Bus Simulator 2016 Torrent Indir

1.7/5 - (13 votes)

Bus Simulator 2016 Torrent Indir

MAN tarafından lisanslanan iki Lion’s City otobüsü ve devasa, serbestçe erişilebilen bir dünya da dahil olmak üzere altı gerçeğe yakın şehir içi otobüs, Bus Simulator 16’da sizi bekliyor. Bitirim saatinde banliyö trafiğinden iki kapılı, üç kapılı ya da gerçek bir mafsallı otobüse binin, acil durum araçlarına dikkat edin ve şantiyelerin etrafındaki yollara çıkın. Ama dikkat edin, yoksa kazalar ve trafik ihlalleri için sorun yaşarsınız!

Bus Simulator 2016 Torrentle İndir
Ayrıca otobüs içinde düzeni sağlamak zorunda. Üzgün ​​yolcuları sakinleştirin, sıkışmış kapıları onarın, biletleri doğru bir şekilde satın ve tekerlekli sandalye yolcularının rampasını zamanında uzatın. Programınıza bağlı kalmak istiyorsanız verimli olmanız gerekecek, çünkü sadece bunu yaparak şehirde itibarınızı artıracak, yolcularınızın güvenini kazanacak ve en önemlisi para kazanacaksınız! Ününüz ne kadar iyi olursa, güvence altına alabileceğiniz sözleşmeler de o kadar büyük olur ve dükkanda şirketiniz için o kadar çok otobüs bulunur. Şehrin ek bölgelerinin kilidini açın ve birlikte verilen iş değişiminde kazanacağınız çalışanlar için rotaları dikkatlice planlayın.
Daha başarılı bir şekilde büyüdükçe, otobüsleriniz için daha fazla reklam afişi elde edersiniz, bu da ek para getirir. Otobüsleriniz çok sıkıcıysa, yolcularınızın hedeflerine mümkün olan en soğuk şekilde ulaşmasını sağlayarak kilitlenebilir çıkartmalar ile boyayabilir ve dekore edebilirsiniz.
Otobüs şoförlerinin yalnız olduğunu mu düşünüyorsun? Bus Simulator 16’da değil! Çok oyunculu modda arkadaşlarınızı oyuna davet edin ve sizin için rotaları ele geçirmelerine izin verin. Kazandıkları para, paylaşılan şirketinizi genişletmek için kullanılabilir ve böylece şehrinizde mükemmel toplu taşıma.
Daha fazla otobüs kullanmak ve Sunny Springs’i beklentilerinize uyacak şekilde düzenlemek mi istiyorsunuz? O zaman şehri kendi zevkinize göre inşa edebilirsiniz. Bus Simulator 16 mod dostudur ve mevcut otobüslerin görsel görünümünü beğeninize göre ayarlamak ve kendi özel otobüslerinizi ve binalarınızı oyuna entegre etmek için Blender ve Gimp gibi programları kullanabilirsiniz.

Bus Simulator 2016 Torrentle İndir

Zamanla günlük bir yarış kazanın – otobüs şoförü olun. MAN’dan iki Lion’s City serisi otobüs ve dev bir açık dünya da dahil olmak üzere altı gerçekçi otobüs, Bus Simulator 16’da sizi bekliyor. Zaman içinde ve şehrin beş gerçekçi bölgesindeki duraklarda yolcuları güvenli bir şekilde teslim edip iniyoruz. Yoğun saatlerde iki ve üç kapılı ve ayrıca banliyö trafiğine sahip belediye otobüslerini sürün, özel araçları atlayın ve şantiyelerde dolaşın. Kaza yapmamaya ve yolun kurallarını çiğnememeye dikkat edin! Otobüste düzeni de korumalısınız. Sorunlu yolcuları yatıştırın, biletleri doğru bir şekilde satın, sıkışmış kapıları sıkın ve bebek arabası olan yolcular için zamanında bir rampa koyun. Trafik planından çıkmamak için her şeyi doğru ve zamanında yapmanız gerekir, sadece bu şekilde şehirdeki itibarınızı artıracak, yolcuların güvenini kazanacak ve en önemlisi para kazanacaksınız! İtibarınız ne kadar iyi olursa, şirketiniz için o kadar büyük sözleşmeler yapılır ve otobüsler o kadar fazla olur. Şehrin diğer bölgelerinin engelini kaldırın ve işe alınan sürücüler için rotaları dikkatlice planlayın. Şirketiniz ne kadar başarılı olursa, otobüslerinizde daha fazla reklam olacak ve bunun için ekstra para alacaksınız. Otobüsleriniz sıra dışı görünüyorsa, yolcuların şirketlerine dikkatini çekmek için bunları kilitli çıkartmalarla boyayabilir ve dekore edebilirsiniz. Otobüs sürücülerinin yalnızlığa mahkum olduğunu düşünüyor musunuz? Bus Simulator 16 gibi değil! Arkadaşlarınızı oyununuza davet edin, böylece çok oyunculu modda rotalarınız boyunca sürülebilirler. Kazandıkları para anonim şirketinizi genişletecek ve nihayetinde şehirdeki toplu taşıma sistemini geliştirecek. Otobüs filonuzu yeni modellerle genişletmek ve Sunny Springs kasabasını oluşturmak ister misiniz? Şehri dilediğiniz zaman dönüştürebilirsiniz. Bus Simulator 16 modayı destekler, böylece mevcut otobüslerin görünümünü zevkinize göre ayarlamak ve ayrıca kendi otobüslerinizi ve şehir binalarınızı tanıtmak için Blender ve Gimp gibi programları kullanabilirsiniz.

Bus Simulator 2016 Torrentle İndir

Bus Simulator 16’da devasa, serbestçe erişilebilen bir dünya sizi bekliyor. Yolcularınızı güvenli ve zamanında beş otantik şehir bölgesinde hedeflerine taşıyın. Bitirim saatinde banliyö trafiğinden iki kapılı, üç kapılı ya da gerçek bir mafsallı otobüse binin, acil durum araçlarına dikkat edin ve şantiyelerin etrafındaki yollara çıkın. Çevrenizin her zaman farkında olduğunuzdan emin olun, aksi takdirde kazalar ve trafik ihlalleri için sorun yaşarsınız! Sürüş dışında otobüsünüzün içindeki düzeni de korumak zorunda kalacaksınız. Üzgün ​​yolcuları sakinleştirin, sıkışmış kapıları onarın, doğru biletleri satın ve tekerlekli sandalye kullananlar için rampayı zamanında uzatın. Programınıza sadık kalmak ve şehirdeki itibarınızı artırmak istiyorsanız verimli olmanız gerekir, Yolcularınızın güvenini kazanın ve en önemlisi çok para kazanın! Ününüz ne kadar iyi olursa, güvence altına alabileceğiniz sözleşmeler de o kadar büyük olur ve mağazadaki şirketiniz için o kadar çok otobüs bulunur. Şehrin ek bölgelerinin kilidini açın ve oyun içi iş değişimi yoluyla kiralayabileceğiniz işinizdeki otobüs şoförleri için rotaları dikkatlice planlayın.

Bus Simulator 16 İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Bir şifre girmeniz istenirse Bus Simulator 16 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Bus Simulator 16 indirmeyi tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Bus Simulator 16 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci:  3.0 GHz veya karşılaştırılabilir işlemcili 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 96OT ile Intel Core i3
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 470 (1 GB VRAM) veya karşılaştırılabilir ekran kartı
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci:  3,40 GHz’li Intel Core i5 / 3,2 GHz’li AMD FX-8320E veya karşılaştırılabilir işlemci
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) veya karşılaştırılabilir ekran kartı
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...