BurnAware Indir

BurnAware Indir

5/5 - (1 vote)

BurnAware Indir

BurnAware Free  , her türden CD , DVD ve Blu-ray diskler oluşturmak için tam özellikli ve ücretsiz bir yazma yazılımı ailesidir  . Ev kullanıcıları önyüklenebilir diskleri, çok oturumlu diskleri, yüksek kaliteli ses CD’lerini ve video DVD’leri kolayca yazabilir, disk görüntüleri oluşturabilir, kopyalayabilir ve yazabilir. İleri düzey kullanıcılar BurnAware’in önyükleme ayarlarının kontrolü, UDF bölümü ve sürümleri, ISO düzeyleri ve kısıtlamaları, oturum seçimi, parçalar ve diskler için CD metni, veri kurtarma ve doğrudan kopyalama gibi gelişmiş seçeneklerinden faydalanacaktır  . BurnAware Ücretsiz İndir Windows PC için Son Sürüm. Uygulamanın tam bir çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

En göze çarpan özelliklerden biri temiz, etkili, kullanımı kolay ve çok dilli kullanıcı arayüzüdür. Diğer büyük faydalar, yazma sırasında düşük CPU kullanımı ve çok kararlı bir yazma işlemidir. Ayrıca en son işletim sistemi desteği – Windows 8.1 ve Windows XP’den başlayan tüm sürümler hem 32 hem de 64 bit.

Standart seçeneklerin yanı sıra  Burn Aware Free  , BOOT ayarları, UDF bölümü ve sürümleri, ISO düzeyleri ve kısıtlamaları, oturum seçimi, parça ve disk için CD-Metni, bayt bayt doğrulaması, doğrudan kopyalama ve çok daha fazlası gibi birçok gelişmiş seçenek sunar.

BurnAware İndir

BurnAware Free, DVD, CD, Blu-ray ve hatta önyükleme diski gibi birçok farklı çeşidi içeren diskleri yakar. Hangi stil stilini oluşturmaya çalıştığınız önemli değil, programın temiz grafik arayüzü sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Bu kadar yaratıcı görünmese de, arayüz, programa yeni katılan biri için kullanımı oldukça kolaylaştırır. BurnAware Free, kullanılmış bir diski silmenize izin verir, böylece yeni bir şeye dönüştürebilirsiniz. Program oldukça hızlı veya yavaş değil; CD yazmak yaklaşık altı dakika, DVD diski oluşturmak ise yaklaşık 45 dakika sürdü. Açıkçası daha hızlı bir sürücünüz veya bilgisayarınız varsa bu değişebilir. Programın yükleme işlemi, bir AVG araç çubuğunu indirmeye sokar ve bilgisayarınızın otomatik çalıştırma istemi için kendini varsayılan eylem yapmaya çalışır,

Bu program sadece yanmış diskleri sildiğinden indirilmeye değer. İhtiyacınız olan her türlü diski yakabilmesi büyük bir bonus. BurnAware Free, diskleri düzenli olarak yakan herkes için sahip olunması gereken bir yardımcı programa çok yakındır.

Leave a Reply