Seçenekler” menüsünü kontrol ederseniz kullanılabilir ek yardımcı programlar vardır  . Bu yardımcı programlardan bazıları bir birim dönüştürücü, tarih hesaplayıcı ve birçok farklı şablon içerir.

Bir tarih hesaplayıcı size bir dönemden diğerine kadar geçen süreyi keşfetme yeteneği sağlar. Hatta zaman dilimlerini çıkarabilir veya ekleyebilirsiniz. Ücretler, ipotekler, gaz kilometre veya kira tutarı gibi şeyleri hesaplamanız gerekiyorsa, bu belirli şeylere ayrılmış şablonlar mevcuttur.

Birim dönüştürücüye gelince, birçok farklı birim türü için kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları enerji, alan, açı, güç, kütle, uzunluk, hacim, zaman, sıcaklık ve hızı içerir.

Bu özelliklerin tümü, donanımın çok fazla kaynağını kullanmadan harika bir performans sergiliyor. Yardım dosyasını kontrol ederseniz, uygulamanın tüm özelliklerinin ayrıntılı açıklamaları yüklenir.

Sonuç olarak,  Windows 10 için Windows 7/8 Hesap Makinesi  diğer çoğu çevrimiçi uygulamadan daha üstündür. İyi ve sorunsuz çalışan birkaç özellik içerir. Hesaplama araçları söz konusu olduğunda, bu, bilgisayarınızda bulunabilecek en yararlı olanıdır.

Hesap makinesi ekranındaki her şeyi temizleyen C veya Temizle düğmesini de bulabilirsiniz.

Bu uygulamayı çoğu modern Windows PC ile birlikte gelen çeşitli varsayılan hesap makinesi uygulamalarından farklı kılan şey, yazılımın ekranında aritmetik işlevlerin gerçekleştiriliyor olmasıdır. Hesap makinesi ile hesapladığınızda, ekranda aritmetik sembolü gösterecektir. Bu arada, Windows Hesap Makinesi üst kısımda “+” sembolü ve altında ikinci “1” ile birlikte ilk “1” e sahip olacaktır.

Ancak, bu uygulamanın ekranı aritmetik sembol dahil olmak üzere yalnızca 16 haneyi işleyebilir. 17 basamaktan fazla girerseniz, yazılım çöker ve sizden “C” düğmesine tıklamanızı ister. Ek olarak, aynı anda iki hesaplama yapamazsınız, aksi takdirde yazılım çöker.

Calculator PC Indir

 

Eksik işlevler

Hesap Makinesi Uygulaması, Windows Hesap Makinesi’nde bulunan diğer temel işlevlere sahip değildir. Bu yüzde, Pi, hafıza artı, hafıza eksi ve çok daha fazlasını içerir. Uygulamaya bilimsel veya programlayıcı düğmeler ekleyemezsiniz. Yazılım ayrıca klavyenizden gelen girişi de tanımıyor.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Hesap Makinesi Uygulaması çoğu Windows masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya tablet ile uyumludur.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Windows kullanıyorsanız, elinizde zaten iyi bir hesap makinesi var. İşletim sisteminin önceden yüklenmiş bir uygulaması vardır, bu nedenle farklı bir program indirmenin zorluğunu aşmazsınız. Büyük hesaplamaları ve karmaşık aritmetik fonksiyonları işleyebilir. Bu hesap makinesi programı, üzerinde çalıştığınız belirli bir formüle geri dönmenize yardımcı olmak için hesaplamalarınızın geçmişini de tutar.

Bizim almamız

StuartSpeaks Hesap Makinesi, işi temel hesaplamalarla yapar. Ancak, bu programdan alabileceğiniz tek şey bu. Çoğu işletim sistemi ile birlikte gelen hesap makinesi zaten çıplak kemik aritmetik işlevleri ve çok daha fazlasını yapıyor. Hesap Makinesi Uygulaması en fazla, işletim sisteminizin önceden yüklenmiş Hesap Makinesi’ni açamıyorsanız kullanışlıdır.

İndirmeli misin?

Hayır, Windows veya iOS hesap makineleri ile bundan daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca belirli arama web sitelerinde temel hesaplamalar da yapabilirsiniz.

Veri Severler için Ücretsiz Uygulama

Age Calculator, doğru ve neredeyse anında sonuç elde etmek için doğum ve ölüm tarihleri ​​gibi belirli tarihler arasındaki zaman miktarını hesaplamak için kullanılabilen özel bir uygulamadır. Sadece ilgilendiğiniz verileri girin ve neredeyse anında doğru sonuçlar alınacaktır.

Yaşına göre davran

Yaş Hesaplayıcısını kullanmak çok kolaydır. arayüz, sayıların ve tarihlerin çok kolay girilebilmesi ve bir kişinin doğum tarihine göre tam yaşının bulunması gibi çok sayıda farklı hesaplama yapılabilmesi için ayarlanmıştır. Ayrıca, köpeğinizin veya kedinizin insanlık yıllarında kaç yaşında olacağını bulma yeteneği gibi bazı ilginç özellikler de vardır ve bu, sayıları çok fazla zaman ve sıkıntıya neden olan insanları kurtarabilir.

Tarihi kaydet

Yaş Hesaplayıcısını kullanan kişiler, tarih hesaplamalarının çocuk oyuncağı olduğunu fark edecek ve neredeyse anında çok çeşitli farklı veri türlerine erişebilecekler. Uygulama aynı zamanda arkadaşlarınız ve aile üyeleriyle sağlanan verileri bir dizi farklı sosyal medya platformu aracılığıyla paylaşmayı da kolaylaştırır, ancak indirmesi ve kullanması ücretsiz olan çoğu uygulama gibi, ortaya çıkma eğiliminde olan epeyce reklam vardır. uygunsuz anlarda.

Artıları

  • İndirmesi ve kullanması ücretsiz
  • Özelliklerle dolu

EKSİLERİ

  • Pop-up reklamlarla boğulmuş
  • Kapsamında biraz sınırlı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...