Bus Driver Indir

5/5 - (1 vote)

Bus Driver Indir

Piyasada sürüş simülatörleri büyük çoğunluğu size izin  çok güçlü araçlar ele tam hızda parçaları veya şehirler etrafında sürücü edebilmek için mümkün olan ile, ama çok az vesilelerle olarak orijinal gibidir başlıkları do  Otobüs Sürücüsü  bakınız Işık. Bu oyunda  bir otobüs kontrol altına almak ve şehir etrafında sürücü , gerektiğinde durdurma ve en verimli şekilde müşteri taşımak zorunda.

Oyun 12 otobüs (okul, şehirlerarası, şehir, …) ve 30’dan fazla farklı rota sunuyor, saatlerce oyunun tadını çıkarmanızı sağlayacak bir şey. Havadaki değişiklikler ve trafikteki çeşitli farklı arabalar sayesinde grafik ortamı oldukça çekici ve senaryolar tamamen canlandırıldı.

Oyun sırasında bir grup çocuğu okula götürmek, turist yollarını tamamlamak  veya mahkumları hapse atmak gibi farklı aşamaları tamamlamanız gerekecek  , böylece oyun sürüş seviyenize bağlı olarak değişecektir.

Veriyolu Sürücüsü İndir

Otobüs şoförü  işiniz çekici ve gerçekçi bir şehir etrafında yolcu taşımaktır. Trafik kurallarına uyurken ve yolcularınızı üzmemeye veya yaralamamaya dikkat ederken planlanmış bir rotada bir zaman çizelgesine gitmelisiniz. Bu, Bus Driver’ı diğer herhangi bir sürüş oyunundan farklı hale getirir – bir otobüs sürme deneyimi, bir yarış devresi boyunca yanıp sönmekten çok farklıdır.
Otobüs şoförü araba kullanmak için on iki farklı otobüs, çeşitli ilçelere sahip geniş bir şehir ortamı ve günün farklı saatlerinde ayarlanan değişik hava koşullarına sahip otuz güzergah sunmaktadır.

Sürmek için 12 otobüs, gerçek dünya otobüslerinden ilham alan çok ayrıntılı modeller.
Artan zorluklarla 5 aşamada 30 rota düzenlenmiştir.
Bir okul otobüsü kullanmak, turist taşımak, gezileri görmek ve mahkumları taşımak gibi birden fazla görev.
Trafik kuralları ve oyunla ilgili bonuslar gibi karmaşık sistemlere dayanan yüksek tekrar değeri.
Değişen günün saati ve hava koşulları
Farklı stillerde (modern, eski şehir, banliyö, havaalanı, liman ve daha fazlası) çeşitli bölgelere sahip, sürülecek büyük şehir.
Yapay zeka sistemimiz tarafından kontrol edilen akıllı trafik ile yaşam yolları.
Şiddet içermeyen oyun, herkes için uygun otobüs oyunu.
18 Wheels of Steel serisindeki kamyon simülasyon oyunlarının yapımcılarından ve otobüs sürüş oyunları kategorisinde katı bir yarışmacı olan Euro Truck Simulator’dan.
İndirilebilir oyun şu dillerde çevrilip oynanabilir:
İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hollandaca.

Otobüs Sürücüsünde, işiniz, çekici ve gerçekçi bir şehir etrafında yolcu taşımaktır. Otobüs Sürücüsü PC  Oyunları   Ücretsiz İndir PC / Dizüstü Tam Sürüm için  şimdi oynamaya başlayın ve onun PC için Macera Oyunları Windows 7/8/10  , xp, Erkekler, kızlar ve çocuklar için en iyi ücretsiz PC oyunları! Listelenen tüm oyunlar indirmek için tamamen ücretsiz oyunlar! Bu oyunlar, strateji ve beyin 3 ve eşleştirme oyunları ile umuyoruz Sadece tüm ücretsiz oyunları indirin ve şimdi bu ücretsiz oyunları oynayın!

Trafik kurallarına uyurken ve yolcularınızı üzmemeye veya yaralamamaya dikkat ederken planlanmış bir rotada bir zaman çizelgesine gitmelisiniz. Bu, Bus Driver’ı diğer herhangi bir sürüş oyunundan farklı hale getirir – bir otobüs sürme deneyimi, bir yarış devresi boyunca yanıp sönmekten çok farklıdır. Otobüs şoförü araba kullanmak için on iki farklı otobüs, çeşitli ilçelere sahip geniş bir şehir ortamı ve günün farklı saatlerinde ayarlanan değişik hava koşullarına sahip otuz güzergah sunmaktadır.

In  Bus Driver , işinizi cazip ve gerçekçi şehir etrafında yolcu taşıma etmektir. Trafik kurallarına uyurken ve yolcularınızı üzmemeye veya yaralamamaya dikkat ederken planlanmış bir rotada bir zaman çizelgesine gitmelisiniz. Bu, Bus Driver’ı diğer herhangi bir sürüş oyunundan farklı hale getirir – bir otobüs sürme deneyimi, bir yarış devresi boyunca yanıp sönmekten çok farklıdır. Otobüs şoförü araba kullanmak için on iki farklı otobüs, çeşitli ilçelere sahip geniş bir şehir ortamı ve günün farklı saatlerinde ayarlanan değişik hava koşullarına sahip otuz güzergah sunmaktadır.

Otobüs Sürücüsü PC için bir otobüs sürüş oyunu. Bus Driver’da işiniz, yolcuları çekici ve gerçekçi bir şehirde taşımaktır. Trafik kurallarına uyurken ve yolcularınızı üzmemeye veya yaralamamaya dikkat ederken planlanmış bir rotada bir zaman çizelgesine gitmelisiniz. Bu, Bus Driver’ı diğer herhangi bir sürüş oyunundan farklı hale getirir – bir otobüs sürme deneyimi, bir yarış devresi boyunca yanıp sönmekten çok farklıdır. Oyun sürmek için on iki farklı otobüs, çeşitli ilçelere sahip geniş bir şehir ortamı ve günün farklı saatlerinde ayarlanan farklı hava koşullarına sahip otuz güzergah sunuyor.

Otobüs Sürücüsü, Oyunlar ve Eğlence kategorisinin bir parçası olan Simulation alt kategorisinden ücretsiz bir deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce, Hollandaca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca olarak mevcuttur ve son olarak 2010-03-26 tarihinde güncellenmiştir. Program WinXP, WinVista x64, Win7 x32, Win7 x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista üzerine yüklenebilir Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Kurumsal x64.
Bus Driver (sürüm 1.5a), 65.14 MB dosya boyutuna sahiptir ve web sitemizden indirilebilir. Başlamak için yukarıdaki yeşil İndir düğmesini tıklayın. Şimdiye kadar program 4309 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olduğunu zaten kontrol ettik, ancak kendi korumanız için indirilen yazılımı antivirüsünüzle taramanızı öneririz.

Ana Özellikler

 • Sürmek için 12 otobüs, gerçek dünya otobüslerinden ilham alan çok ayrıntılı modeller.
 • Artan zorluklarla 5 aşamada 30 rota düzenlenmiştir.
 • Bir okul otobüsü kullanmak, turist taşımak, gezileri görmek ve mahkumları taşımak gibi birden fazla görev.
 • Trafik kuralları ve oyunla ilgili bonuslar gibi karmaşık sistemlere dayanan yüksek tekrar değeri.
 • Değişen günün saati ve hava koşulları
 • Çeşitli stilleri (modern, eski şehir, banliyö, havaalanı, liman ve daha fazlası) birkaç ilçe, sürücü için büyük şehir.
 • Yapay zeka sistemimiz tarafından kontrol edilen akıllı trafik ile yaşam yolları.
 • Şiddet içermeyen oyun, herkes için uygun otobüs oyunu.
 • 18 Wheels of Steel serisinin ve Euro Truck Simulator serisinin kamyon simülasyon oyunları üreticilerinden, otobüs sürüş oyunları kategorisinde katı bir rakip.

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7/8
 • İşlemci:  1GHz Pentium III veya eşdeğeri
 • Bellek:  256 MB RAM
 • Ekran Kartı:  OpenGL 1.3 uyumlu 64MB AGP ve donanım T&L
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8
 • İşlemci:  1.5GHz Pentium IV veya eşdeğeri
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran Kartı:  OpenGL 1.5 uyumlu 128MB PCI Express ve donanım T&L
 • Depolama:  300 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı
 • İlave Notlar:  DirectX uyumlu gamepad veya direksiyon
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...