Brawlhalla Indir

Brawlhalla Indir

Brawlhalla Indir

Brawlhalla, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi platform savaşçısıdır. Super Smash Bros. oyunlarına benzer tarzda, oyuncular çeşitli silahlarla küçük platformlarda savaşırlar.

Ölümden sonra savaş

Brawlhalla, en iyi kahramanların egemenlik için savaştığı sonsuz bir dünyada geçiyor. Maçlar, rakipleri sahneden düşürmek için kazanılan puanlarla çeşitli aşamalarda gerçekleşir. Her kahramanın farklı bir oyun stili vardır ve savaşmanın ek yolları için silahları toplayabilir. Ücretsiz oyun, başlangıçta sınırlı sayıda dönen kahramana sahiptir ve bunlar, oyun içi altın satın alımlarıyla veya gerçek para işlemleriyle artırılabilir. Brawlhalla, gündelikten rekabete kadar çeşitli maçlar sunuyor. Eşit becerilere sahip bir rakibe karşı bire bir oynayın, bir arkadaşınızla 2’ye 2 maçlarda savaşın, herkes için ücretsiz devasa 8 oyuncunun içine atlayın veya parti oyunlarıyla eğlenin. Oyun, her şeyden çok oyuncu becerisiyle ilgili karakter ilerlemesini yaparak, kazanmak için tüm ödeme işlevlerinden kaçınmak gibi büyük bir avantaja sahiptir.

Dayanma gücü

Brawlhalla, ücretsiz bir çevrimiçi dövüşçü için harika bir seçimdir. Dahil etmeye ve yeni içeriğe adanmışlık her seferinde yeni bir deneyim yaratır.

Smash Brothers, hem tipik oyuncular hem de profesyoneller için dünyanın en popüler oyunlarından biridir. O halde, maskot dövüşçü türünün asla başarılı olamaması gerçekten tuhaf. Elbette oyunun başarısını çoğaltma girişimleri vardı, ancak her zaman eksik bir şeyler vardı. Bu serinin sonraki girişlerinde bile bir şeyler eksik görünüyordu. Öyleyse, bu çok popüler oyunun halefinin PC’de bulunabileceğini ve tamamen orijinal karakterlerden oluşan bir oyuncu kadrosunun başrolde olabileceğini düşünmek biraz garip. Yine de, Brawlhalla’nın olmaya çalıştığı şey budur ve onu destekleme başarısı olabilir.

Renkli Karakterler, Oynaması Kolay, Çok Eğlenceli

Brawhalla, bir maskot dövüşçüsünde görmeyi bekleyeceğiniz birçok aynı mekaniğe sahiptir. Bir avuç öğe, bir dizi renkli karakter ve bir KO puanı almak için oyuncuları kenara atma yeteneği var. Oyun hızlı tempolu, ancak yeni oyuncular için alışması garip bir şekilde kolay. Oyunun önünde arkadaşlarınızla oturursanız, harika zaman geçirirsiniz – özellikle de arkadaşlarınız önyargılı fikirlerle oyuna girmiyorsa. Aslında, Brawhalla’nın faydası var çünkü karşılaştırılacak çok fazla oyun yok.

Brawlhalla Indir

 

Özünde, bu basit bir dövüşçü – ve bu çok iyi bir şey. Çok fazla karmaşık mekanik yok, ancak oyundaki her şey iyi çalışıyor. Bu, baştan sona devam eden bir tema, aslında – eğer oyundaysa, işe yarıyor. Karakter animasyonları akıcı, dövüş kontrolleri sıkı ve hatta çevrimiçi oyun bile çocuk oyuncağı. Buradaki her şey, büyük ölçüde ayrıntılara gösterilen büyük önem nedeniyle çalışıyor. Oyunu sevdiren ve başkalarının da onlar kadar sevmesini isteyen insanlara söyleyebilirsin. Bu, hayranlar tarafından ve hayranlar için bir oyun ve bu bir şey için geçerli olmalı.

Yine de hiçbir oyun mükemmel değildir ve Brawhalla, çoğunlukla türdeki ana oyun tarafından belirlenen beklentilerden muzdariptir. Silahlardan sahnelere, karakterlere kadar herkesi tatmin edecek kadar burada, bu oyunda daha fazlası olmalı gibi görünüyor. Bu eksiklikleri görmek çok kolay çünkü Brawhalla, türü teorik olarak tanımlayan dikkat dağınıklığına sahip değil – bu oyunda sevilen maskotlar yok. Tamamen yeni karakterlere güvenmek elbette sorun değil, ancak daha iyi bilinen bir oyuncu kadrosuyla oynamaktan alacağınız aynı miktarda alan elde etmeyi bekleyemezsiniz.

Dövüş Oyunu Oynamalı

Brawhalla oynamalı mısın? Kesinlikle. Smash Brothers serisini dövüş stili ve rekabet için seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız. Tanınmış karakterlerin, iyi bilinen alanlarda ortaya çıktığını görmek istiyorsanız, burada aradığınızı bulamayacaksınız. Bu, hiçbir zaman gerçekten başarılı olmayan bir türü genişletmek için harika bir girişim ve saygınızı hak eden bir şey. Sıradan dövüş oyunlarını seven iyi bir arkadaş grubunuz varsa, bunu denemelisiniz. Bu tür girişinin ne kadar eğlenceli olabileceğine şaşıracaksınız.

Leave a Reply