Brawl Stars Indir

4.6/5 - (33 votes)

Brawl Stars Indir

Brawl Stars  ,  Supercell tarafından ücretsiz oynanan  3’e 3 strateji mobil oyunudur; burada ateş ederek, bombaları patlatarak ve  muhteşem hızlı tempolu çok oyunculu kargaşada onları yumruklayarak çevrimiçi rakiplerle mücadele edersiniz  . Sanat tarzında Supercell’in Clash of Clans ve Clash Royale gibi diğer oyunlarına benzer şekilde, Brawl Stars bir MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) oyunudur ve tek oyunculu bir ana kampanya hikayesinin eksikliğini telafi etmek için birkaç oyun moduna sahiptir. Akıllı telefonlar için yapılmış olmasına rağmen,  bu oyunu yine de bilgisayarınızda Android emülatörü  Tencent Gaming Buddy  ile  oynayabilirsiniz .

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen tipik bir atış oyunudur ve klasik çok oyunculu aksiyon oyunlarından biridir: geleneksel 3v3 Gem Grab modu ile oyuncuların takım numaraları için savaşması; Hayatta kalma modu, mini ve sevimli bir sürümle heyecan verici Battle Royale’i deneyimlemenizi sağlar; Soygun modu, rakibin kasasını açmanın yanı sıra kendinizi korumanızı sağlar. Bir sonraki Brawl Stars güncellemesinin Pirate ile ilgili olması beklenen yeni bir temayı tanıtacağı açıklandı. Oyuncular yeni görünümleri görebiliyorlardı: Korsan Poco, Corsair Colt ve Kaptan Carl ve 2020’de iki kavga daha.

Dövüşü kazanmalarına yardımcı olmak için, kontrol edilebilir karakterlerin her biri, ana saldırılarını başarıyla gerçekleştirerek maç deneyimlerini toplayabilir ve inanılmaz miktarda hasar verebilecek özel “Süper” hareketlerin kilidini açmak için kullanabilir. Aynı deneyim, kahramanın temel seviyesini de artıracak ve sonunda büyük ölçüde artırılmış temel sağlık, saldırı gücü ve Süper hareket gücü ile maksimum seviye 10’a ulaşmalarına izin verecektir. Buna ek olarak, standart dövüşçü kadrosunun her bir üyesi, maçın akışını önemli ölçüde etkileyebilecek pasif bir “Yıldız Gücü” yeteneğine sahiptir.

2019’un sonlarından itibaren mevcut kahramanlar, Ortak kavgacılar (11), Nadir kavgacılar (4), Süper nadir kavgacılar (4), Destansı kavgacılar (4), Efsanevi kavgacılar (3) ve Efsanevi kavgacılar (4) gruplarına ayrıldı. Oyun modları çoktur ve her biri, yapay zeka rakiplerine karşı savaş, 1’e 1 maçlar, aktif savaş alanı giderek küçülen haritalarda daha büyük ölçekli savaşlar (popüler battle royale oyunlarının bir damarında), takım savaşları gibi benzersiz savaş zorlukları sunar. 10 mücevher toplayan bir oyuncunun kazandığı ve daha fazlasını kazandığı rakibin güvenli, mücevher kapma modunu gerektiren soygun modu.

Modern iOS ve Android cihazlarda oyun için tam optimizasyona ek olarak,  Brawl Stars for Desktop  ayrıca doğrudan masaüstü  ve  dizüstü bilgisayarda da oynanabilir.  Windows işletim sistemi çalıştıran bilgisayarlar. Bu,  hızlı PC donanımına, geleneksel giriş çevre birimlerine, özelleştirme ve ağ üzerinden oynamaya erişimin kilidini açan bir GameLoop gibi modern Android emülatörleriyle  sağlanabilir .

Brawl Stars GameLoop  , nerede olurlarsa olsunlar bir aksiyon ortamında hızlıca eğlenmek isteyen mobil kullanıcılara şiddetle tavsiye edilir. Oyun içi mağazada yalnızca çok sayıda kozmetik satın alma değil, aynı zamanda jeton ikiye katlayıcılar, kahramanları güçlendirmek için güç noktaları, özel günlük fırsatlar, mücevherler, madeni paralar ve rastgele teçhizat için ganimet sandıkları bulunur.

Brawl Stars Indir

Kavgacının Yolu

Brawl Stars,   tıpkı diğer MOBA oyunlarının yaptığı gibi geniş bir oynanabilir karakter yelpazesine sahiptir . Burada, her biri  kendi yararınıza kullanabileceğiniz benzersiz kişiliklere ve becerilere sahip olan  sevimli görünümlü Brawlers oynayabilirsiniz  . Ancak,  hepsi ücretsiz değildir – çoğunun kilidini açmak için çok çalışmanız veya bir kestirme yol için biraz gerçek para kullanmanız gerekecek. Brawl Stars ayrıca onları  kazanabileceğiniz veya satın alabileceğiniz  havalı görünümlü görünümlerle giydirmenize olanak tanır ve ne  kadar  uzun süre dövüşürseniz kullanılabilecek süper yeteneklere ve  pasif becerilere sahiptirler.yol boyunca kilidini açabilirsiniz. Çeşitli oyun modlarının yanı sıra, Brawl Stars, ekibinizde sahip olabileceğiniz Brawlers ile her zaman taze görünüyor.

Üçüncü Kez Cazibe

Diğer MOBA’lar gibi, yabancılarla ya da kendi arkadaşlarınızla takımlar oluşturmaya büyük yatırım yapacaksınız. Ancak Brawl Stars’da  üye sınırı yalnızca üçe  kadardır ve bu nedenle Brawlers’ınızı dikkatlice seçmeniz gerekir. Tek başına ve ikili oyuna hitap eden başka oyun modları olduğundan, oyunun çeşitli zorluklarını kendi başınıza veya sadık bir ortakla da üstlenebilirsiniz  . Diğer MOBA’lara kıyasla arenadaki az sayıda oyuncu, Brawl Star’ın öne çıkan özelliklerinden biridir. Savaş alanınız çoğundan daha küçük ama yine de yeterince zor ve küçük alanı rakiplerinize karşı kullanmak için akıllı olmalısınız. 

Asla sıkılma

Orada  fazla 5 oyunculu oyun modları  Brawl Stars ve siz ve arkadaşlarınız için her teklifler eğlenceli zaman. Popüler  Gem Grab  ,  haritadaki 10 mücevheri olabildiğince uzun süre toplamak ve tutmak için 3 oyuncudan oluşan düşman takımına karşı yarışmanızı  sağlar. Showdown  ,  haritada bir battle royale dövüşünde tek ve iki oyuncu içindir –  Kavgacınızı güçlendirmek için güçlendirmelerle tamamlanır. Bounty  , Gem Grab’e benzer, ancak mücevherler yerine  yıldızları toplarsınız  ve onları yalnızca rakiplerinizi ortadan kaldırarak elde edebilirsiniz. Öte yandan soygun  temel bir savunmadır Ekibinizin kendi kasasını korurken düşmanınızın kasasını açmanız gereken türden bir mod. Brawl Ball  ile haritada   futbol veya futbol bile oynayabilirsiniz . Brawl Stars, tonlarca özel ve sınırlı süreli etkinlik de sunuyor.

Daima Clobberin ‘Zamanı

Bir Supercell oyunu için, Brawl Stars  genel olarak iyi yapılmış ve eğlencesinde oldukça bağımlılık yapıyor . Oyunlarla aynı eski sorunları gerçek zamanlı olarak yaşıyor ve bu, Brawl Stars’ın çoğu oyuncusu için ne kadar iyi performans gösterdiğine kıyasla çok da kötü bir sorun değil. Tencent Gaming Buddy kullanarak PC’nizde oynamak, bağlantı sorunlarının düzeltilmesine yardımcı olabilir, bu nedenle bu, Supercell’in kadrosunda denenmesi önerilen bir oyundur.

Artıları

  • Büyüleyici görseller
  • Oyuncu sayısı ile daha samimi maçlar
  • Oyun içinde bir Kulüp başlatabilirsiniz
  • Kendi haritalarınızı tasarlayabilirsiniz

EKSİLERİ

  • En az 13 yaşında olması önerilir
  • Bazı gecikme sorunları
  • Oyun içi bildirimleri kapatamıyorum
  • Mevcut oyun modlarının sürekli değişimi
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...