Bully Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Bully Torrent

Çocuklar kötü ve acımasız – bu fenomen herhangi bir psikoloğu açıklayacaktır. Ama genç saldırganlık kime yöneliktir? Son olarak onun için bilim adamlarının güçlü argümanları gereklidir. Çocukların sorunlarını yetişkin bir şekilde çözmeye alışın. Kampüste bir kez, “vatandaş” hayat unutun. Yeni ortam farklı, çok daha katı bir davranış gerektiriyor. Üniversitenin kendi yasaları vardır: ya kabul edebilir ya da yok olabilirsiniz.
Ana karakter Jimmy Hopkins ile birlikte Akademi Bulvors akademisine gidiyorsunuz. Jimmy – adam çekingen değil, defalarca diğer okullardan dövüş ve holiganlık için kovuldu. Ancak Bulvors, inatçıyı evcilleştirmek için özel olarak yaratıldı, bu yüzden burada zor zaman geçirecek. Jim, güneşin altındaki bir yere olan hakkını savunmak için şiddetli bir mücadeleye zorlanır. Bir zorbalığın zor kaderi nasıl şekillenecek? Sana kalmış.

kabadayı torrent indir

Yüklü, RapidGator, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Bully: Scholarship Edition’ı şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Bully’nin amacı, oyuncunun oyunu tamamlamak için tamamlaması gereken bir dizi ana görevi tamamlamak ve buna paralel olarak bir dizi ikincil görevi tamamlamaktır. Oyunun ana hikayesi doğrusaldır, ancak oyunun gelişim sırası çok fazla değildir. Ana karakteri Jimmy Hopkins’i kullanarak, kampüsü ve şehri tur etme, istediğiniz zaman görevleri tamamlama seçeneğiniz var. Oyun mini oyunların kaynağını, yani oyunun geliştirilmesindeki kısa oyunları kullanır; bazıları kıyafet ve saç kesimi için harcanabilecek para kazanmak, bazıları ise Jimmy’nin becerilerini geliştirmek için.

Bully: Anniversary Edition  – Rockstar Games’in en iyi geleneklerinde yepyeni bir yenilikçi oyun ve eşsiz, ironi ve sosyal hiciv hikayesi ile dolu. On beş yaşındaki Jimmy Hopkins’in özel bir BULWORTH okulunun içinden çürük hiyerarşisinde yükselmesine yardım etmelisin. Zorbalarla savaşın, öğretmenlerin önünde kaybolmayın, fedailerdeki yerel sporcuları yenin, pratik şakalar düzenleyin, kızların kalbini kazanın ve sadece dünyanın en kötü okulunda hayatta kalmaya çalışın.

Bu sadece orijinal versiyonun bir limanı değil, ek okul sınıfları, görevler, kahramanlar ve daha fazlası Android için Bully: Burs Sürümü APK’sından eklenmiştir. Buna ek olarak, dokuların, karakter modellerinin ve ışıklandırmanın çoğu iyileştirildi, ayrıca yönetim dokunmatik ekranlara uyarlandı ve gamepad için destek eklendi. Harika bir oyunun tadını çıkarın ve daha önce başka platformlarda oynadıysanız bir kez daha sonuna kadar gidin.

kabadayı torrent indir

Oyunun özellikleri:
Студгородок size bir çare değil. Jim sürekli olarak çeşitli sıkıntılar tarafından taciz ediliyor: o zaman lisans öğrencileri yumruklarını çizmek isteyecek, daha sonra kampüste bir yangın olacak, hatta sınıf arkadaşları entrika. Tüm sıkıntılardan, doğaçlama araçlarla kendinizi seçmelisiniz.
Hangi öğrenci eteklerin arkasında görünmüyor? Kesinlikle Jimmy değil. Genç bir güzelliğe aşık olan, önce dikkatini çekmeli ve sonra hanımın kalbini kazanmalıdır. Nasıl yapılır? Kendiniz düşünün, kızlar becerikli olmayı sever!
Eski akademinin tüm sırları açıklanmalıdır. Genç adam okulda bir yıl geçirmek zorunda kalacak. Bu zaman, eski binaları boyunca ve boyunca kapsayacak kadar yeterlidir. Neyse ki, hiç kimse hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor!
Eğlenceli bir zaman organize edin! Eğitim kurumu – dövüş kulübü değil. Zalim kavgalara ek olarak, spor oyunlarına düşkündürler. Jim, klasik futbol ve basketbol müsabakalarına katılabilir ve aynı zamanda egzotik bir yakartopta da yaşayabilir.
Yumruklarınızı sallayarak, kafanızla düşünmeyi unutmayın. Huzursuz bir öğrencinin yolunda, iş yoluyla yardımcı olamayacağınız birçok bulmaca var – beyinlere ihtiyacınız var. Buna ek olarak, Jim masraflarını dikkatlice hesaplamak zorundadır, adam ciddi anlamda sınırlıdır.
Öğretmek ışıktır! Sınavlar ve dersler üniversite hayatından geçilemez. Bully: Burs Sürümü’nde dört yeni ders bekliyorsunuz: biyoloji, coğrafya, matematik ve müzik.
kabadayı torrent indir

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows XP / Windows Vista
  • İşlemci:  Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Ekran  Kartı : DirectX 9.0c Shader 3.0 destekli, Nvidia 6800 veya 7300 veya daha iyisi, ATI Radeon X1300 veya daha iyisi
  • Sabit Sürücü:  4.7 GB boş alan

Ekran görüntüleri

bully exe.rar [Tam sürüm]

Direkt indirme

Bully.Exe.rar

Kaynak  4shared.com 2.11 MB

Kabadayı exe indir rapidshare indir

Gönderen  4shared.com (2 MB)

Bully.exe

Gönderen  4shared

Bully.exe

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...